Darwin Olympic - Port Darwin FC 02.07.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Darwin Olympic ve Port Darwin FC arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Darwin Olympic ve Port Darwin FC arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - 12 olacaktır.
02/07/2026
Darwin Olympic
Port Darwin FC
Bet:Çift şans - 12
Bahis parası koyMaç incelemesi
Avustralya kategori var olan yaklaşan Northern Territory Premier League turnuvası, Darwin Olympic ve Port Darwin FC arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 02.07 tarihinde, 05:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Darwin Olympic hem de Port Darwin FC için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 11 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 16.05.26 tarihinde, 6:1 nihai skorla gerçekleşti. Darwin Olympic takımı, 8 maçta galip geldi, bu arada Port Darwin FC takımı, 3 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 33-20 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Darwin Olympic inceleme
Mevcut Northern Territory Premier League sezonu boyunca, Darwin Olympic takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 5. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Darwin Olympic, 30 gol attı ve maç başına 19 gol yedi, +11 gol farkı oldu. Darwin Olympic kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 18.6 gol atar. Darwin Olympic takımın kendi sahasındaki 8 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 80%'ini oluşmaktadır. . Darwin Olympic takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 18.6 dakika lazım.
Port Darwin FC inceleme
Mevcut Northern Territory Premier League sezonunda, Port Darwin FC 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 6 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 27 gol attı ve 27 gol yedi, bu da 0'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Port Darwin FC sıralamalarda 2. konumunda. Ortalama olarak, Port Darwin FC deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 16.9 golü. Port Darwin FC'in deplasman maçlarında, her iki takım da 8 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 80%'ini oluşturuyor. Port Darwin FC oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 16.9 dakikası gerekir.
Bu tahminler tutacak mı?
Sonucu görmek için oy verin
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Port Darwin FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 9 | 0 | 4 | 49 | 32 | 27 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Darwin Olympic | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 6 | 3 | 4 | 39 | 25 | 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Northern Territory Premier League
Palmerston Rovers-Garuda FC
Vietnam Şampiyonası U21
Tay Nguyen Gia Lai U21-SHB Da Nang F.C. U21
MLS+
Toronto+-Orlando +
Toronto+-Nashville +
Toronto+-Cincinnati +
Cincinnati +-Orlando +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Darwin Olympic ve Port Darwin FC’in ilk golü attığı, Northern Territory Premier League’ta 2026/2026 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Darwin Olympic maçlar ve Port Darwin FC maçlar turnuva içinde Northern Territory Premier League
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Darwin Olympic ve Port Darwin FC için Northern Territory Premier League turnuvasında 2026/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
9 / 10 of last matches Darwin Olympic in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Darwin Olympic in Northern Territory Premier League scored at least 1 goal
10 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
9 / 10 of last matches Port Darwin FC in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Port Darwin FC in Northern Territory Premier League scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
6 / 10 of last matches Darwin Olympic in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Darwin Olympic in Northern Territory Premier League scored at least 2 goals
8 / 10 of the last matches between the teams was at least 2 goals
6 / 10 of last matches Port Darwin FC in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Port Darwin FC in Northern Territory Premier League scored at least 2 goals
Mərc:Toplam - Fazla (1.5)
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Darwin Olympic 'si kaybetmedi
6 / 10 son maçların Northern Territory Premier League Darwin Olympic 'si kaybetmedi
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Port Darwin FC 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
4 / 10 of last matches Darwin Olympic in all competitions scored at least 3 goals
4 / 10 of last matches Darwin Olympic in Northern Territory Premier League had at least 3 goals
4 / 10 of the last match between the teams was at least 3 goals
6 / 10 of last matches Port Darwin FC in all competitions scored at least 3 goals
6 / 10 of last matches Port Darwin FC in Northern Territory Premier League had at least 3 goals
Mərc:Toplam - Fazla (2.5)
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Darwin Olympic 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Darwin Olympic 'si Northern Territory Premier League onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Darwin Olympic 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Port Darwin FC 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Port Darwin FC 'si Northern Territory Premier League yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Darwin Olympic 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Darwin Olympic 'si Northern Territory Premier League yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Port Darwin FC 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların Port Darwin FC 'si Northern Territory Premier League onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Port Darwin FC 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!