FC Dinamo București - FC Universitatea Cluj 18.01.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm FC Dinamo București ve FC Universitatea Cluj arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. FC Dinamo București ve FC Universitatea Cluj arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
18/01/2026
FC Dinamo București
FC Universitatea Cluj
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.01.2026 18:42
Maç incelemesi
Romanya kategori var olan yaklaşan Superliga turnuvası, FC Dinamo București ve FC Universitatea Cluj arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 18.01 tarihinde, 13:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem FC Dinamo București hem de FC Universitatea Cluj için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 24 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 23.08.25 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. FC Dinamo București takımı, 11 maçta galip geldi, bu arada FC Universitatea Cluj takımı, 6 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 7 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 39-29 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
FC Dinamo București inceleme
Mevcut Superliga sezonu boyunca, FC Dinamo București takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 6 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 4. konumuna getirdi. Ortalama olarak, FC Dinamo București, 19 gol attı ve maç başına 8 gol yedi, +11 gol farkı oldu. FC Dinamo București kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 33.3 gol atar. FC Dinamo București takımın kendi sahasındaki 4 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 40%'ini oluşmaktadır. . FC Dinamo București takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 33.3 dakika lazım.
FC Universitatea Cluj inceleme
Mevcut Superliga sezonunda, FC Universitatea Cluj 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 6'ini kazandı ve toplamda 6 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 15 gol attı ve 9 gol yedi, bu da +6'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, FC Universitatea Cluj sıralamalarda 7. konumunda. Ortalama olarak, FC Universitatea Cluj deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 37.5 golü. FC Universitatea Cluj'in deplasman maçlarında, her iki takım da 5 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. FC Universitatea Cluj oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 37.5 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Dinamo Bucuresti | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 10 | 8 | 3 | 32 | 18 | 38 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Universitatea Cluj | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | 9 | 6 | 6 | 26 | 19 | 33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Şili Kupası
Club Deportivo Universidad Católica-Everton de Viña del Mar
USL Lig 2
Fort Worth Vaqueros-McKinney Chupacabras FC
Colorado Storm-Colorado International Soccer Academy
Snohomish United-Tacoma Stars
Dünya Kupası
Meksika-Ekvador
MLS+
Whitecaps +-Sounders +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, FC Dinamo București ve FC Universitatea Cluj’in ilk golü attığı, Superliga’ta 2025/2026 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler FC Dinamo București maçlar ve FC Universitatea Cluj maçlar turnuva içinde Superliga
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına FC Dinamo București ve FC Universitatea Cluj için Superliga turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FC Dinamo București 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların FC Dinamo București 'si Superliga yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların FC Universitatea Cluj 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların FC Universitatea Cluj 'si Superliga onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların FC Universitatea Cluj 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların FC Dinamo București 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maç yüzdesi içinde FC Dinamo București ve Superliga 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların FC Universitatea Cluj 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 son maçın FC Universitatea Cluj 'si Superliga 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
1 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı FC Universitatea Cluj 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FC Dinamo București 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların FC Dinamo București 'si Superliga yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların FC Dinamo București 'si galibiyetle sonuçlandı
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FC Universitatea Cluj 'si kaybetmedi
7 / 10 son maçların Superliga FC Universitatea Cluj 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların FC Dinamo București 'si Superliga berabere bitti
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 10 son maçların FC Universitatea Cluj 'si Superliga berabere bitti
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FC Dinamo București 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların Superliga FC Dinamo București 'si berabere sonuçlanmadı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FC Universitatea Cluj 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların Superliga FC Universitatea Cluj 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların FC Dinamo București 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların FC Dinamo București 'si Superliga onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların FC Dinamo București 'si galibiyetle sonuçlandı
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FC Universitatea Cluj 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların FC Universitatea Cluj 'si Superliga yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.01.2026 18:42
FC Dinamo Bucuresti 1948 ile U. Cluj arasındaki maçlarda en çok alınan skor 1-1.4 maç bu skorla bitti
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 11 maçta, FC Dinamo Bucuresti 1948 kendi sahasında 3 maç kazandı, 5 maç beraberlik ile sonuçlandı, U. Cluj ise 3 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 19-13 ile FC Dinamo Bucuresti 1948 takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 24 karşılaşması sırasında FC Dinamo Bucuresti 1948 9 kere kazandı,9 beraberlik ve 6 U. Cluj galibiyeti oluştu.Averaj FC Dinamo Bucuresti 1948 lehine 38-29 kadar.
FC Dinamo Bucuresti 1948 kendi sahasında U. Cluj takımına karşı en son galibiyetini 2015 tarihinde aldı.
Geçen sezonun maçları: 0-0 (FC Dinamo Bucuresti 1948 ev sahibi) ; 1-0 (U. Cluj ev sahibi).
Superliga ligi'nde, FC Dinamo Bucuresti 1948 kendi sahasında 4 maçta galip geldi
U. Cluj Superliga'de son oynadığı 3 karşılaşmaların tümünü kazanmayı başardı.
Bunu biliyor musunuz? FC Dinamo Bucuresti 1948, 76-90 dakikaları arasında yüzde 31% gol ortalaması na sahip.
Bunu biliyor musunuz? U. Cluj, 31-45 dakikaları arasında yüzde 23% gol ortalaması na sahip.
FC Dinamo Bucuresti 1948 evinde 4 maçtır kazanıyor.
U. Cluj son 9 maçta yenilmedi.
U. Cluj son 7 deplasman maçında hiç kaybetmedi.
U. Cluj bu sezon toplamda 3 kırmızı kart görerek, Superliga 'de en fazla kırmızı kart gören takım ünvanına sahip oldu.
FC Dinamo Bucuresti 1948 bu sezon Superliga 'de evinde oynadığı 10 maçın 2 tanesinde gol atamadı.
U. Cluj bu sezon Superliga 'de oynadığı 10 deplasman maçının 1 tanesinde gol atamadı.
FC Dinamo Bucuresti 1948 bu sezon evinde oynadığı maçlarda: 6-3-1.
Mamoudou Karamoko 5 golle FC Dinamo Bucuresti 1948 takımının en golcü futbolcusu. Jovo Lukic ise U. Cluj adına 11 gol kaydetti.
Bundan bir sene önce U. Cluj, 37 puanla 1. sıradaydı. Şu anda ise 33 puanla 7. sırada.
U. Cluj 4 maçtır gol yemiyor.
FC Dinamo Bucuresti 1948 ilk yarıda 32% kazanır, U. Cluj 30% kazanır.
FC Dinamo Bucuresti 1948 ilk yarıda 32% kazanır, U. Cluj 30% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı FC Dinamo Bucuresti 1948.
Son karşılaşmalarında FC Dinamo Bucuresti 1948,1 gol farkla kazandı.
FC Dinamo Bucuresti 1948 evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 66%.
U. Cluj deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 72%.
FC Dinamo Bucuresti 1948 evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 28%.
U. Cluj deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 23%.
U. Cluj son zamanlardaki Superliga performansı FC Dinamo Bucuresti 1948 daha iyi.
U. Cluj son 5 maçtaki performansı FC Dinamo Bucuresti 1948 daha iyi.
Son 5 maçta,FC Dinamo Bucuresti 1948 2 kere,U. Cluj 2 kere kazandı,1 maç berabere bitti.
U. Cluj,Superliga FC Dinamo Bucuresti 1948 ’ye karşı son 5 maçını kaybetti.
FC Dinamo Bucuresti 1948,Superliga U. Cluj ’ye karşı son 5 maçını kazandı.
FC Dinamo Bucuresti 1948,U. Cluj karşısında 1.2,U. Cluj,FC Dinamo Bucuresti 1948 karşısında 1.2 gol atıyor(genel olarak).
FC Dinamo Bucuresti 1948 ve U. Cluj arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 2.4.
FC Dinamo Bucuresti 1948 ve U. Cluj arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.2.
İki takım da son karşılaşmalarında gol yemedi.
FC Dinamo Bucuresti 1948 evinde 1.38 gol ve U. Cluj deplasmanda 1.19 gol atıyor(genel ortalama).
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!