Corporación Club Deportivo Tuluá - Cd Real Santander 28.02.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Corporación Club Deportivo Tuluá ve Cd Real Santander arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Corporación Club Deportivo Tuluá ve Cd Real Santander arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - X2 olacaktır.
28/02/2026
Corporación Club Deportivo Tuluá
Cd Real Santander
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 28.02.2026 18:44
Maç incelemesi
Kolombiya kategori var olan yaklaşan Primera B turnuvası, Corporación Club Deportivo Tuluá ve Cd Real Santander arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 28.02 tarihinde, 17:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Corporación Club Deportivo Tuluá hem de Cd Real Santander için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 23 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 20.10.25 tarihinde, 1:0 nihai skorla gerçekleşti. Corporación Club Deportivo Tuluá takımı, 14 maçta galip geldi, bu arada Cd Real Santander takımı, 4 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 5 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 40-20 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Corporación Club Deportivo Tuluá inceleme
Mevcut Primera B sezonu boyunca, Corporación Club Deportivo Tuluá takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 6 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 2. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Corporación Club Deportivo Tuluá, 13 gol attı ve maç başına 11 gol yedi, +2 gol farkı oldu. Corporación Club Deportivo Tuluá kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 37.5 gol atar. Corporación Club Deportivo Tuluá takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . Corporación Club Deportivo Tuluá takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 37.5 dakika lazım.
Cd Real Santander inceleme
Mevcut Primera B sezonunda, Cd Real Santander 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 6 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 3 gol attı ve 15 gol yedi, bu da -12'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Cd Real Santander sıralamalarda 12. konumunda. Ortalama olarak, Cd Real Santander deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 50 golü. Cd Real Santander'in deplasman maçlarında, her iki takım da 3 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 30%'ini oluşturuyor. Cd Real Santander oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 50 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Cortulua | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 5 | 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. CD Real Santander | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 6 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Kulüp Hazırlık Maçları
Harland & Wolff Welders F.C.-Larne
U19 Avrupa Şampiyonası
Hırvatístan U19-Ukrayna U19
Besta deild
Íþróttabandalag Akraness-Knattspyrnufélagið Fram
1st deild
Ungmennafélagið Afturelding-KF Aegir Thorlakshofn
Premier Lig, Kadınlar
CA Huracan (Bayanlar)-San Lorenzo de Almagro (Bayanlar)
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Corporación Club Deportivo Tuluá ve Cd Real Santander’in ilk golü attığı, Primera B’ta 2026/2026 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Corporación Club Deportivo Tuluá maçlar ve Cd Real Santander maçlar turnuva içinde Primera B
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Corporación Club Deportivo Tuluá ve Cd Real Santander için Primera B turnuvasında 2026/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Corporación Club Deportivo Tuluá 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 10 son maçların Corporación Club Deportivo Tuluá 'sinde Primera B en az bir takım gol atamadı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Cd Real Santander 'sinde en az bir takım gol atamadı
6 / 10 son maçların Cd Real Santander 'sinde Primera B en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Corporación Club Deportivo Tuluá 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Corporación Club Deportivo Tuluá 'si Primera B onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Corporación Club Deportivo Tuluá 'si galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Cd Real Santander 'si yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların Cd Real Santander 'si Primera B yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Corporación Club Deportivo Tuluá 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Corporación Club Deportivo Tuluá 'si Primera B 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Corporación Club Deportivo Tuluá için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
5 / 10 son maçın Cd Real Santander 'si Primera B 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
10 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Corporación Club Deportivo Tuluá 'si berabere kalmadı
10 / 10 son maçların Primera B Corporación Club Deportivo Tuluá 'si berabere sonuçlanmadı
8 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Cd Real Santander 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların Primera B Cd Real Santander 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Corporación Club Deportivo Tuluá 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Corporación Club Deportivo Tuluá 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Cd Real Santander 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maç yüzdesi içinde Cd Real Santander ve Primera B 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
5 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Corporación Club Deportivo Tuluá 'si kaybetmedi
5 / 10 son maçların Primera B Corporación Club Deportivo Tuluá 'si kaybetmedi
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Cd Real Santander 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 28.02.2026 18:44
Internacional Fc De Palmira ile CD Real San Andres arasındaki Internacional Fc De Palmira 'in evindeki maçlarda en çok alınan skor 1-0.4 maç bu skorla bitti.
Internacional Fc De Palmira ile CD Real San Andres arasındaki maçlarda en çok alınan skor 1-0.6 maç bu skorla bitti
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 12 maçta, Internacional Fc De Palmira kendi sahasında 10 maç kazandı, 1 maç beraberlik ile sonuçlandı, CD Real San Andres ise 1 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 22-7 ile Internacional Fc De Palmira takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 23 karşılaşması sırasında Internacional Fc De Palmira 14 kere kazandı,6 beraberlik ve 3 CD Real San Andres galibiyeti oluştu.Averaj Internacional Fc De Palmira lehine 40-20 kadar.
CD Real San Andres, Internacional Fc De Palmira deplasmanında en son galibiyetini 2021 yılında almıştı.
CD Real San Andres deplasmanda oynadığı son 5 maçta mağlup oldu.
CD Real San Andres son 16 deplasman maçında hiç kazanmadı.
CD Real San Andres, Internacional Fc De Palmira ile oynadığı son 4 karşılaşmanın hiçbirinde galibiyet alamadı.
Internacional Fc De Palmira kendi sahasında CD Real San Andres ile oynadığı son 4 karşılaşmanın hiçbirinde mağlup olmadı.
Internacional Fc De Palmira bu sezon Primera B 'de evinde oynadığı 3 maçın 0 tanesinde gol atamadı.
Internacional Fc De Palmira 6 maçtır en az bir gol attı.
CD Real San Andres son 10 maçın hepsinde gol yedi.
Internacional Fc De Palmira ilk yarıda 25% kazanır, CD Real San Andres 16% kazanır.
Internacional Fc De Palmira ilk yarıda 25% kazanır, CD Real San Andres 16% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Internacional Fc De Palmira.
Son karşılaşmalarında Internacional Fc De Palmira,1 gol farkla kazandı.
Internacional Fc De Palmira evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 85%.
CD Real San Andres deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 50%.
Internacional Fc De Palmira evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 12%.
CD Real San Andres deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Internacional Fc De Palmira son zamanlardaki Primera B performansı CD Real San Andres daha iyi.
Internacional Fc De Palmira son 5 maçtaki performansı CD Real San Andres daha iyi.
Internacional Fc De Palmira, CD Real San Andres ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,Internacional Fc De Palmira 4 kere,CD Real San Andres 0 kere kazandı,1 maç berabere bitti.
Internacional Fc De Palmira,Primera B CD Real San Andres ’ye karşı son 5 maçını kaybetti.
CD Real San Andres,Primera B Internacional Fc De Palmira ’ye karşı son 5 maçını kazandı.
Internacional Fc De Palmira,CD Real San Andres karşısında 2.4,CD Real San Andres,Internacional Fc De Palmira karşısında 0.8 gol atıyor(genel olarak).
Internacional Fc De Palmira ve CD Real San Andres arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 3.2.
Internacional Fc De Palmira ve CD Real San Andres arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.6.
Internacional Fc De Palmira evinde 1.21 gol ve CD Real San Andres deplasmanda 0.56 gol atıyor(genel ortalama).
Internacional Fc De Palmira Primera B'de son oynadığı 3 karşılaşmaların tümünü kazanmayı başardı.
Internacional Fc De Palmira 3 maçtır üstüste kazanıyor.
Bunu biliyor musunuz? Internacional Fc De Palmira, 76-90 dakikaları arasında yüzde 50% gol ortalaması na sahip.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!