Spartak Moscow (Youth) - Lokomotiv Moscow (Youth) 01.08.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Spartak Moscow (Youth) ve Lokomotiv Moscow (Youth) arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Spartak Moscow (Youth) ve Lokomotiv Moscow (Youth) arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
01/08/2025
Spartak Moscow (Youth)
Lokomotiv Moscow (Youth)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 01.08.2025 19:40
Maç incelemesi
Rusya kategori var olan yaklaşan Gençlik Ligi turnuvası, Spartak Moscow (Youth) ve Lokomotiv Moscow (Youth) arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 01.08 tarihinde, 12:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Spartak Moscow (Youth) hem de Lokomotiv Moscow (Youth) için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 30 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 14.03.25 tarihinde, 1:0 nihai skorla gerçekleşti. Spartak Moscow (Youth) takımı, 16 maçta galip geldi, bu arada Lokomotiv Moscow (Youth) takımı, 9 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 5 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 53-36 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Spartak Moscow (Youth) inceleme
Mevcut Gençlik Ligi sezonu boyunca, Spartak Moscow (Youth) takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 6 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 6 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 6. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Spartak Moscow (Youth), 10 gol attı ve maç başına 9 gol yedi, +1 gol farkı oldu. Spartak Moscow (Youth) kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 47.4 gol atar. Spartak Moscow (Youth) takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 30%'ini oluşmaktadır. . Spartak Moscow (Youth) takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 47.4 dakika lazım.
Lokomotiv Moscow (Youth) inceleme
Mevcut Gençlik Ligi sezonunda, Lokomotiv Moscow (Youth) 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 7 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 14 gol attı ve 12 gol yedi, bu da +2'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Lokomotiv Moscow (Youth) sıralamalarda 4. konumunda. Ortalama olarak, Lokomotiv Moscow (Youth) deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 34.6 golü. Lokomotiv Moscow (Youth)'in deplasman maçlarında, her iki takım da 5 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. Lokomotiv Moscow (Youth) oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 34.6 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Lokomotiv II Moscow | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 10 | 2 | 4 | 28 | 11 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Spartak Moscow (Youth) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | 9 | 2 | 5 | 20 | 12 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Virsliga
FK Jelgava-Grobina
Auda-Riga FC
U19 Avrupa Şampiyonası
İtalya U19-Sırbistan U19
Kulüp Hazırlık Maçları
U Craiova 1948-Polissya Zhytomyr
Crvena Zvezda-ŠK Slovan Bratislava
Ykkonen
VJS Vantaa-Tampereen Pallo-Veikot
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Spartak Moscow (Youth) ve Lokomotiv Moscow (Youth)’in ilk golü attığı, Gençlik Ligi’ta 2025/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Spartak Moscow (Youth) maçlar ve Lokomotiv Moscow (Youth) maçlar turnuva içinde Gençlik Ligi
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Spartak Moscow (Youth) ve Lokomotiv Moscow (Youth) için Gençlik Ligi turnuvasında 2025/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
6 / 10 of last matches in all competitions Spartak Moscow (Youth) played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Gençlik Ligi Spartak Moscow (Youth) played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Lokomotiv Moscow (Youth) played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Gençlik Ligi Lokomotiv Moscow (Youth) played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Spartak Moscow (Youth) 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Spartak Moscow (Youth) 'si Gençlik Ligi yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Lokomotiv Moscow (Youth) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 son maçların Lokomotiv Moscow (Youth) 'si Gençlik Ligi onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Lokomotiv Moscow (Youth) 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Spartak Moscow (Youth) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların Spartak Moscow (Youth) 'si Gençlik Ligi onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Spartak Moscow (Youth) 'si galibiyetle sonuçlandı
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Lokomotiv Moscow (Youth) 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların Lokomotiv Moscow (Youth) 'si Gençlik Ligi yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Spartak Moscow (Youth) 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Spartak Moscow (Youth) 'si Gençlik Ligi 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Spartak Moscow (Youth) için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
2 / 10 son maçın Lokomotiv Moscow (Youth) 'si Gençlik Ligi 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Spartak Moscow (Youth) 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların Gençlik Ligi Spartak Moscow (Youth) 'si berabere sonuçlanmadı
8 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Lokomotiv Moscow (Youth) 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların Gençlik Ligi Lokomotiv Moscow (Youth) 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Spartak Moscow (Youth) 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Spartak Moscow (Youth) 'si Gençlik Ligi yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Spartak Moscow (Youth) 'si galibiyetle sonuçlandı
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Lokomotiv Moscow (Youth) 'si kaybetmedi
9 / 10 son maçların Gençlik Ligi Lokomotiv Moscow (Youth) 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 01.08.2025 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!