FC Jove Español San Vicente - CF La Nucía 30.11.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm FC Jove Español San Vicente ve CF La Nucía arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. FC Jove Español San Vicente ve CF La Nucía arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
30/11/2024
FC Jove Español San Vicente
CF La Nucía
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 30.11.2024 18:43
Maç incelemesi
İspanya kategori var olan yaklaşan Tercera Federacion, Grup 6 turnuvası, FC Jove Español San Vicente ve CF La Nucía arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 30.11 tarihinde, 11:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem FC Jove Español San Vicente hem de CF La Nucía için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 3 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 31.07.19 tarihinde, 2:1 nihai skorla gerçekleşti. FC Jove Español San Vicente takımı, 0 maçta galip geldi, bu arada CF La Nucía takımı, 2 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 1-5 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
FC Jove Español San Vicente inceleme
Mevcut Tercera Federacion, Grup 6 sezonu boyunca, FC Jove Español San Vicente takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 14. konumuna getirdi. Ortalama olarak, FC Jove Español San Vicente, 7 gol attı ve maç başına 8 gol yedi, -1 gol farkı oldu. FC Jove Español San Vicente kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 60 gol atar. FC Jove Español San Vicente takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 30%'ini oluşmaktadır. . FC Jove Español San Vicente takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 60 dakika lazım.
CF La Nucía inceleme
Mevcut Tercera Federacion, Grup 6 sezonunda, CF La Nucía 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 2'ini kazandı ve toplamda 3 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 7 gol attı ve 5 gol yedi, bu da +2'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, CF La Nucía sıralamalarda 11. konumunda. Ortalama olarak, CF La Nucía deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 37.5 golü. CF La Nucía'in deplasman maçlarında, her iki takım da 3 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. CF La Nucía oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 37.5 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. La Nucia | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 3 | 4 | 3 | 11 | 10 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. Jove Espanol San Vicente | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 11 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
ABD Şampiyonası. WPSL. Bayanlar
Philadelphia Ukrainian (Bayanlar)-Penn Fusion (Bayanlar)
Şili Kupası
Unión Española-Colo-Colo
USL Lig 2
Hill Country Lobos-Lonestar SC
ABD NPSL
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
USL Lig 2
Atletico Union-Real Colorado
Dünya Kupası
Hollanda-Fas
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, FC Jove Español San Vicente ve CF La Nucía’in ilk golü attığı, Tercera Federacion, Grup 6’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler FC Jove Español San Vicente maçlar ve CF La Nucía maçlar turnuva içinde Tercera Federacion, Grup 6
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına FC Jove Español San Vicente ve CF La Nucía için Tercera Federacion, Grup 6 turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların FC Jove Español San Vicente 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maç yüzdesi içinde FC Jove Español San Vicente ve Tercera Federacion, Grup 6 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların CF La Nucía 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 son maçın CF La Nucía 'si Tercera Federacion, Grup 6 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların FC Jove Español San Vicente 'si Tercera Federacion, Grup 6 berabere bitti
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 10 son maçların CF La Nucía 'si Tercera Federacion, Grup 6 berabere bitti
Mərc:1x2 - X
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FC Jove Español San Vicente 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların FC Jove Español San Vicente 'si Tercera Federacion, Grup 6 yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların CF La Nucía 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların CF La Nucía 'si Tercera Federacion, Grup 6 onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların CF La Nucía 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FC Jove Español San Vicente 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların FC Jove Español San Vicente 'si Tercera Federacion, Grup 6 yenilgiyle sonuçlandı
1 / 3 Takımlar arasındaki son maçların FC Jove Español San Vicente 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların CF La Nucía 'si kaybetmedi
7 / 10 son maçların Tercera Federacion, Grup 6 CF La Nucía 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların FC Jove Español San Vicente 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 10 son maçların FC Jove Español San Vicente 'sinde Tercera Federacion, Grup 6 en az bir takım gol atamadı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların CF La Nucía 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 10 son maçların CF La Nucía 'sinde Tercera Federacion, Grup 6 en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların FC Jove Español San Vicente 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 3 takımlar arasındaki son maçların sayısı FC Jove Español San Vicente 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların CF La Nucía 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maç yüzdesi içinde CF La Nucía ve Tercera Federacion, Grup 6 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 30.11.2024 18:43
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!