Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Hops (Bayanlar) - East Bengal (Bayanlar) 06.02.2025 tahminler

Maç tahminleri

Mevcut tüm Hops (Bayanlar) ve East Bengal (Bayanlar) arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Hops (Bayanlar) ve East Bengal (Bayanlar) arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.

06/02/2025

Hops (Bayanlar)

03:30

East Bengal (Bayanlar)

Bet:Toplam - Altında (2.5)

Bahis parası koy

Maç incelemesi

Hindistan kategori var olan yaklaşan Hindistan Şampiyonası. Bayanlar turnuvası, Hops (Bayanlar) ve East Bengal (Bayanlar) arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 06.02 tarihinde, 03:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Hops (Bayanlar) hem de East Bengal (Bayanlar) için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.

Kafa kafaya ve önceki sonuçlar

Toplamda, takımlar arasında 2 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 01.03.24 tarihinde, 3:0 nihai skorla gerçekleşti. Hops (Bayanlar) takımı, 2 maçta galip geldi, bu arada East Bengal (Bayanlar) takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 4-0 gol farkı var.

Eşzamanlı

Kazanır
Berabere
Kazanır
2
0
2

Karşılaştırma istatistiği

10
Maçlar
8
2
Kazanır
3
2
Berabere
1
6
Yenilgi
4
7
Atılan goller
11
16
Kabul etti
14
-9
Gol Farkı
-3
3
Maç gol ortalaması
3
0.7
Maç başına atılan goller
1.4
1.6
Maç başına atılan goller
1.8
2.3
İki takım da gol attı
3.1
38.3'
Dakika/Gol sayısı
30.7'

Hops (Bayanlar) inceleme

Mevcut Hindistan Şampiyonası. Bayanlar sezonu boyunca, Hops (Bayanlar) takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 2 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Hops (Bayanlar), 4 gol attı ve maç başına 8 gol yedi, -4 gol farkı oldu. Hops (Bayanlar) kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 47.3 gol atar. Hops (Bayanlar) takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 47.3 dakika lazım.

East Bengal (Bayanlar) inceleme

Mevcut Hindistan Şampiyonası. Bayanlar sezonunda, East Bengal (Bayanlar) 8 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 3 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 5 gol attı ve 11 gol yedi, bu da -6'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, East Bengal (Bayanlar) deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 23.9 golü. East Bengal (Bayanlar)'in deplasman maçlarında, her iki takım da 2 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. East Bengal (Bayanlar) oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 23.9 dakikası gerekir.

Kim kazanır?

Hops (Bayanlar)
HOP - %
East Bengal (Bayanlar)
EAS - %
berabere - %

Her iki takım gol atar mı?

Evet - 50%
Hayır - 50%

İlk kim gol atacak?

Hops (Bayanlar)
HOP - 33%
East Bengal (Bayanlar)
EAS - 33%
Gol yok - 34%

Maç öncesi istatistikleri

10
Maçlar
8
2
Kazanır
3
2
Berabere
1
6
Yenilgi
4
7
Atılan goller
11
16
Kabul etti
14
-9
Gol Farkı
-3
3
Maç gol ortalaması
3
0.7
Maç başına atılan goller
1.4
1.6
Maç başına atılan goller
1.8
2.3
İki takım da gol attı
3.1
38.3'
Dakika/Gol sayısı
30.7'

Bahis ipuçları

Hops (Bayanlar)

9 / 10 of last matches Hops (Bayanlar) in all competitions had less than 2 goals

Hops (Bayanlar)

9 / 10 of last matches Hops (Bayanlar) in Hindistan Şampiyonası. Bayanlar had less than 2 goals

Hops (Bayanlar) East Bengal (Bayanlar)

1 / 2 of the last matches between the teams were less than 2 goals

East Bengal (Bayanlar)

5 / 8 of last matches East Bengal (Bayanlar) in all competitions had less than 2 goals

East Bengal (Bayanlar)

5 / 8 of last matches East Bengal (Bayanlar) in Hindistan Şampiyonası. Bayanlar had less than 2 goals

Mərc:Toplam - Altında (1.5)

Hops (Bayanlar)

7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Hops (Bayanlar) 'si berabere kalmadı

Hops (Bayanlar)

7 / 10 son maçların Hindistan Şampiyonası. Bayanlar Hops (Bayanlar) 'si berabere sonuçlanmadı

Hops (Bayanlar) East Bengal (Bayanlar)

2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı

East Bengal (Bayanlar)

6 / 8 tüm müsabakalardaki son maçların East Bengal (Bayanlar) 'si berabere kalmadı

East Bengal (Bayanlar)

6 / 8 son maçların Hindistan Şampiyonası. Bayanlar East Bengal (Bayanlar) 'si berabere sonuçlanmadı

Mərc:Çift şans - 12

Hops (Bayanlar)

7 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Hops (Bayanlar) 'sinde en az bir takım gol atamadı

Hops (Bayanlar)

7 / 10 son maçların Hops (Bayanlar) 'sinde Hindistan Şampiyonası. Bayanlar en az bir takım gol atamadı

Hops (Bayanlar) East Bengal (Bayanlar)

2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı

East Bengal (Bayanlar)

5 / 8 tüm müsabakalarda son maçların East Bengal (Bayanlar) 'sinde en az bir takım gol atamadı

East Bengal (Bayanlar)

5 / 8 son maçların East Bengal (Bayanlar) 'sinde Hindistan Şampiyonası. Bayanlar en az bir takım gol atamadı

Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır

Hops (Bayanlar)

7 / 10 of last matches in all competitions Hops (Bayanlar) played with a score of 0:0

Hops (Bayanlar)

7 / 10 of last matches in Hindistan Şampiyonası. Bayanlar Hops (Bayanlar) played with a score of 0:0

Hops (Bayanlar) East Bengal (Bayanlar)

2 / 2 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0

East Bengal (Bayanlar)

5 / 8 of last matches in all competitions East Bengal (Bayanlar) played with a score of 0:0

East Bengal (Bayanlar)

5 / 8 of last matches in Hindistan Şampiyonası. Bayanlar East Bengal (Bayanlar) played with a score of 0:0

Mərc:İlk golu vuran - X

Hops (Bayanlar)

7 / 10 of last matches in all competitions Hops (Bayanlar) played with a score of 0:0

Hops (Bayanlar)

7 / 10 of last matches in Hindistan Şampiyonası. Bayanlar Hops (Bayanlar) played with a score of 0:0

Hops (Bayanlar) East Bengal (Bayanlar)

2 / 2 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0

East Bengal (Bayanlar)

5 / 8 of last matches in all competitions East Bengal (Bayanlar) played with a score of 0:0

East Bengal (Bayanlar)

5 / 8 of last matches in Hindistan Şampiyonası. Bayanlar East Bengal (Bayanlar) played with a score of 0:0

Mərc:Toplam - Altında (0.5)

Hops (Bayanlar)

5 / 10 of last matches Hops (Bayanlar) in all competitions scored at least 1 goal

Hops (Bayanlar)

5 / 10 of last matches Hops (Bayanlar) in Hindistan Şampiyonası. Bayanlar scored at least 1 goal

Hops (Bayanlar) East Bengal (Bayanlar)

2 / 2 of the last matches between the teams there was at least 1 goal

East Bengal (Bayanlar)

5 / 8 of last matches East Bengal (Bayanlar) in all competitions scored at least 1 goal

East Bengal (Bayanlar)

5 / 8 of last matches East Bengal (Bayanlar) in Hindistan Şampiyonası. Bayanlar scored at least 1 goal

Mərc:Toplam - Fazla (0.5)

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!