GNK Dinamo Zagreb - P.A.O.K. 07.03.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm GNK Dinamo Zagreb ve P.A.O.K. arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. GNK Dinamo Zagreb ve P.A.O.K. arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
07/03/2024
GNK Dinamo Zagreb
P.A.O.K.
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.03.2024 18:40
Maç incelemesi
Avrupa kategori var olan yaklaşan UEFA Avrupa Konferans Ligi turnuvası, GNK Dinamo Zagreb ve P.A.O.K. arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 07.03 tarihinde, 15:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem GNK Dinamo Zagreb hem de P.A.O.K. için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 2 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 15.12.10 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. GNK Dinamo Zagreb takımı, 0 maçta galip geldi, bu arada P.A.O.K. takımı, 2 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 0-2 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
GNK Dinamo Zagreb inceleme
Mevcut UEFA Avrupa Konferans Ligi sezonu boyunca, GNK Dinamo Zagreb takımı 8 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 2 galibiyet vardı. Ortalama olarak, GNK Dinamo Zagreb, 9 gol attı ve maç başına 3 gol yedi, +6 gol farkı oldu. GNK Dinamo Zagreb kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 30 gol atar. GNK Dinamo Zagreb takımın kendi sahasındaki 2 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . GNK Dinamo Zagreb takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 30 dakika lazım.
P.A.O.K. inceleme
Mevcut UEFA Avrupa Konferans Ligi sezonunda, P.A.O.K. 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 8 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 0 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 14 gol attı ve 7 gol yedi, bu da +7'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, P.A.O.K. deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 25.7 golü. P.A.O.K.'in deplasman maçlarında, her iki takım da 5 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 83%'ini oluşturuyor. P.A.O.K. oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 25.7 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Vietnam Şampiyonası U21
Tay Nguyen Gia Lai U21-SHB Da Nang F.C. U21
MLS+
Toronto+-Orlando +
Toronto+-Nashville +
Toronto+-Cincinnati +
Cincinnati +-Orlando +
Cincinnati +-Nashville +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına GNK Dinamo Zagreb ve P.A.O.K. için UEFA Avrupa Konferans Ligi turnuvasında 2023/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
7 / 10 of last matches in all competitions GNK Dinamo Zagreb played with a score of 0:0
6 / 8 of last matches in UEFA Avrupa Konferans Ligi GNK Dinamo Zagreb played with a score of 0:0
2 / 2 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions P.A.O.K. played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in UEFA Avrupa Konferans Ligi P.A.O.K. played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
7 / 10 of last matches in all competitions GNK Dinamo Zagreb played with a score of 0:0
6 / 8 of last matches in UEFA Avrupa Konferans Ligi GNK Dinamo Zagreb played with a score of 0:0
2 / 2 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions P.A.O.K. played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in UEFA Avrupa Konferans Ligi P.A.O.K. played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların GNK Dinamo Zagreb 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 8 son maçların GNK Dinamo Zagreb 'si UEFA Avrupa Konferans Ligi yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların P.A.O.K. 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
8 / 10 son maçların P.A.O.K. 'si UEFA Avrupa Konferans Ligi onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların P.A.O.K. 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
7 / 10 tüm müsabakalarda son maçların GNK Dinamo Zagreb 'sinde en az bir takım gol atamadı
6 / 8 son maçların GNK Dinamo Zagreb 'sinde UEFA Avrupa Konferans Ligi en az bir takım gol atamadı
2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların P.A.O.K. 'sinde en az bir takım gol atamadı
3 / 10 son maçların P.A.O.K. 'sinde UEFA Avrupa Konferans Ligi en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların GNK Dinamo Zagreb 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 8 son maçların GNK Dinamo Zagreb 'si UEFA Avrupa Konferans Ligi onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların P.A.O.K. 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların GNK Dinamo Zagreb 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 8 son maç yüzdesi içinde GNK Dinamo Zagreb ve UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların P.A.O.K. 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 son maçın P.A.O.K. 'si UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı P.A.O.K. 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 07.03.2024 18:40
GNK Dinamo Zagreb son 9 maçta yenilmedi.
GNK Dinamo Zagreb evinde oynadığı son 5 maçta hiç mağlubiyet almadı.
Paok Thessaloniki 4 maçtır üstüste kazanıyor.
Paok Thessaloniki deplasmanda 8 maçtır kazanıyor.
GNK Dinamo Zagreb 9 maçtır en az bir gol attı.
GNK Dinamo Zagreb ilk yarıda 48% kazanır, Paok Thessaloniki 50% kazanır.
GNK Dinamo Zagreb ilk yarıda 48% kazanır, Paok Thessaloniki 50% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Paok Thessaloniki.
Son karşılaşmalarında Paok Thessaloniki,1 gol farkla kazandı.
GNK Dinamo Zagreb evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 86%.
Paok Thessaloniki deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 84%.
GNK Dinamo Zagreb evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 42%.
Paok Thessaloniki deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 38%.
Paok Thessaloniki son zamanlardaki UEFA Avrupa Konferans Ligi performansı GNK Dinamo Zagreb daha iyi.
GNK Dinamo Zagreb son 5 maçtaki performansı Paok Thessaloniki daha iyi.
İki takım da son karşılaşmalarında gol yemedi.
GNK Dinamo Zagreb evinde 2.12 gol ve Paok Thessaloniki deplasmanda 2.12 gol atıyor(genel ortalama).
Paok Thessaloniki 5 maçtır en az bir gol attı.
Paok Thessaloniki son 5 maçtaki performansı GNK Dinamo Zagreb daha iyi.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!