FC Saxan - Iskra Ribnita 16.05.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm FC Saxan ve Iskra Ribnita arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. FC Saxan ve Iskra Ribnita arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Fazla (0.5) olacaktır.
16/05/2025
FC Saxan
Iskra Ribnita
Bet:Toplam - Fazla (0.5)
Bahis parası koyMaç incelemesi
Moldova kategori var olan yaklaşan Divizia A turnuvası, FC Saxan ve Iskra Ribnita arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 16.05 tarihinde, 09:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem FC Saxan hem de Iskra Ribnita için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 1 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 17.05.24 tarihinde, 4:0 nihai skorla gerçekleşti. FC Saxan takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Iskra Ribnita takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 4-0 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
FC Saxan inceleme
Mevcut Divizia A sezonu boyunca, FC Saxan takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 7 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 8 galibiyet vardı. Ortalama olarak, FC Saxan, 42 gol attı ve maç başına 6 gol yedi, +36 gol farkı oldu. FC Saxan kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 18.8 gol atar. FC Saxan takımın kendi sahasındaki 4 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 40%'ini oluşmaktadır. . FC Saxan takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 18.8 dakika lazım.
Iskra Ribnita inceleme
Mevcut Divizia A sezonunda, Iskra Ribnita 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 kayıp elde etti. 5 berabere. Takım 18 gol attı ve 23 gol yedi, bu da -5'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Iskra Ribnita deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 22.7 golü. Iskra Ribnita'in deplasman maçlarında, her iki takım da 9 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 90%'ini oluşturuyor. Iskra Ribnita oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 22.7 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
USL W Ligi
Albion SC Colorado (Women)-Colorado Storm (Women)
Socal Reds FC-Capo FC (Women)
MLS Next Pro
Los Angeles FC 2-Houston Dynamo 2
USL Lig 2
Academica SC-Marin FC Legends
USL W Ligi
Portland Cherry Bombs FC-Bigfoot FC (Women)
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, FC Saxan ve Iskra Ribnita’in ilk golü attığı, Divizia A’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler FC Saxan maçlar ve Iskra Ribnita maçlar turnuva içinde Divizia A
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına FC Saxan ve Iskra Ribnita için Divizia A turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
7 / 10 of last matches FC Saxan in all competitions had less than 3 goals
5 / 10 of last matches FC Saxan in Divizia A had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Iskra Ribnita in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Iskra Ribnita in Divizia A had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
6 / 10 of last matches FC Saxan in all competitions scored at least 2 goals
8 / 10 of last matches FC Saxan in Divizia A scored at least 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams was at least 2 goals
3 / 10 of last matches Iskra Ribnita in all competitions scored at least 2 goals
3 / 10 of last matches Iskra Ribnita in Divizia A scored at least 2 goals
Mərc:Toplam - Fazla (1.5)
4 / 10 of last matches FC Saxan in all competitions had less than 2 goals
2 / 10 of last matches FC Saxan in Divizia A had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Iskra Ribnita in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Iskra Ribnita in Divizia A had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
3 / 10 of last matches FC Saxan in all competitions scored at least 3 goals
5 / 10 of last matches FC Saxan in Divizia A had at least 3 goals
1 / 1 of the last match between the teams was at least 3 goals
2 / 10 of last matches Iskra Ribnita in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Iskra Ribnita in Divizia A had at least 3 goals
Mərc:Toplam - Fazla (2.5)
2 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FC Saxan 'si berabere kalmadı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 12
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların FC Saxan 'sinde en az bir takım gol atamadı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Iskra Ribnita 'sinde en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!