Hamburger SV II - FC St. Pauli II 12.04.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Hamburger SV II ve FC St. Pauli II arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Hamburger SV II ve FC St. Pauli II arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
12/04/2025
Hamburger SV II
FC St. Pauli II
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.04.2025 19:42
Maç incelemesi
Almanya kategori var olan yaklaşan Bölgesel Ligi, Kuzey turnuvası, Hamburger SV II ve FC St. Pauli II arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 12.04 tarihinde, 09:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Hamburger SV II hem de FC St. Pauli II için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 28 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 06.10.24 tarihinde, 1:4 nihai skorla gerçekleşti. Hamburger SV II takımı, 13 maçta galip geldi, bu arada FC St. Pauli II takımı, 6 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 9 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 49-29 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Hamburger SV II inceleme
Mevcut Bölgesel Ligi, Kuzey sezonu boyunca, Hamburger SV II takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 4 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 5 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 7. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Hamburger SV II, 21 gol attı ve maç başına 18 gol yedi, +3 gol farkı oldu. Hamburger SV II kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 23.1 gol atar. Hamburger SV II takımın kendi sahasındaki 9 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 90%'ini oluşmaktadır. . Hamburger SV II takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 23.1 dakika lazım.
FC St. Pauli II inceleme
Mevcut Bölgesel Ligi, Kuzey sezonunda, FC St. Pauli II 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 6 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 16 gol attı ve 12 gol yedi, bu da +4'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, FC St. Pauli II sıralamalarda 10. konumunda. Ortalama olarak, FC St. Pauli II deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 31.7 golü. FC St. Pauli II'in deplasman maçlarında, her iki takım da 2 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 20%'ini oluşturuyor. FC St. Pauli II oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 31.7 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. Hamburger II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | 12 | 7 | 10 | 51 | 53 | 43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. St. Pauli II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | 11 | 6 | 10 | 42 | 43 | 39 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
USL W Ligi
Albion SC Colorado (Women)-Colorado Storm (Women)
Socal Reds FC-Capo FC (Women)
MLS Next Pro
Los Angeles FC 2-Houston Dynamo 2
USL Lig 2
Academica SC-Marin FC Legends
USL W Ligi
Portland Cherry Bombs FC-Bigfoot FC (Women)
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Hamburger SV II ve FC St. Pauli II’in ilk golü attığı, Bölgesel Ligi, Kuzey’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Hamburger SV II maçlar ve FC St. Pauli II maçlar turnuva içinde Bölgesel Ligi, Kuzey
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Hamburger SV II ve FC St. Pauli II için Bölgesel Ligi, Kuzey turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Hamburger SV II 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Hamburger SV II 'si Bölgesel Ligi, Kuzey yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların FC St. Pauli II 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların FC St. Pauli II 'si Bölgesel Ligi, Kuzey onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 10 son maçların Hamburger SV II 'si Bölgesel Ligi, Kuzey berabere bitti
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların FC St. Pauli II 'si Bölgesel Ligi, Kuzey berabere bitti
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Hamburger SV II 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Hamburger SV II 'si Bölgesel Ligi, Kuzey yenilgiyle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FC St. Pauli II 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların Bölgesel Ligi, Kuzey FC St. Pauli II 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Hamburger SV II 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maç yüzdesi içinde Hamburger SV II ve Bölgesel Ligi, Kuzey 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların FC St. Pauli II 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçın FC St. Pauli II 'si Bölgesel Ligi, Kuzey 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı FC St. Pauli II 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
4 / 10 son maçın Hamburger SV II 'si Bölgesel Ligi, Kuzey 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki FC St. Pauli II 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçın FC St. Pauli II 'si Bölgesel Ligi, Kuzey 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Hamburger SV II 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Hamburger SV II 'si Bölgesel Ligi, Kuzey onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Hamburger SV II 'si galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FC St. Pauli II 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların FC St. Pauli II 'si Bölgesel Ligi, Kuzey yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.04.2025 19:42
Hamburg (A) ile FC St. Pauli II arasındaki maçlarda en çok alınan skor 1-1.6 maç bu skorla bitti
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 13 maçta, Hamburg (A) kendi sahasında 6 maç kazandı, 5 maç beraberlik ile sonuçlandı, FC St. Pauli II ise 2 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 25-14 ile Hamburg (A) takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 28 karşılaşması sırasında Hamburg (A) 13 kere kazandı,9 beraberlik ve 6 FC St. Pauli II galibiyeti oluştu.Averaj Hamburg (A) lehine 49-29 kadar.
FC St. Pauli II, Hamburg (A) deplasmanında en son galibiyetini 2014 yılında almıştı.
Hamburg (A) geçen sezon FC St. Pauli II karşısında her iki maçıda kazandı (2-0 evinde; 1-0 deplasmanda).
FC St. Pauli II Bölgesel Ligi, Kuzey'de son oynadığı 3 karşılaşmaların tümünü kazanmayı başardı.
Bunu biliyor musunuz? Hamburg (A), 76-90 dakikaları arasında yüzde 25% gol ortalaması na sahip.
Bunu biliyor musunuz? FC St. Pauli II, 31-45 dakikaları arasında yüzde 31% gol ortalaması na sahip.
Hamburg (A) 4in evinde maç kazanamadı.
FC St. Pauli II 3 maçtır üstüste kazanıyor.
FC St. Pauli II son 7 maçta yenilmedi.
FC St. Pauli II, Hamburg (A) ile oynadığı son 5 karşılaşmanın hiçbirinde galibiyet alamadı.
Hamburg (A) kendi sahasında FC St. Pauli II ile oynadığı son 9 karşılaşmanın hiçbirinde mağlup olmadı.
Hamburg (A) bu sezon Bölgesel Ligi, Kuzey 'de evinde oynadığı 15 maçın 1 tanesinde gol atamadı.
FC St. Pauli II bu sezon Bölgesel Ligi, Kuzey 'de oynadığı 12 deplasman maçının 6 tanesinde gol atamadı.
Omar Sillah 17 golle Hamburg (A) takımının en golcü futbolcusu. Julian Ulbricht ise FC St. Pauli II adına 9 gol kaydetti.
Joel Agyekum 8 sarı kartla Hamburg (A) takımının en çok sarı kart gören oyuncusu. FC St. Pauli II takımından Emil Staugaard 9 sarı kart gördü.
FC St. Pauli II 3 maçtır gol yemiyor.
Hamburg (A) ilk yarıda 27% kazanır, FC St. Pauli II 38% kazanır.
Hamburg (A) ilk yarıda 27% kazanır, FC St. Pauli II 38% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Hamburg (A).
Son karşılaşmalarında Hamburg (A),3 gol farkla kazandı.
Hamburg (A) evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 60%.
FC St. Pauli II deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 75%.
Hamburg (A) evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 27%.
FC St. Pauli II deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
FC St. Pauli II son zamanlardaki Bölgesel Ligi, Kuzey performansı Hamburg (A) daha iyi.
FC St. Pauli II son 5 maçtaki performansı Hamburg (A) daha iyi.
Hamburg (A), FC St. Pauli II ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,Hamburg (A) 5 kere,FC St. Pauli II 0 kere kazandı,0 maç berabere bitti.
Hamburg (A),Bölgesel Ligi, Kuzey FC St. Pauli II ’ye karşı son 5 maçını kaybetti.
FC St. Pauli II,Bölgesel Ligi, Kuzey Hamburg (A) ’ye karşı son 5 maçını kazandı.
Hamburg (A),FC St. Pauli II karşısında 3.2,FC St. Pauli II,Hamburg (A) karşısında 0.8 gol atıyor(genel olarak).
Hamburg (A) ve FC St. Pauli II arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 4.
Hamburg (A) ve FC St. Pauli II arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.4.
Hamburg (A) evinde 2.14 gol ve FC St. Pauli II deplasmanda 1.53 gol atıyor(genel ortalama).
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!