Hungerford Town F.C. - Yate Town 25.08.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Hungerford Town F.C. ve Yate Town arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Hungerford Town F.C. ve Yate Town arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - X2 olacaktır.
25/08/2025
Hungerford Town F.C.
Yate Town
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.08.2025 19:40
Maç incelemesi
İngiltere kategori var olan yaklaşan Southern League Premier South turnuvası, Hungerford Town F.C. ve Yate Town arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 25.08 tarihinde, 10:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Hungerford Town F.C. hem de Yate Town için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 2 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 26.10.24 tarihinde, 2:3 nihai skorla gerçekleşti. Hungerford Town F.C. takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Yate Town takımı, 1 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 3-3 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Hungerford Town F.C. inceleme
Mevcut Southern League Premier South sezonu boyunca, Hungerford Town F.C. takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 17. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Hungerford Town F.C., 11 gol attı ve maç başına 12 gol yedi, -1 gol farkı oldu. Hungerford Town F.C. kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 39.1 gol atar. Hungerford Town F.C. takımın kendi sahasındaki 6 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 60%'ini oluşmaktadır. . Hungerford Town F.C. takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 39.1 dakika lazım.
Yate Town inceleme
Mevcut Southern League Premier South sezonunda, Yate Town 3 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 0 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 1 gol attı ve 5 gol yedi, bu da -4'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Yate Town sıralamalarda 22. konumunda. Ortalama olarak, Yate Town deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 30 golü. Yate Town'in deplasman maçlarında, her iki takım da 1 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. Yate Town oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 30 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. Hungerford Town | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22. Yate Town | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Myanmar Şampiyonası. Bayanlar
Yangon United (Bayanlar)-Thitsar Arman (Bayanlar)
Vietnam Şampiyonası. Bayanlar
Hanoi F.C. (Bayanlar)-Ho Chi Minh City F.C. (Bayanlar)
Çin Süper Ligi, Kadınlar
Guangdong Haiyin (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (Bayanlar)
Guangdong Province (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Tercera Division, Reserves
Club Atlético River Plate II-Juventud de Las Piedras II
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Hungerford Town F.C. ve Yate Town’in ilk golü attığı, Southern League Premier South’ta 2025/2026 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Hungerford Town F.C. maçlar ve Yate Town maçlar turnuva içinde Southern League Premier South
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Hungerford Town F.C. ve Yate Town için Southern League Premier South turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Yate Town 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Yate Town 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
Mərc:1x2 - X
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Yate Town 'sinde en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Yate Town 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Yate Town 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.08.2025 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!