FC Obolon Kyiv - PFC Oleksandriya 10.08.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm FC Obolon Kyiv ve PFC Oleksandriya arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. FC Obolon Kyiv ve PFC Oleksandriya arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
10/08/2025
FC Obolon Kyiv
PFC Oleksandriya
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 10.08.2025 19:40
Maç incelemesi
Ukrayna kategori var olan yaklaşan Premier Lig turnuvası, FC Obolon Kyiv ve PFC Oleksandriya arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 10.08 tarihinde, 06:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem FC Obolon Kyiv hem de PFC Oleksandriya için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 7 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 11.03.25 tarihinde, 4:0 nihai skorla gerçekleşti. FC Obolon Kyiv takımı, 0 maçta galip geldi, bu arada PFC Oleksandriya takımı, 4 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 3 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 4-14 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
FC Obolon Kyiv inceleme
Mevcut Premier Lig sezonu boyunca, FC Obolon Kyiv takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 3 galibiyet vardı. Ortalama olarak, FC Obolon Kyiv, 6 gol attı ve maç başına 10 gol yedi, -4 gol farkı oldu. FC Obolon Kyiv kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 56.3 gol atar. FC Obolon Kyiv takımın kendi sahasındaki 2 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 20%'ini oluşmaktadır. . FC Obolon Kyiv takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 56.3 dakika lazım.
PFC Oleksandriya inceleme
Mevcut Premier Lig sezonunda, PFC Oleksandriya 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 6 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 11 gol attı ve 11 gol yedi, bu da 0'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, PFC Oleksandriya deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 41.1 golü. PFC Oleksandriya'in deplasman maçlarında, her iki takım da 5 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. PFC Oleksandriya oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 41.1 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
USL Lig 2
Hill Country Lobos-Lonestar SC
ABD NPSL
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
USL Lig 2
Atletico Union-Real Colorado
Dünya Kupası
Hollanda-Fas
MLS+
Whitecaps +-Timber +
Timber +-Bulls +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına FC Obolon Kyiv ve PFC Oleksandriya için Premier Lig turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların FC Obolon Kyiv 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların FC Obolon Kyiv 'si Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların PFC Oleksandriya 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların PFC Oleksandriya 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
2 / 10 son maçın FC Obolon Kyiv 'si Premier Lig 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki PFC Oleksandriya 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 son maçın PFC Oleksandriya 'si Premier Lig 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 7 takımlar arasındaki son maçların sayısı PFC Oleksandriya için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FC Obolon Kyiv 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların FC Obolon Kyiv 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların PFC Oleksandriya 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların PFC Oleksandriya 'si Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 7 Takımlar arasındaki son maçların PFC Oleksandriya 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
1 / 7 takımlar arasındaki son maçların sayısı FC Obolon Kyiv 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların PFC Oleksandriya 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 son maç yüzdesi içinde PFC Oleksandriya ve Premier Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların FC Obolon Kyiv 'si Premier Lig berabere bitti
3 / 7 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların PFC Oleksandriya 'si Premier Lig berabere bitti
3 / 7 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FC Obolon Kyiv 'si kaybetmedi
7 / 10 son maçların Premier Lig FC Obolon Kyiv 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - 1X
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 10.08.2025 19:40
En son 7 karşılaşması sırasında FC Obolon Kiev 0 kere kazandı,3 beraberlik ve 4 FC Oleksandriya galibiyeti oluştu.Averaj FC Oleksandriya lehine 14-4 kadar.
Geçen sezonun maçları: 0-0 (FC Obolon Kiev ev sahibi) ; 4-0 (FC Oleksandriya ev sahibi).
FC Oleksandriya 5 maçtır üstüste kaybediyor.
FC Oleksandriya son oynadığı 8 karşılaşmada galibiyet yüzü görmedi.
FC Obolon Kiev ilk yarıda 14% kazanır, FC Oleksandriya 39% kazanır.
FC Obolon Kiev ilk yarıda 14% kazanır, FC Oleksandriya 39% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı FC Oleksandriya.
Son karşılaşmalarında FC Oleksandriya,4 gol farkla kazandı.
FC Obolon Kiev evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 80%.
FC Oleksandriya deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 81%.
FC Obolon Kiev evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
FC Oleksandriya deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
FC Oleksandriya son zamanlardaki Premier Lig performansı FC Obolon Kiev daha iyi.
FC Obolon Kiev son 5 maçtaki performansı FC Oleksandriya daha iyi.
FC Oleksandriya üstüste 2 maçtır gol atamıyor.
FC Oleksandriya, FC Obolon Kiev ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,FC Obolon Kiev 0 kere,FC Oleksandriya 3 kere kazandı,2 maç berabere bitti.
FC Oleksandriya,Premier Lig FC Obolon Kiev ’ye karşı son 5 maçını kaybetti.
FC Obolon Kiev,Premier Lig FC Oleksandriya ’ye karşı son 5 maçını kazandı.
FC Obolon Kiev,FC Oleksandriya karşısında 0.6,FC Oleksandriya,FC Obolon Kiev karşısında 2.4 gol atıyor(genel olarak).
FC Obolon Kiev ve FC Oleksandriya arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 3.
FC Obolon Kiev ve FC Oleksandriya arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.4.
FC Obolon Kiev evinde 0.57 gol ve FC Oleksandriya deplasmanda 1.05 gol atıyor(genel ortalama).
FC Oleksandriya son 5 deplasman maçında hiç kazanmadı.
FC Oleksandriya son 5 maçın hepsinde gol yedi.
FC Obolon Kiev son zamanlardaki Premier Lig performansı FC Oleksandriya daha iyi.
İki takım da Premier Lig 'da son maçlarını kazanamadı.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!