FK Minija 2017 - Babrungas 22.03.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm FK Minija 2017 ve Babrungas arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. FK Minija 2017 ve Babrungas arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - 12 olacaktır.
22/03/2026
FK Minija 2017
Babrungas
Bet:Çift şans - 12
Bahis parası koyMaç incelemesi
Litvanya kategori var olan yaklaşan 1 Lyga turnuvası, FK Minija 2017 ve Babrungas arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 22.03 tarihinde, 07:50'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem FK Minija 2017 hem de Babrungas için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 10 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 22.07.25 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. FK Minija 2017 takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Babrungas takımı, 6 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 3 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 8-18 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
FK Minija 2017 inceleme
Mevcut 1 Lyga sezonu boyunca, FK Minija 2017 takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 6 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 3 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 1. konumuna getirdi. Ortalama olarak, FK Minija 2017, 11 gol attı ve maç başına 15 gol yedi, -4 gol farkı oldu. FK Minija 2017 kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 34.6 gol atar. FK Minija 2017 takımın kendi sahasındaki 2 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 20%'ini oluşmaktadır. . FK Minija 2017 takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 34.6 dakika lazım.
Babrungas inceleme
Mevcut 1 Lyga sezonunda, Babrungas 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 6'ini kazandı ve toplamda 8 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 20 gol attı ve 10 gol yedi, bu da +10'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Babrungas sıralamalarda 2. konumunda. Ortalama olarak, Babrungas deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 30 golü. Babrungas'in deplasman maçlarında, her iki takım da 5 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. Babrungas oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 30 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Minija Kretinga | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2. Babrungas | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
1 Lyga
FK Šiauliai II-FK Tauras Tauragė
FK Atmosphere-BE1 NFA
ABD NPSL
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
USL Lig 2
Atletico Union-Real Colorado
Dünya Kupası
Hollanda-Fas
MLS+
Whitecaps +-Timber +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına FK Minija 2017 ve Babrungas için 1 Lyga turnuvasında 2026/2026 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
6 / 10 of last matches FK Minija 2017 in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches FK Minija 2017 in 1 Lyga scored at least 1 goal
5 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
10 / 10 of last matches Babrungas in all competitions scored at least 1 goal
10 / 10 of last matches Babrungas in 1 Lyga scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FK Minija 2017 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların FK Minija 2017 'si 1 Lyga yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların FK Minija 2017 'si galibiyetle sonuçlandı
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Babrungas 'si kaybetmedi
9 / 10 son maçların 1 Lyga Babrungas 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FK Minija 2017 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların FK Minija 2017 'si 1 Lyga yenilgiyle sonuçlandı
8 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Babrungas 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
8 / 10 son maçların Babrungas 'si 1 Lyga onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Babrungas 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
8 / 10 tüm müsabakalarda son maçların FK Minija 2017 'sinde en az bir takım gol atamadı
8 / 10 son maçların FK Minija 2017 'sinde 1 Lyga en az bir takım gol atamadı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Babrungas 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 10 son maçların Babrungas 'sinde 1 Lyga en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
8 / 10 of last matches in all competitions FK Minija 2017 played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in 1 Lyga FK Minija 2017 played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions Babrungas played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in 1 Lyga Babrungas played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
8 / 10 of last matches in all competitions FK Minija 2017 played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in 1 Lyga FK Minija 2017 played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions Babrungas played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in 1 Lyga Babrungas played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!