Dundalk F.C. - Treaty United 07.03.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Dundalk F.C. ve Treaty United arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Dundalk F.C. ve Treaty United arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
07/03/2025
Dundalk F.C.
Treaty United
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.03.2025 18:41
Maç incelemesi
İrlanda kategori var olan yaklaşan Birinci Lig turnuvası, Dundalk F.C. ve Treaty United arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 07.03 tarihinde, 14:45'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Dundalk F.C. hem de Treaty United için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 1 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 25.07.21 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. Dundalk F.C. takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Treaty United takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 1-0 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Dundalk F.C. inceleme
Mevcut Birinci Lig sezonu boyunca, Dundalk F.C. takımı 3 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 1. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Dundalk F.C., 1 gol attı ve maç başına 0 gol yedi, +1 gol farkı oldu. Dundalk F.C. kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 90 gol atar. Dundalk F.C. takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 90 dakika lazım.
Treaty United inceleme
Mevcut Birinci Lig sezonunda, Treaty United 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 5 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 3 berabere. Takım 18 gol attı ve 12 gol yedi, bu da +6'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Treaty United sıralamalarda 2. konumunda. Ortalama olarak, Treaty United deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 30 golü. Treaty United'in deplasman maçlarında, her iki takım da 5 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. Treaty United oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 30 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Dundalk | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2. Treaty United | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Myanmar Şampiyonası. Bayanlar
Yangon United (Bayanlar)-Thitsar Arman (Bayanlar)
Vietnam Şampiyonası. Bayanlar
Hanoi F.C. (Bayanlar)-Ho Chi Minh City F.C. (Bayanlar)
Çin Süper Ligi, Kadınlar
Guangdong Haiyin (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (Bayanlar)
Guangdong Province (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Tercera Division, Reserves
Club Atlético River Plate II-Juventud de Las Piedras II
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Dundalk F.C. ve Treaty United’in ilk golü attığı, Birinci Lig’ta 2025/2025 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Dundalk F.C. maçlar ve Treaty United maçlar turnuva içinde Birinci Lig
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Dundalk F.C. ve Treaty United için Birinci Lig turnuvasında 2025/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Dundalk F.C. 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Treaty United 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Treaty United 'si Birinci Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Dundalk F.C. 'si yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Treaty United 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların Birinci Lig Treaty United 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Dundalk F.C. 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Treaty United 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Treaty United 'si Birinci Lig 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Treaty United 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Treaty United 'si Birinci Lig 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların Treaty United 'si Birinci Lig berabere bitti
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Treaty United 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maç yüzdesi içinde Treaty United ve Birinci Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.03.2025 18:41
Dundalk 4 maçtır üstüste kazanıyor.
Dundalk son 5 maçta yenilmedi.
Treaty United son 4 deplasman maçında hiç kaybetmedi.
Dundalk 5 maçtır gol yemiyor.
Treaty United 11 maçtır en az bir gol attı.
Dundalk ilk yarıda 23% kazanır, Treaty United 35% kazanır.
Dundalk ilk yarıda 23% kazanır, Treaty United 35% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Dundalk.
Son karşılaşmalarında Dundalk,1 gol farkla kazandı.
Dundalk evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 85%.
Treaty United deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 57%.
Dundalk evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Treaty United deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 9%.
Dundalk evinde 0.61 gol ve Treaty United deplasmanda 1.39 gol atıyor(genel ortalama).
Bunu biliyor musunuz? Treaty United, 76-90 dakikaları arasında yüzde 40% gol ortalaması na sahip.
Dundalk Birinci Lig'de son oynadığı 3 karşılaşmaların tümünü kazanmayı başardı.
Treaty United son zamanlardaki Birinci Lig performansı Dundalk daha iyi.
Dundalk son 5 maçtaki performansı Treaty United daha iyi.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!