FC Einheit Rudolstadt - Grimma 06.12.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm FC Einheit Rudolstadt ve Grimma arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. FC Einheit Rudolstadt ve Grimma arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - 12 olacaktır.
06/12/2025
FC Einheit Rudolstadt
Grimma
Bet:Çift şans - 12
Bahis parası koyMaç incelemesi
Almanya kategori var olan yaklaşan Oberliga NOFV Güney turnuvası, FC Einheit Rudolstadt ve Grimma arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 06.12 tarihinde, 07:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem FC Einheit Rudolstadt hem de Grimma için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 10 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 12.04.25 tarihinde, 1:1 nihai skorla gerçekleşti. FC Einheit Rudolstadt takımı, 3 maçta galip geldi, bu arada Grimma takımı, 4 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 3 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 14-17 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
FC Einheit Rudolstadt inceleme
Mevcut Oberliga NOFV Güney sezonu boyunca, FC Einheit Rudolstadt takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 5 galibiyet vardı. Ortalama olarak, FC Einheit Rudolstadt, 19 gol attı ve maç başına 14 gol yedi, +5 gol farkı oldu. FC Einheit Rudolstadt kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 27.3 gol atar. FC Einheit Rudolstadt takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . FC Einheit Rudolstadt takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 27.3 dakika lazım.
Grimma inceleme
Mevcut Oberliga NOFV Güney sezonunda, Grimma 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 5 kayıp elde etti. 3 berabere. Takım 17 gol attı ve 27 gol yedi, bu da -10'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Grimma deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 20.5 golü. Grimma'in deplasman maçlarında, her iki takım da 5 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. Grimma oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 20.5 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Premiyer Lig
Azam FC-Dodoma
Namungo-Mtibwa Sugar FC
Mashujaa FC-Tanzania Prisons
Mbeya City FC-TRA United
Coastal Union FC-Pamba SC
Fountain Gate FC-Singida Black Stars
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, FC Einheit Rudolstadt ve Grimma’in ilk golü attığı, Oberliga NOFV Güney’ta 2025/2026 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler FC Einheit Rudolstadt maçlar ve Grimma maçlar turnuva içinde Oberliga NOFV Güney
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına FC Einheit Rudolstadt ve Grimma için Oberliga NOFV Güney turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
7 / 10 of last matches FC Einheit Rudolstadt in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches FC Einheit Rudolstadt in Oberliga NOFV Güney scored at least 1 goal
7 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Grimma in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Grimma in Oberliga NOFV Güney scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
8 / 10 of last matches FC Einheit Rudolstadt in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches FC Einheit Rudolstadt in Oberliga NOFV Güney had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Grimma in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Grimma in Oberliga NOFV Güney had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
6 / 10 of last matches FC Einheit Rudolstadt in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches FC Einheit Rudolstadt in Oberliga NOFV Güney had less than 2 goals
7 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches Grimma in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Grimma in Oberliga NOFV Güney had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
4 / 10 of last matches FC Einheit Rudolstadt in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches FC Einheit Rudolstadt in Oberliga NOFV Güney scored at least 2 goals
3 / 10 of the last matches between the teams was at least 2 goals
6 / 10 of last matches Grimma in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Grimma in Oberliga NOFV Güney scored at least 2 goals
Mərc:Toplam - Fazla (1.5)
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FC Einheit Rudolstadt 'si kaybetmedi
5 / 10 son maçların Oberliga NOFV Güney FC Einheit Rudolstadt 'si kaybetmedi
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Grimma 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FC Einheit Rudolstadt 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların FC Einheit Rudolstadt 'si Oberliga NOFV Güney yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların FC Einheit Rudolstadt 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Grimma 'si kaybetmedi
4 / 10 son maçların Oberliga NOFV Güney Grimma 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!