Eintracht Frankfurt (Bayanlar) - FC Cologne (Bayanlar) 09.11.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Eintracht Frankfurt (Bayanlar) ve FC Cologne (Bayanlar) arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Eintracht Frankfurt (Bayanlar) ve FC Cologne (Bayanlar) arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
09/11/2024
Eintracht Frankfurt (Bayanlar)
FC Cologne (Bayanlar)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 09.11.2024 18:41
Maç incelemesi
Almanya kategori var olan yaklaşan Bayanlar Bundesliga turnuvası, Eintracht Frankfurt (Bayanlar) ve FC Cologne (Bayanlar) arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 09.11 tarihinde, 08:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Eintracht Frankfurt (Bayanlar) hem de FC Cologne (Bayanlar) için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 12 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 20.05.24 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. Eintracht Frankfurt (Bayanlar) takımı, 12 maçta galip geldi, bu arada FC Cologne (Bayanlar) takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 28-2 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Eintracht Frankfurt (Bayanlar) inceleme
Mevcut Bayanlar Bundesliga sezonu boyunca, Eintracht Frankfurt (Bayanlar) takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 7 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 8 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Eintracht Frankfurt (Bayanlar), 24 gol attı ve maç başına 6 gol yedi, +18 gol farkı oldu. Eintracht Frankfurt (Bayanlar) kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 30 gol atar. Eintracht Frankfurt (Bayanlar) takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 30%'ini oluşmaktadır. . Eintracht Frankfurt (Bayanlar) takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 30 dakika lazım.
FC Cologne (Bayanlar) inceleme
Mevcut Bayanlar Bundesliga sezonunda, FC Cologne (Bayanlar) 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 0 galibiyet, 8 mağlubiyet ve 8 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 8 gol attı ve 22 gol yedi, bu da -14'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, FC Cologne (Bayanlar) sıralamalarda 11. konumunda. Ortalama olarak, FC Cologne (Bayanlar) deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 29.9 golü. FC Cologne (Bayanlar)'in deplasman maçlarında, her iki takım da 7 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 70%'ini oluşturuyor. FC Cologne (Bayanlar) oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 29.9 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. FFC Frankfurt (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 5 | 2 | 1 | 23 | 5 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. 1 FC Cologne (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 0 | 2 | 6 | 7 | 19 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Brezilya Serie C
S.E.R. Caxias do Sul-Anápolis FC
Brezilya Şampiyonası. Paraibano Liga U20
Treze U20-SE Queimadense PB U20
Brasilero Seri B
Botafogo Ribeirao Preto II-CRB Maceio
ABD NPSL
Wc Predators-Hershey FC
USL Lig 2
Kalamazoo-Oakland County
ABD NPSL
Ambassadors FC Ohio-Buffalo Stallions
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Eintracht Frankfurt (Bayanlar) ve FC Cologne (Bayanlar) için Bayanlar Bundesliga turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların Eintracht Frankfurt (Bayanlar) 'si Bayanlar Bundesliga berabere bitti
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların FC Cologne (Bayanlar) 'si Bayanlar Bundesliga berabere bitti
Mərc:1x2 - X
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Eintracht Frankfurt (Bayanlar) 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maç yüzdesi içinde Eintracht Frankfurt (Bayanlar) ve Bayanlar Bundesliga 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların FC Cologne (Bayanlar) 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçın FC Cologne (Bayanlar) 'si Bayanlar Bundesliga 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Eintracht Frankfurt (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların Eintracht Frankfurt (Bayanlar) 'si Bayanlar Bundesliga yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FC Cologne (Bayanlar) 'si kaybetmedi
2 / 10 son maçların Bayanlar Bundesliga FC Cologne (Bayanlar) 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
1 / 10 son maçın Eintracht Frankfurt (Bayanlar) 'si Bayanlar Bundesliga 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki FC Cologne (Bayanlar) 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçın FC Cologne (Bayanlar) 'si Bayanlar Bundesliga 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Eintracht Frankfurt (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların Eintracht Frankfurt (Bayanlar) 'si Bayanlar Bundesliga yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların FC Cologne (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Eintracht Frankfurt (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 son maçların Eintracht Frankfurt (Bayanlar) 'si Bayanlar Bundesliga onun galibiyetiyle sonuçlandı
10 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Eintracht Frankfurt (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FC Cologne (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı
8 / 10 son maçların FC Cologne (Bayanlar) 'si Bayanlar Bundesliga yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 09.11.2024 18:41
Eintracht Frankfurt ile 1 FC Cologne arasındaki maçlarda en çok alınan skor 2-0.4 maç bu skorla bitti
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 6 maçta, Eintracht Frankfurt kendi sahasında 6 maç kazandı, 0 maç beraberlik ile sonuçlandı, 1 FC Cologne ise 0 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 14-0 ile Eintracht Frankfurt takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 12 karşılaşması sırasında Eintracht Frankfurt 12 kere kazandı,0 beraberlik ve 0 1 FC Cologne galibiyeti oluştu.Averaj Eintracht Frankfurt lehine 28-2 kadar.
Eintracht Frankfurt geçen sezon 1 FC Cologne karşısında her iki maçıda kazandı (1-0 evinde; 1-0 deplasmanda).
Bunu biliyor musunuz? Eintracht Frankfurt 76-90 dakikaları arasında 35% ortalama ile ligde en iyi performansı sergilemekte.
1 FC Cologne son oynadığı 12 karşılaşmada galibiyet yüzü görmedi.
1 FC Cologne son 14 deplasman maçında hiç kazanmadı.
1 FC Cologne, Eintracht Frankfurt ile oynadığı son 12 karşılaşmanın hiçbirinde galibiyet alamadı.
Eintracht Frankfurt kendi sahasında 1 FC Cologne ile oynadığı son 6 karşılaşmanın hiçbirinde mağlup olmadı.
Eintracht Frankfurt bu sezon Bayanlar Bundesliga 'de evinde oynadığı 4 maçın 1 tanesinde gol atamadı.
1 FC Cologne bu sezon Bayanlar Bundesliga 'de oynadığı 4 deplasman maçının 1 tanesinde gol atamadı.
1 FC Cologne bu sezon deplasmanda oynadığı maçlarda: 0-1-3.
1 FC Cologne son 12 maçın hepsinde gol yedi.
Eintracht Frankfurt ilk yarıda 52% kazanır, 1 FC Cologne 15% kazanır.
Eintracht Frankfurt ilk yarıda 52% kazanır, 1 FC Cologne 15% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Eintracht Frankfurt.
Son karşılaşmalarında Eintracht Frankfurt,1 gol farkla kazandı.
Eintracht Frankfurt evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 83%.
1 FC Cologne deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Eintracht Frankfurt evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 42%.
1 FC Cologne deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Eintracht Frankfurt son zamanlardaki Bayanlar Bundesliga performansı 1 FC Cologne daha iyi.
Eintracht Frankfurt son 5 maçtaki performansı 1 FC Cologne daha iyi.
Eintracht Frankfurt, 1 FC Cologne ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,Eintracht Frankfurt 5 kere,1 FC Cologne 0 kere kazandı,0 maç berabere bitti.
Eintracht Frankfurt,Bayanlar Bundesliga 1 FC Cologne ’ye karşı son 5 maçını kaybetti.
1 FC Cologne,Bayanlar Bundesliga Eintracht Frankfurt ’ye karşı son 5 maçını kazandı.
Eintracht Frankfurt,1 FC Cologne karşısında 1.6,1 FC Cologne,Eintracht Frankfurt karşısında 0.2 gol atıyor(genel olarak).
Eintracht Frankfurt ve 1 FC Cologne arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 1.8.
Eintracht Frankfurt ve 1 FC Cologne arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.2.
İki takım da Bayanlar Bundesliga 'da son maçlarını kazanamadı.
İki takım da son maçlarını kaybetti.
Eintracht Frankfurt evinde 2.53 gol ve 1 FC Cologne deplasmanda 1.07 gol atıyor(genel ortalama).
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!