Gimnasia y Esgrima de Jujuy - Deportivo Maipu 03.05.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Gimnasia y Esgrima de Jujuy ve Deportivo Maipu arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Gimnasia y Esgrima de Jujuy ve Deportivo Maipu arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
03/05/2026
Gimnasia y Esgrima de Jujuy
Deportivo Maipu
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 03.05.2026 19:44
Maç incelemesi
Arjantin kategori var olan yaklaşan Primera Nacional turnuvası, Gimnasia y Esgrima de Jujuy ve Deportivo Maipu arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 03.05 tarihinde, 14:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Gimnasia y Esgrima de Jujuy hem de Deportivo Maipu için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 5 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 15.09.24 tarihinde, 2:0 nihai skorla gerçekleşti. Gimnasia y Esgrima de Jujuy takımı, 2 maçta galip geldi, bu arada Deportivo Maipu takımı, 3 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 5-8 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Gimnasia y Esgrima de Jujuy inceleme
Mevcut Primera Nacional sezonu boyunca, Gimnasia y Esgrima de Jujuy takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 7 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 7 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 1. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Gimnasia y Esgrima de Jujuy, 16 gol attı ve maç başına 8 gol yedi, +8 gol farkı oldu. Gimnasia y Esgrima de Jujuy kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 35.6 gol atar. Gimnasia y Esgrima de Jujuy takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 30%'ini oluşmaktadır. . Gimnasia y Esgrima de Jujuy takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 35.6 dakika lazım.
Deportivo Maipu inceleme
Mevcut Primera Nacional sezonunda, Deportivo Maipu 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 2'ini kazandı ve toplamda 3 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 5 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 11 gol attı ve 13 gol yedi, bu da -2'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Deportivo Maipu sıralamalarda 12. konumunda. Ortalama olarak, Deportivo Maipu deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 37.5 golü. Deportivo Maipu'in deplasman maçlarında, her iki takım da 6 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. Deportivo Maipu oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 37.5 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Gimnasia y Esgrima de Jujuy | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 7 | 1 | 2 | 18 | 11 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Deportivo Maipu | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 13 | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Premiyer Lig
Azam FC-Dodoma
Namungo-Mtibwa Sugar FC
Mashujaa FC-Tanzania Prisons
Mbeya City FC-TRA United
Coastal Union FC-Pamba SC
Fountain Gate FC-Singida Black Stars
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Gimnasia y Esgrima de Jujuy ve Deportivo Maipu’in ilk golü attığı, Primera Nacional’ta 2026/2026 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Gimnasia y Esgrima de Jujuy maçlar ve Deportivo Maipu maçlar turnuva içinde Primera Nacional
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Gimnasia y Esgrima de Jujuy ve Deportivo Maipu için Primera Nacional turnuvasında 2026/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 son maçların Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'si Primera Nacional onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 5 Takımlar arasındaki son maçların Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Deportivo Maipu 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Deportivo Maipu 'si Primera Nacional yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların Primera Nacional Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'si berabere sonuçlanmadı
5 / 5 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Deportivo Maipu 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların Primera Nacional Deportivo Maipu 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'si Primera Nacional yenilgiyle sonuçlandı
3 / 5 Takımlar arasındaki son maçların Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Deportivo Maipu 'si kaybetmedi
5 / 10 son maçların Primera Nacional Deportivo Maipu 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 10 son maçların Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'sinde Primera Nacional en az bir takım gol atamadı
4 / 5 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Deportivo Maipu 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 10 son maçların Deportivo Maipu 'sinde Primera Nacional en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 5 takımlar arasındaki son maçların sayısı Gimnasia y Esgrima de Jujuy 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Deportivo Maipu 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maç yüzdesi içinde Deportivo Maipu ve Primera Nacional 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların Primera Nacional Gimnasia y Esgrima de Jujuy 'si kaybetmedi
2 / 5 Takımlar arasındaki son maçların Deportivo Maipu 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 03.05.2026 19:44
En son 5 karşılaşması sırasında Gimnasia Y Esgrima Jujuy 2 kere kazandı,0 beraberlik ve 3 CD Maipu galibiyeti oluştu.Averaj CD Maipu lehine 8-5 kadar.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy Primera Nacional'de son oynadığı 4 karşılaşmaların tümünü kazanmayı başardı.
Primera Nacional ligi'nde, Gimnasia Y Esgrima Jujuy kendi sahasında 5 maçta galip geldi
Gimnasia Y Esgrima Jujuy 4 maçtır üstüste kazanıyor.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy evinde 5 maçtır kazanıyor.
CD Maipu son 7 deplasman maçında hiç kazanmadı.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy bu sezon Primera Nacional 'de evinde oynadığı 5 maçın 0 tanesinde gol atamadı.
CD Maipu bu sezon Primera Nacional 'de oynadığı 5 deplasman maçının 1 tanesinde gol atamadı.
Cristian Matias Menendez 4 golle Gimnasia Y Esgrima Jujuy takımının en golcü futbolcusu. Juan Pablo Gobetto ise CD Maipu adına 6 gol kaydetti.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy ilk yarıda 33% kazanır, CD Maipu 35% kazanır.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy ilk yarıda 33% kazanır, CD Maipu 35% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı CD Maipu.
Son karşılaşmalarında CD Maipu,2 gol farkla kazandı.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 83%.
CD Maipu deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 57%.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 25%.
CD Maipu deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy son zamanlardaki Primera Nacional performansı CD Maipu daha iyi.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy son 5 maçtaki performansı CD Maipu daha iyi.
Son 5 maçta,Gimnasia Y Esgrima Jujuy 2 kere,CD Maipu 3 kere kazandı,0 maç berabere bitti.
CD Maipu,Primera Nacional Gimnasia Y Esgrima Jujuy ’ye karşı son 3 maçını kaybetti.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy,Primera Nacional CD Maipu ’ye karşı son 3 maçını kazandı.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy,CD Maipu karşısında 1,CD Maipu,Gimnasia Y Esgrima Jujuy karşısında 1.6 gol atıyor(genel olarak).
Gimnasia Y Esgrima Jujuy ve CD Maipu arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 2.6.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy ve CD Maipu arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.
Gimnasia Y Esgrima Jujuy evinde 1.67 gol ve CD Maipu deplasmanda 0.88 gol atıyor(genel ortalama).
Gimnasia Y Esgrima Jujuy son 5 maçta yenilmedi.
İki takım da Primera Nacional 'da son maçlarını kazanamadı.
İki takım da son karşılaşmalarında gol yemedi.
İki takım da son karşılaşmalarında gol atamadı.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!