Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 - EC Sao Jose Porto Alegre U20 25.10.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 ve EC Sao Jose Porto Alegre U20 arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 ve EC Sao Jose Porto Alegre U20 arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
25/10/2025
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20
EC Sao Jose Porto Alegre U20
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.10.2025 19:45
Maç incelemesi
Brezilya kategori var olan yaklaşan U20 Brezilya Kupası turnuvası, Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 ve EC Sao Jose Porto Alegre U20 arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 25.10 tarihinde, 14:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 hem de EC Sao Jose Porto Alegre U20 için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 14 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 28.06.25 tarihinde, 3:0 nihai skorla gerçekleşti. Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 takımı, 4 maçta galip geldi, bu arada EC Sao Jose Porto Alegre U20 takımı, 2 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 8 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 16-11 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 inceleme
Mevcut U20 Brezilya Kupası sezonu boyunca, Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 takımı 1 oyunları oynadı. Kulüp, 0 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 0 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20, 1 gol attı ve maç başına 2 gol yedi, -1 gol farkı oldu. Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 30 gol atar. Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 takımın kendi sahasındaki 1 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 100%'ini oluşmaktadır. . Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 30 dakika lazım.
EC Sao Jose Porto Alegre U20 inceleme
Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 0 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 0 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 0 gol attı ve 0 gol yedi, bu da 0'lik bir gol farkına neden oldu. EC Sao Jose Porto Alegre U20 oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 0 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Premiyer Lig
Azam FC-Dodoma
Namungo-Mtibwa Sugar FC
Mashujaa FC-Tanzania Prisons
Mbeya City FC-TRA United
Coastal Union FC-Pamba SC
Fountain Gate FC-Singida Black Stars
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 ve EC Sao Jose Porto Alegre U20 için U20 Brezilya Kupası turnuvasında 2025/2025 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 1 son maçların Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 'si U20 Brezilya Kupası yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların EC Sao Jose Porto Alegre U20 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların EC Sao Jose Porto Alegre U20 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
1 / 1 son maç yüzdesi içinde Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 ve U20 Brezilya Kupası 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı EC Sao Jose Porto Alegre U20 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 1 son maçların Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 'si U20 Brezilya Kupası yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların EC Sao Jose Porto Alegre U20 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların EC Sao Jose Porto Alegre U20 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 'si berabere kalmadı
1 / 1 son maçların U20 Brezilya Kupası Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U20 'si berabere sonuçlanmadı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların EC Sao Jose Porto Alegre U20 'si berabere kalmadı
Mərc:Çift şans - 12
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.10.2025 19:45
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!