Hohoe United FC - Swedru All Blacks 12.10.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Hohoe United FC ve Swedru All Blacks arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Hohoe United FC ve Swedru All Blacks arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
12/10/2025
Hohoe United FC
Swedru All Blacks
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.10.2025 19:42
Maç incelemesi
Gana kategori var olan yaklaşan Premier Lig turnuvası, Hohoe United FC ve Swedru All Blacks arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 12.10 tarihinde, 11:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Hohoe United FC hem de Swedru All Blacks için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Hohoe United FC inceleme
Mevcut Premier Lig sezonu boyunca, Hohoe United FC takımı 4 oyunları oynadı. Kulüp, 1 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 10. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Hohoe United FC, 5 gol attı ve maç başına 2 gol yedi, +3 gol farkı oldu. Hohoe United FC kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 25.7 gol atar. Hohoe United FC takımın kendi sahasındaki 2 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 100%'ini oluşmaktadır. . Hohoe United FC takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 25.7 dakika lazım.
Swedru All Blacks inceleme
Mevcut Premier Lig sezonunda, Swedru All Blacks 4 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 1 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 2 gol attı ve 4 gol yedi, bu da -2'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Swedru All Blacks sıralamalarda 13. konumunda. Ortalama olarak, Swedru All Blacks deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 30 golü. Swedru All Blacks'in deplasman maçlarında, her iki takım da 2 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 100%'ini oluşturuyor. Swedru All Blacks oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 30 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. Hohoe United FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Swedru All Blacks | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 5 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Dünya Kupası
Brezilya-Japonya
Premier Lig
Havnar Bóltfelag-Skála ÍF
B68 Toftir-AB Argir
Vikingur Gota-NSÍ Runavík
Qadsia SC-Al Kuwait SC
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Hohoe United FC ve Swedru All Blacks’in ilk golü attığı, Premier Lig’ta 2025/2026 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Hohoe United FC maçlar ve Swedru All Blacks maçlar turnuva içinde Premier Lig
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Hohoe United FC ve Swedru All Blacks için Premier Lig turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
2 / 4 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Swedru All Blacks 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 4 son maçın Swedru All Blacks 'si Premier Lig 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
2 / 4 Tüm turnuvalardaki son maçların Hohoe United FC 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 4 son maç yüzdesi içinde Hohoe United FC ve Premier Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
2 / 4 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 4 son maçların Hohoe United FC 'si Premier Lig berabere bitti
Mərc:1x2 - X
1 / 4 tüm turnuvalardaki son maçların Hohoe United FC 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 4 son maçların Hohoe United FC 'si Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 4 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Swedru All Blacks 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 4 son maçların Swedru All Blacks 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
1 / 4 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Hohoe United FC 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 4 son maçların Hohoe United FC 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
1 / 4 tüm turnuvalardaki son maçların Swedru All Blacks 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 4 son maçların Swedru All Blacks 'si Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
2 / 4 tüm müsabakalardaki son maçların Hohoe United FC 'si berabere kalmadı
2 / 4 son maçların Premier Lig Hohoe United FC 'si berabere sonuçlanmadı
4 / 4 tüm müsabakalardaki son maçların Swedru All Blacks 'si berabere kalmadı
4 / 4 son maçların Premier Lig Swedru All Blacks 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.10.2025 19:42
Hohoe United FC ilk yarıda 25% kazanır, Swedru All Blacks 75% kazanır.
Hohoe United FC ilk yarıda 25% kazanır, Swedru All Blacks 75% kazanır.
Hohoe United FC evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 50%.
Swedru All Blacks deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Hohoe United FC son zamanlardaki Premier Lig performansı Swedru All Blacks daha iyi.
Hohoe United FC evinde 2.5 gol ve Swedru All Blacks deplasmanda 1 gol atıyor(genel ortalama).
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!