A.F.C. Hornchurch - Weston-super-Mare 02.05.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm A.F.C. Hornchurch ve Weston-super-Mare arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. A.F.C. Hornchurch ve Weston-super-Mare arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
02/05/2026
A.F.C. Hornchurch
Weston-super-Mare
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 02.05.2026 19:44
Maç incelemesi
İngiltere kategori var olan yaklaşan Konferans Güney turnuvası, A.F.C. Hornchurch ve Weston-super-Mare arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 02.05 tarihinde, 11:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem A.F.C. Hornchurch hem de Weston-super-Mare için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 6 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 24.01.26 tarihinde, 1:2 nihai skorla gerçekleşti. A.F.C. Hornchurch takımı, 2 maçta galip geldi, bu arada Weston-super-Mare takımı, 3 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 9-11 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
A.F.C. Hornchurch inceleme
Mevcut Konferans Güney sezonu boyunca, A.F.C. Hornchurch takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 4 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 5 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 2. konumuna getirdi. Ortalama olarak, A.F.C. Hornchurch, 16 gol attı ve maç başına 12 gol yedi, +4 gol farkı oldu. A.F.C. Hornchurch kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 32.1 gol atar. A.F.C. Hornchurch takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . A.F.C. Hornchurch takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 32.1 dakika lazım.
Weston-super-Mare inceleme
Mevcut Konferans Güney sezonunda, Weston-super-Mare 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 10 gol attı ve 12 gol yedi, bu da -2'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Weston-super-Mare sıralamalarda 6. konumunda. Ortalama olarak, Weston-super-Mare deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 42.3 golü. Weston-super-Mare'in deplasman maçlarında, her iki takım da 6 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. Weston-super-Mare oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 42.3 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Hornchurch | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | 23 | 12 | 11 | 81 | 64 | 81 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Weston-super-Mare | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 | 23 | 9 | 14 | 61 | 48 | 78 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Myanmar Şampiyonası. Bayanlar
Yangon United (Bayanlar)-Thitsar Arman (Bayanlar)
Vietnam Şampiyonası. Bayanlar
Hanoi F.C. (Bayanlar)-Ho Chi Minh City F.C. (Bayanlar)
Çin Süper Ligi, Kadınlar
Guangdong Haiyin (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (Bayanlar)
Guangdong Province (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Tercera Division, Reserves
Club Atlético River Plate II-Juventud de Las Piedras II
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, A.F.C. Hornchurch ve Weston-super-Mare’in ilk golü attığı, Konferans Güney’ta 2025/2026 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler A.F.C. Hornchurch maçlar ve Weston-super-Mare maçlar turnuva içinde Konferans Güney
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına A.F.C. Hornchurch ve Weston-super-Mare için Konferans Güney turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların A.F.C. Hornchurch 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların A.F.C. Hornchurch 'si Konferans Güney yenilgiyle sonuçlandı
3 / 6 Takımlar arasındaki son maçların A.F.C. Hornchurch 'si galibiyetle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Weston-super-Mare 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların Konferans Güney Weston-super-Mare 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların A.F.C. Hornchurch 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların A.F.C. Hornchurch 'si Konferans Güney onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 6 Takımlar arasındaki son maçların A.F.C. Hornchurch 'si galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Weston-super-Mare 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Weston-super-Mare 'si Konferans Güney yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların A.F.C. Hornchurch 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların Konferans Güney A.F.C. Hornchurch 'si berabere sonuçlanmadı
5 / 6 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Weston-super-Mare 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların Konferans Güney Weston-super-Mare 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların A.F.C. Hornchurch 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların Konferans Güney A.F.C. Hornchurch 'si kaybetmedi
2 / 6 Takımlar arasındaki son maçların Weston-super-Mare 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların A.F.C. Hornchurch 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 6 takımlar arasındaki son maçların sayısı A.F.C. Hornchurch 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Weston-super-Mare 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maç yüzdesi içinde Weston-super-Mare ve Konferans Güney 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
6 / 10 of last matches A.F.C. Hornchurch in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches A.F.C. Hornchurch in Konferans Güney had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Weston-super-Mare in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Weston-super-Mare in Konferans Güney had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 02.05.2026 19:44
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!