FK Željezničar Sarajevo - NK Igman Konjic 04.07.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm FK Željezničar Sarajevo ve NK Igman Konjic arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. FK Željezničar Sarajevo ve NK Igman Konjic arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
04/07/2024
FK Željezničar Sarajevo
NK Igman Konjic
Bet:Toplam - Altında (2.5)
Bahis parası koyMaç incelemesi
Dünya kategori var olan yaklaşan Kulüp Hazırlık Maçları turnuvası, FK Željezničar Sarajevo ve NK Igman Konjic arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 04.07 tarihinde, 12:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem FK Željezničar Sarajevo hem de NK Igman Konjic için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 6 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 12.05.24 tarihinde, 0:0 nihai skorla gerçekleşti. FK Željezničar Sarajevo takımı, 2 maçta galip geldi, bu arada NK Igman Konjic takımı, 2 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 2 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 4-6 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
FK Željezničar Sarajevo inceleme
Mevcut Kulüp Hazırlık Maçları sezonu boyunca, FK Željezničar Sarajevo takımı 4 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Ortalama olarak, FK Željezničar Sarajevo, 7 gol attı ve maç başına 0 gol yedi, +7 gol farkı oldu. FK Željezničar Sarajevo kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 51.4 gol atar. FK Željezničar Sarajevo takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 51.4 dakika lazım.
NK Igman Konjic inceleme
Mevcut Kulüp Hazırlık Maçları sezonunda, NK Igman Konjic 4 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 0 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 1 gol attı ve 7 gol yedi, bu da -6'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, NK Igman Konjic deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 33.8 golü. NK Igman Konjic'in deplasman maçlarında, her iki takım da 1 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 33%'ini oluşturuyor. NK Igman Konjic oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 33.8 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Kulüp Hazırlık Maçları
CSKA Sofia 1948-Partizan Belgrade
U Craiova 1948-Polissya Zhytomyr
Crvena Zvezda-ŠK Slovan Bratislava
Arges Pitesti-KF Vllaznia Shkoder
FK Borac Banja Luka-Akhmat
Harland & Wolff Welders F.C.-Larne
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına FK Željezničar Sarajevo ve NK Igman Konjic için Kulüp Hazırlık Maçları turnuvasında 2023/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FK Željezničar Sarajevo 'si berabere kalmadı
4 / 4 son maçların Kulüp Hazırlık Maçları FK Željezničar Sarajevo 'si berabere sonuçlanmadı
4 / 6 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların NK Igman Konjic 'si berabere kalmadı
3 / 4 son maçların Kulüp Hazırlık Maçları NK Igman Konjic 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
6 / 10 of last matches FK Željezničar Sarajevo in all competitions scored at least 1 goal
4 / 4 of last matches FK Željezničar Sarajevo in Kulüp Hazırlık Maçları scored at least 1 goal
4 / 6 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
8 / 10 of last matches NK Igman Konjic in all competitions scored at least 1 goal
1 / 4 of last matches NK Igman Konjic in Kulüp Hazırlık Maçları scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
8 / 10 tüm müsabakalarda son maçların FK Željezničar Sarajevo 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 4 son maçların FK Željezničar Sarajevo 'sinde Kulüp Hazırlık Maçları en az bir takım gol atamadı
4 / 6 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların NK Igman Konjic 'sinde en az bir takım gol atamadı
3 / 4 son maçların NK Igman Konjic 'sinde Kulüp Hazırlık Maçları en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
8 / 10 of last matches in all competitions FK Željezničar Sarajevo played with a score of 0:0
4 / 4 of last matches in Kulüp Hazırlık Maçları FK Željezničar Sarajevo played with a score of 0:0
4 / 6 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in all competitions NK Igman Konjic played with a score of 0:0
3 / 4 of last matches in Kulüp Hazırlık Maçları NK Igman Konjic played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
8 / 10 of last matches in all competitions FK Željezničar Sarajevo played with a score of 0:0
4 / 4 of last matches in Kulüp Hazırlık Maçları FK Željezničar Sarajevo played with a score of 0:0
4 / 6 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in all competitions NK Igman Konjic played with a score of 0:0
3 / 4 of last matches in Kulüp Hazırlık Maçları NK Igman Konjic played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
5 / 10 of last matches FK Željezničar Sarajevo in all competitions had less than 2 goals
1 / 4 of last matches FK Željezničar Sarajevo in Kulüp Hazırlık Maçları had less than 2 goals
6 / 6 of the last matches between the teams were less than 2 goals
5 / 10 of last matches NK Igman Konjic in all competitions had less than 2 goals
4 / 4 of last matches NK Igman Konjic in Kulüp Hazırlık Maçları had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!