Çorum Belediyespor - Erok Spor AS 29.03.2023 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Çorum Belediyespor ve Erok Spor AS arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Çorum Belediyespor ve Erok Spor AS arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
29/03/2023
Çorum Belediyespor
Erok Spor AS
Bet:Toplam - Altında (2.5)
Bahis parası koyMaç incelemesi
Turkiye kategori var olan yaklaşan 2. Lig turnuvası, Çorum Belediyespor ve Erok Spor AS arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 29.03 tarihinde, 06:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Çorum Belediyespor hem de Erok Spor AS için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 3 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 19.10.22 tarihinde, 1:1 nihai skorla gerçekleşti. Çorum Belediyespor takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Erok Spor AS takımı, 1 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 2-4 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Çorum Belediyespor inceleme
Mevcut 2. Lig sezonu boyunca, Çorum Belediyespor takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 4 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 2 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 1. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Çorum Belediyespor, 10 gol attı ve maç başına 18 gol yedi, -8 gol farkı oldu. Çorum Belediyespor kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 32.1 gol atar. Çorum Belediyespor takımın kendi sahasındaki 4 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 40%'ini oluşmaktadır. . Çorum Belediyespor takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 32.1 dakika lazım.
Erok Spor AS inceleme
Mevcut 2. Lig sezonunda, Erok Spor AS 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 5 berabere. Takım 25 gol attı ve 11 gol yedi, bu da +14'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Erok Spor AS sıralamalarda 4. konumunda. Ortalama olarak, Erok Spor AS deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 24.9 golü. Erok Spor AS'in deplasman maçlarında, her iki takım da 6 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. Erok Spor AS oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 24.9 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Corum Belediyespor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 15 | 6 | 5 | 42 | 20 | 51 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Erok Spor AS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 13 | 7 | 6 | 54 | 26 | 46 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Çorum Belediyespor ve Erok Spor AS için 2. Lig turnuvasında 2022/2023 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
8 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Çorum Belediyespor 'sinde en az bir takım gol atamadı
8 / 10 son maçların Çorum Belediyespor 'sinde 2. Lig en az bir takım gol atamadı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Erok Spor AS 'sinde en az bir takım gol atamadı
6 / 10 son maçların Erok Spor AS 'sinde 2. Lig en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
8 / 10 of last matches in all competitions Çorum Belediyespor played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in 2. Lig Çorum Belediyespor played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Erok Spor AS played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in 2. Lig Erok Spor AS played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
8 / 10 of last matches in all competitions Çorum Belediyespor played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in 2. Lig Çorum Belediyespor played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Erok Spor AS played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in 2. Lig Erok Spor AS played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Çorum Belediyespor 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların 2. Lig Çorum Belediyespor 'si berabere sonuçlanmadı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Erok Spor AS 'si berabere kalmadı
5 / 10 son maçların 2. Lig Erok Spor AS 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
6 / 10 of last matches Çorum Belediyespor in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Çorum Belediyespor in 2. Lig had less than 2 goals
3 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
5 / 10 of last matches Erok Spor AS in 2. Lig had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
5 / 10 of last matches Çorum Belediyespor in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches Çorum Belediyespor in 2. Lig scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Erok Spor AS in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Erok Spor AS in 2. Lig scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!