IMT Novi Boegrad - TSC Backa Topola 24.05.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm IMT Novi Boegrad ve TSC Backa Topola arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. IMT Novi Boegrad ve TSC Backa Topola arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - 1X olacaktır.
24/05/2026
IMT Novi Boegrad
TSC Backa Topola
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 24.05.2026 19:42
Maç incelemesi
Sırbistan kategori var olan yaklaşan Superliga turnuvası, IMT Novi Boegrad ve TSC Backa Topola arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 24.05 tarihinde, 13:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem IMT Novi Boegrad hem de TSC Backa Topola için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 6 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 08.04.26 tarihinde, 1:3 nihai skorla gerçekleşti. IMT Novi Boegrad takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada TSC Backa Topola takımı, 4 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 4-8 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
IMT Novi Boegrad inceleme
Mevcut Superliga sezonu boyunca, IMT Novi Boegrad takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 5 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 9. konumuna getirdi. Ortalama olarak, IMT Novi Boegrad, 10 gol attı ve maç başına 6 gol yedi, +4 gol farkı oldu. IMT Novi Boegrad kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 56.4 gol atar. IMT Novi Boegrad takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 30%'ini oluşmaktadır. . IMT Novi Boegrad takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 56.4 dakika lazım.
TSC Backa Topola inceleme
Mevcut Superliga sezonunda, TSC Backa Topola 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 16 gol attı ve 11 gol yedi, bu da +5'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, TSC Backa Topola sıralamalarda 11. konumunda. Ortalama olarak, TSC Backa Topola deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 33.3 golü. TSC Backa Topola'in deplasman maçlarında, her iki takım da 7 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 70%'ini oluşturuyor. TSC Backa Topola oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 33.3 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. IMT Novi Beograd | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 10 | 7 | 13 | 35 | 49 | 37 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. TSC Backa Topola | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 8 | 10 | 12 | 26 | 35 | 34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Virsliga
FK Rīgas Futbola skola-BFC Daugavpils
II Lyga
Panevezys II-Vilnius FA
U19 Bayanlar Avrupa Şampiyonası
Bosna Hersek U19 (Bayanlar)-İsveç U19 (Bayanlar)
Suomen Kupası
Vaasan Palloseura-FC Inter Turku
Kulüp Hazırlık Maçları
MAS Taborsko-SKU Amstetten
FC Zbrojovka Brno-Nyíregyháza Spartacus FC
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, IMT Novi Boegrad ve TSC Backa Topola’in ilk golü attığı, Superliga’ta 2025/2026 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler IMT Novi Boegrad maçlar ve TSC Backa Topola maçlar turnuva içinde Superliga
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına IMT Novi Boegrad ve TSC Backa Topola için Superliga turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların IMT Novi Boegrad 'sinde en az bir takım gol atamadı
6 / 10 son maçların IMT Novi Boegrad 'sinde Superliga en az bir takım gol atamadı
4 / 6 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların TSC Backa Topola 'sinde en az bir takım gol atamadı
1 / 10 son maçların TSC Backa Topola 'sinde Superliga en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların IMT Novi Boegrad 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların IMT Novi Boegrad 'si Superliga onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 6 Takımlar arasındaki son maçların IMT Novi Boegrad 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların TSC Backa Topola 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların TSC Backa Topola 'si Superliga yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların IMT Novi Boegrad 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların IMT Novi Boegrad 'si Superliga yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların TSC Backa Topola 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların TSC Backa Topola 'si Superliga onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 6 Takımlar arasındaki son maçların TSC Backa Topola 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların IMT Novi Boegrad 'si berabere kalmadı
5 / 10 son maçların Superliga IMT Novi Boegrad 'si berabere sonuçlanmadı
5 / 6 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların TSC Backa Topola 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların Superliga TSC Backa Topola 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
2 / 10 son maçın IMT Novi Boegrad 'si Superliga 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki TSC Backa Topola 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın TSC Backa Topola 'si Superliga 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 6 takımlar arasındaki son maçların sayısı TSC Backa Topola için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların TSC Backa Topola 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçın TSC Backa Topola 'si Superliga 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
2 / 6 takımlar arasındaki son maçların sayısı TSC Backa Topola 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 24.05.2026 19:42
En son 6 karşılaşması sırasında FK IMT Novi Beograd 1 kere kazandı,1 beraberlik ve 4 FK TSC Backa Topola galibiyeti oluştu.Averaj FK TSC Backa Topola lehine 8-4 kadar.
Bunu biliyor musunuz? FK TSC Backa Topola, 0-15 dakikaları arasında yüzde 22% gol ortalaması na sahip.
FK IMT Novi Beograd son 9 maçta yenilmedi.
FK IMT Novi Beograd bu sezon Superliga 'de evinde oynadığı 3 maçın 1 tanesinde gol atamadı.
FK IMT Novi Beograd 5 maçtır gol yemiyor.
FK TSC Backa Topola son 8 maçın hepsinde gol yedi.
FK TSC Backa Topola 8 maçtır en az bir gol attı.
FK IMT Novi Beograd ilk yarıda 11% kazanır, FK TSC Backa Topola 24% kazanır.
FK IMT Novi Beograd ilk yarıda 11% kazanır, FK TSC Backa Topola 24% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı FK IMT Novi Beograd.
Son karşılaşmalarında FK IMT Novi Beograd,2 gol farkla kazandı.
FK IMT Novi Beograd evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 77%.
FK TSC Backa Topola deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 60%.
FK IMT Novi Beograd evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 12%.
FK TSC Backa Topola deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 13%.
FK TSC Backa Topola son zamanlardaki Superliga performansı FK IMT Novi Beograd daha iyi.
FK TSC Backa Topola son 5 maçtaki performansı FK IMT Novi Beograd daha iyi.
FK IMT Novi Beograd üstüste 2 maçtır gol atamıyor.
FK TSC Backa Topola, FK IMT Novi Beograd ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,FK IMT Novi Beograd 1 kere,FK TSC Backa Topola 3 kere kazandı,1 maç berabere bitti.
FK IMT Novi Beograd,FK TSC Backa Topola karşısında 0.8,FK TSC Backa Topola,FK IMT Novi Beograd karşısında 1.4 gol atıyor(genel olarak).
FK IMT Novi Beograd ve FK TSC Backa Topola arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 2.2.
FK IMT Novi Beograd ve FK TSC Backa Topola arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 0.4.
FK IMT Novi Beograd evinde 1.05 gol ve FK TSC Backa Topola deplasmanda 1.14 gol atıyor(genel ortalama).
FK IMT Novi Beograd son zamanlardaki Superliga performansı FK TSC Backa Topola daha iyi.
FK IMT Novi Beograd son 5 maçtaki performansı FK TSC Backa Topola daha iyi.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!