Gravina - Costa d’Amalfi FC 08.12.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Gravina ve Costa d’Amalfi FC arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Gravina ve Costa d’Amalfi FC arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
08/12/2024
Gravina
Costa d’Amalfi FC
Bet:Toplam - Altında (2.5)
Bahis parası koyMaç incelemesi
İtalya kategori var olan yaklaşan Serie D, H Grubu turnuvası, Gravina ve Costa d’Amalfi FC arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 08.12 tarihinde, 08:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Gravina hem de Costa d’Amalfi FC için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Gravina inceleme
Mevcut Serie D, H Grubu sezonu boyunca, Gravina takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 5 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 8. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Gravina, 16 gol attı ve maç başına 10 gol yedi, +6 gol farkı oldu. Gravina kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 34.6 gol atar. Gravina takımın kendi sahasındaki 2 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 20%'ini oluşmaktadır. . Gravina takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 34.6 dakika lazım.
Costa d’Amalfi FC inceleme
Mevcut Serie D, H Grubu sezonunda, Costa d’Amalfi FC 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 1 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 5 berabere. Takım 6 gol attı ve 9 gol yedi, bu da -3'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Costa d’Amalfi FC sıralamalarda 16. konumunda. Ortalama olarak, Costa d’Amalfi FC deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 42 golü. Costa d’Amalfi FC'in deplasman maçlarında, her iki takım da 3 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 43%'ini oluşturuyor. Costa d’Amalfi FC oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 42 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Gravina | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 6 | 2 | 6 | 19 | 21 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16. Costa d’Amalfi FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 1 | 6 | 6 | 9 | 18 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Virsliga
FK Jelgava-Grobina
Auda-Riga FC
U19 Avrupa Şampiyonası
İtalya U19-Sırbistan U19
Kulüp Hazırlık Maçları
U Craiova 1948-Polissya Zhytomyr
Crvena Zvezda-ŠK Slovan Bratislava
Ykkonen
VJS Vantaa-Tampereen Pallo-Veikot
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Gravina ve Costa d’Amalfi FC’in ilk golü attığı, Serie D, H Grubu’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Gravina maçlar ve Costa d’Amalfi FC maçlar turnuva içinde Serie D, H Grubu
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Gravina ve Costa d’Amalfi FC için Serie D, H Grubu turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
7 / 10 of last matches Gravina in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Gravina in Serie D, H Grubu had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Costa d’Amalfi FC in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Costa d’Amalfi FC in Serie D, H Grubu had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Gravina 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların Serie D, H Grubu Gravina 'si berabere sonuçlanmadı
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Costa d’Amalfi FC 'si berabere kalmadı
5 / 10 son maçların Serie D, H Grubu Costa d’Amalfi FC 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
8 / 10 of last matches Gravina in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Gravina in Serie D, H Grubu scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches Costa d’Amalfi FC in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches Costa d’Amalfi FC in Serie D, H Grubu scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Gravina 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Gravina 'si Serie D, H Grubu yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Costa d’Amalfi FC 'si kaybetmedi
6 / 10 son maçların Serie D, H Grubu Costa d’Amalfi FC 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Gravina 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 10 son maçların Gravina 'sinde Serie D, H Grubu en az bir takım gol atamadı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Costa d’Amalfi FC 'sinde en az bir takım gol atamadı
6 / 10 son maçların Costa d’Amalfi FC 'sinde Serie D, H Grubu en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
4 / 10 of last matches in all competitions Gravina played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Serie D, H Grubu Gravina played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Costa d’Amalfi FC played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Serie D, H Grubu Costa d’Amalfi FC played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!