Glenorchy Knights (Women) - Taroona (Women) 11.07.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Glenorchy Knights (Women) ve Taroona (Women) arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Glenorchy Knights (Women) ve Taroona (Women) arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
11/07/2025
Glenorchy Knights (Women)
Taroona (Women)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 11.07.2025 19:40
Maç incelemesi
Avustralya kategori var olan yaklaşan Avustralya Şampiyonası. Tazmanya Premier Ligi. Bayanlar turnuvası, Glenorchy Knights (Women) ve Taroona (Women) arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 11.07 tarihinde, 06:15'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Glenorchy Knights (Women) hem de Taroona (Women) için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 6 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 02.05.25 tarihinde, 2:0 nihai skorla gerçekleşti. Glenorchy Knights (Women) takımı, 5 maçta galip geldi, bu arada Taroona (Women) takımı, 1 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 13-7 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Glenorchy Knights (Women) inceleme
Mevcut Avustralya Şampiyonası. Tazmanya Premier Ligi. Bayanlar sezonu boyunca, Glenorchy Knights (Women) takımı 3 oyunları oynadı. Kulüp, 1 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 0 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Glenorchy Knights (Women), 1 gol attı ve maç başına 4 gol yedi, -3 gol farkı oldu. Glenorchy Knights (Women) kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 18.4 gol atar. Glenorchy Knights (Women) takımın kendi sahasındaki 1 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 100%'ini oluşmaktadır. . Glenorchy Knights (Women) takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 18.4 dakika lazım.
Taroona (Women) inceleme
Mevcut Avustralya Şampiyonası. Tazmanya Premier Ligi. Bayanlar sezonunda, Taroona (Women) 7 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 0 galibiyet, 7 mağlubiyet ve 7 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 2 gol attı ve 20 gol yedi, bu da -18'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Taroona (Women) deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 21.4 golü. Taroona (Women)'in deplasman maçlarında, her iki takım da 1 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 20%'ini oluşturuyor. Taroona (Women) oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 21.4 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Kupa
Jarva-Jaani-FC Elva
Kulüp Hazırlık Maçları
Levski Sofia-FK Radnik Surdulica
TSV Aubstadt-FC Eintracht Bamberg
Kapfenberger SV-SV Tillmitsch
Kolmonen
PPJ Lauttasaari-Atlantis PM
Dünya Kupası
Fildişi Sahili-Norveç
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Glenorchy Knights (Women) ve Taroona (Women) için Avustralya Şampiyonası. Tazmanya Premier Ligi. Bayanlar turnuvasında sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
7 / 10 of last matches Glenorchy Knights (Women) in all competitions had less than 3 goals
3 / 3 of last matches Glenorchy Knights (Women) in Avustralya Şampiyonası. Tazmanya Premier Ligi. Bayanlar had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Taroona (Women) in all competitions had less than 3 goals
7 / 7 of last matches Taroona (Women) in Avustralya Şampiyonası. Tazmanya Premier Ligi. Bayanlar had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Glenorchy Knights (Women) 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 3 son maçların Glenorchy Knights (Women) 'si Avustralya Şampiyonası. Tazmanya Premier Ligi. Bayanlar yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Taroona (Women) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 6 Takımlar arasındaki son maçların Taroona (Women) 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Glenorchy Knights (Women) 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 3 son maçların Glenorchy Knights (Women) 'si Avustralya Şampiyonası. Tazmanya Premier Ligi. Bayanlar yenilgiyle sonuçlandı
1 / 6 Takımlar arasındaki son maçların Glenorchy Knights (Women) 'si galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Taroona (Women) 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Glenorchy Knights (Women) 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
1 / 3 son maç yüzdesi içinde Glenorchy Knights (Women) ve Avustralya Şampiyonası. Tazmanya Premier Ligi. Bayanlar 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Taroona (Women) 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 7 son maçın Taroona (Women) 'si Avustralya Şampiyonası. Tazmanya Premier Ligi. Bayanlar 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
1 / 3 son maçın Glenorchy Knights (Women) 'si Avustralya Şampiyonası. Tazmanya Premier Ligi. Bayanlar 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Taroona (Women) 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 7 son maçın Taroona (Women) 'si Avustralya Şampiyonası. Tazmanya Premier Ligi. Bayanlar 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
Mərc:1x2 - X
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 11.07.2025 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!