Fort Worth Vaqueros - Texoma FC 19.05.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Fort Worth Vaqueros ve Texoma FC arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Fort Worth Vaqueros ve Texoma FC arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
19/05/2026
Fort Worth Vaqueros
Texoma FC
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.05.2026 19:40
Maç incelemesi
ABD kategori var olan yaklaşan USL Lig 2 turnuvası, Fort Worth Vaqueros ve Texoma FC arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 19.05 tarihinde, 20:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Fort Worth Vaqueros hem de Texoma FC için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Fort Worth Vaqueros inceleme
Mevcut USL Lig 2 sezonu boyunca, Fort Worth Vaqueros takımı 2 oyunları oynadı. Kulüp, 0 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 0 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 6. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Fort Worth Vaqueros, 0 gol attı ve maç başına 5 gol yedi, -5 gol farkı oldu. Fort Worth Vaqueros kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 36 gol atar. Fort Worth Vaqueros takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 36 dakika lazım.
Texoma FC inceleme
Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 0 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 0 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 0 gol attı ve 0 gol yedi, bu da 0'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Texoma FC sıralamalarda 4. konumunda. Texoma FC oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 0 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Fort Worth Vaqueros | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Texoma FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
USL Lig 2
Asheville City-Charlotte Independence II
Hill Country Lobos-Lonestar SC
Atletico Union-Real Colorado
Inter Gainesville KF-Brooke House FC
Kalamazoo-Oakland County
Charlotte Eagles-Hickory FC
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Fort Worth Vaqueros ve Texoma FC için USL Lig 2 turnuvasında 2026/2026 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
2 / 2 son maçın Fort Worth Vaqueros 'si USL Lig 2 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Texoma FC 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
7 / 10 of last matches Fort Worth Vaqueros in all competitions had less than 3 goals
2 / 2 of last matches Fort Worth Vaqueros in USL Lig 2 had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Texoma FC in all competitions had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
6 / 10 of last matches Fort Worth Vaqueros in all competitions had less than 2 goals
2 / 2 of last matches Fort Worth Vaqueros in USL Lig 2 had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Texoma FC in all competitions had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
10 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Fort Worth Vaqueros 'si berabere kalmadı
2 / 2 son maçların USL Lig 2 Fort Worth Vaqueros 'si berabere sonuçlanmadı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Texoma FC 'si berabere kalmadı
Mərc:Çift şans - 12
6 / 10 of last matches in all competitions Fort Worth Vaqueros played with a score of 0:0
2 / 2 of last matches in USL Lig 2 Fort Worth Vaqueros played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Texoma FC played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
6 / 10 of last matches in all competitions Fort Worth Vaqueros played with a score of 0:0
2 / 2 of last matches in USL Lig 2 Fort Worth Vaqueros played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Texoma FC played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.05.2026 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!