FK Željezničar Sarajevo - FK Velež Mostar 10.11.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm FK Željezničar Sarajevo ve FK Velež Mostar arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. FK Željezničar Sarajevo ve FK Velež Mostar arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
10/11/2024
FK Željezničar Sarajevo
FK Velež Mostar
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 10.11.2024 18:41
Maç incelemesi
Bosna Hersek kategori var olan yaklaşan Premier Lig turnuvası, FK Željezničar Sarajevo ve FK Velež Mostar arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 10.11 tarihinde, 07:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem FK Željezničar Sarajevo hem de FK Velež Mostar için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 43 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 10.08.24 tarihinde, 1:2 nihai skorla gerçekleşti. FK Željezničar Sarajevo takımı, 21 maçta galip geldi, bu arada FK Velež Mostar takımı, 12 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 10 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 58-42 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
FK Željezničar Sarajevo inceleme
Mevcut Premier Lig sezonu boyunca, FK Željezničar Sarajevo takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 6 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 6 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 4. konumuna getirdi. Ortalama olarak, FK Željezničar Sarajevo, 12 gol attı ve maç başına 6 gol yedi, +6 gol farkı oldu. FK Željezničar Sarajevo kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 50 gol atar. FK Željezničar Sarajevo takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 30%'ini oluşmaktadır. . FK Željezničar Sarajevo takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 50 dakika lazım.
FK Velež Mostar inceleme
Mevcut Premier Lig sezonunda, FK Velež Mostar 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 4'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 17 gol attı ve 16 gol yedi, bu da +1'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, FK Velež Mostar sıralamalarda 7. konumunda. Ortalama olarak, FK Velež Mostar deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 27.2 golü. FK Velež Mostar'in deplasman maçlarında, her iki takım da 4 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 40%'ini oluşturuyor. FK Velež Mostar oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 27.2 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Zeljeznicar | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 7 | 2 | 3 | 17 | 8 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Velež Mostar | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 3 | 4 | 5 | 16 | 15 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Premier Lig
Havnar Bóltfelag-Skála ÍF
B68 Toftir-AB Argir
Vikingur Gota-NSÍ Runavík
Qadsia SC-Al Kuwait SC
Primera C
Feniks-Club Atlético General Lamadrid
Besta deild, Kadınlar
Fimleikafélag Hafnarfjarðar (Bayanlar)-Tor Akureyri (Bayanlar)
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, FK Željezničar Sarajevo ve FK Velež Mostar’in ilk golü attığı, Premier Lig’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler FK Željezničar Sarajevo maçlar ve FK Velež Mostar maçlar turnuva içinde Premier Lig
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına FK Željezničar Sarajevo ve FK Velež Mostar için Premier Lig turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FK Željezničar Sarajevo 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların FK Željezničar Sarajevo 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların FK Velež Mostar 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların FK Velež Mostar 'si Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların FK Velež Mostar 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FK Željezničar Sarajevo 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların FK Željezničar Sarajevo 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların FK Željezničar Sarajevo 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FK Velež Mostar 'si kaybetmedi
6 / 10 son maçların Premier Lig FK Velež Mostar 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların FK Željezničar Sarajevo 'si Premier Lig berabere bitti
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 10 son maçların FK Velež Mostar 'si Premier Lig berabere bitti
Mərc:1x2 - X
1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların FK Željezničar Sarajevo 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maç yüzdesi içinde FK Željezničar Sarajevo ve Premier Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların FK Velež Mostar 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın FK Velež Mostar 'si Premier Lig 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı FK Velež Mostar 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FK Željezničar Sarajevo 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların Premier Lig FK Željezničar Sarajevo 'si berabere sonuçlanmadı
10 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FK Velež Mostar 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların Premier Lig FK Velež Mostar 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
1 / 10 son maçın FK Željezničar Sarajevo 'si Premier Lig 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki FK Velež Mostar 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın FK Velež Mostar 'si Premier Lig 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı FK Velež Mostar için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 10.11.2024 18:41
FK Zeljeznicar Sarajevo ile FK Velez Mostar arasındaki FK Zeljeznicar Sarajevo 'in evindeki maçlarda en çok alınan skor 1-0.7 maç bu skorla bitti.
FK Zeljeznicar Sarajevo ile FK Velez Mostar arasındaki maçlarda en çok alınan skor 1-0.8 maç bu skorla bitti
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 21 maçta, FK Zeljeznicar Sarajevo kendi sahasında 15 maç kazandı, 2 maç beraberlik ile sonuçlandı, FK Velez Mostar ise 4 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 31-13 ile FK Zeljeznicar Sarajevo takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 41 karşılaşması sırasında FK Zeljeznicar Sarajevo 21 kere kazandı,9 beraberlik ve 11 FK Velez Mostar galibiyeti oluştu.Averaj FK Zeljeznicar Sarajevo lehine 55-38 kadar.
Bunu biliyor musunuz? FK Zeljeznicar Sarajevo 76-90 dakikaları arasında 35% ortalama ile ligde en iyi performansı sergilemekte.
Bunu biliyor musunuz? FK Velez Mostar, 46-60 dakikaları arasında yüzde 31% gol ortalaması na sahip.
FK Zeljeznicar Sarajevo bu sezon Premier Lig 'de evinde oynadığı 6 maçın 2 tanesinde gol atamadı.
FK Velez Mostar bu sezon Premier Lig 'de oynadığı 6 deplasman maçının 1 tanesinde gol atamadı.
Aleksandar Boljevic 4 golle FK Zeljeznicar Sarajevo takımının en golcü futbolcusu. Mihael Mlinaric ise FK Velez Mostar adına 7 gol kaydetti.
Bundan bir sene önce FK Velez Mostar, 18 puanla 5. sıradaydı. Şu anda ise 12 puanla 9. sırada.
FK Zeljeznicar Sarajevo ilk yarıda 21% kazanır, FK Velez Mostar 28% kazanır.
FK Zeljeznicar Sarajevo ilk yarıda 21% kazanır, FK Velez Mostar 28% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı FK Zeljeznicar Sarajevo.
Son karşılaşmalarında FK Zeljeznicar Sarajevo,1 gol farkla kazandı.
FK Zeljeznicar Sarajevo evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 90%.
FK Velez Mostar deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 77%.
FK Zeljeznicar Sarajevo evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
FK Velez Mostar deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
FK Zeljeznicar Sarajevo son zamanlardaki Premier Lig performansı FK Velez Mostar daha iyi.
FK Zeljeznicar Sarajevo son 5 maçtaki performansı FK Velez Mostar daha iyi.
Son 5 maçta,FK Zeljeznicar Sarajevo 2 kere,FK Velez Mostar 3 kere kazandı,0 maç berabere bitti.
FK Zeljeznicar Sarajevo,FK Velez Mostar karşısında 0.8,FK Velez Mostar,FK Zeljeznicar Sarajevo karşısında 1 gol atıyor(genel olarak).
FK Zeljeznicar Sarajevo ve FK Velez Mostar arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 1.8.
FK Zeljeznicar Sarajevo ve FK Velez Mostar arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 0.2.
İki takım da son karşılaşmalarında gol yemedi.
FK Zeljeznicar Sarajevo evinde 1.11 gol ve FK Velez Mostar deplasmanda 1.39 gol atıyor(genel ortalama).
FK Velez Mostar 3 maçtır gol yemiyor.
FK Zeljeznicar Sarajevo 3 maçtır üstüste kazanıyor.
Bundan bir sene önce FK Zeljeznicar Sarajevo, 15 puanla 8. sıradaydı. Şu anda ise 23 puanla 4. sırada.
FK Zeljeznicar Sarajevo 3 maçtır gol yemiyor.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!