Grasshopper Club Zurich II - Mikey Ambrose 22.02.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Grasshopper Club Zurich II ve Mikey Ambrose arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Grasshopper Club Zurich II ve Mikey Ambrose arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Fazla (0.5) olacaktır.
22/02/2026
Grasshopper Club Zurich II
Mikey Ambrose
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 22.02.2026 18:42
Maç incelemesi
İsviçre kategori var olan yaklaşan Erste Liga turnuvası, Grasshopper Club Zurich II ve Mikey Ambrose arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 22.02 tarihinde, 09:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Grasshopper Club Zurich II hem de Mikey Ambrose için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 2 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 08.08.25 tarihinde, 0:2 nihai skorla gerçekleşti. Grasshopper Club Zurich II takımı, 2 maçta galip geldi, bu arada Mikey Ambrose takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 4-0 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Grasshopper Club Zurich II inceleme
Mevcut Erste Liga sezonu boyunca, Grasshopper Club Zurich II takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 8 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 5 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 1. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Grasshopper Club Zurich II, 19 gol attı ve maç başına 11 gol yedi, +8 gol farkı oldu. Grasshopper Club Zurich II kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 24.1 gol atar. Grasshopper Club Zurich II takımın kendi sahasındaki 6 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 75%'ini oluşmaktadır. . Grasshopper Club Zurich II takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 24.1 dakika lazım.
Mikey Ambrose inceleme
Mevcut Erste Liga sezonunda, Mikey Ambrose 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 3 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 7 gol attı ve 14 gol yedi, bu da -7'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Mikey Ambrose sıralamalarda 14. konumunda. Ortalama olarak, Mikey Ambrose deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 44.1 golü. Mikey Ambrose'in deplasman maçlarında, her iki takım da 6 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. Mikey Ambrose oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 44.1 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Grasshopper Club Zurich II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 12 | 0 | 3 | 42 | 17 | 36 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. Bassecourt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 4 | 5 | 6 | 19 | 19 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Çin Süper Ligi, Kadınlar
Guangdong Haiyin (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (Bayanlar)
Guangdong Province (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Tercera Division, Reserves
Club Atlético River Plate II-Juventud de Las Piedras II
Premiyer Lig
Sagesse-Al Tadamon Sour
Süper Lig
Big Bullets F.C.-Masters Security
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Grasshopper Club Zurich II ve Mikey Ambrose’in ilk golü attığı, Erste Liga’ta 2025/2026 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Grasshopper Club Zurich II maçlar ve Mikey Ambrose maçlar turnuva içinde Erste Liga
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Grasshopper Club Zurich II ve Mikey Ambrose için Erste Liga turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
1 / 2 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Grasshopper Club Zurich II 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların Grasshopper Club Zurich II 'si Erste Liga yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Mikey Ambrose 'si kaybetmedi
2 / 10 son maçların Erste Liga Mikey Ambrose 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Grasshopper Club Zurich II 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Grasshopper Club Zurich II 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Grasshopper Club Zurich II 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
1 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Grasshopper Club Zurich II 'si berabere kalmadı
1 / 10 son maçların Erste Liga Grasshopper Club Zurich II 'si berabere sonuçlanmadı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
1 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Mikey Ambrose 'si berabere kalmadı
1 / 10 son maçların Erste Liga Mikey Ambrose 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 22.02.2026 18:42
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!