Karacabey Belediyespor - Karaman Belediyespor 09.11.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Karacabey Belediyespor ve Karaman Belediyespor arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Karacabey Belediyespor ve Karaman Belediyespor arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - X2 olacaktır.
09/11/2024
Karacabey Belediyespor
Karaman Belediyespor
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 09.11.2024 18:41
Maç incelemesi
Turkiye kategori var olan yaklaşan 2. Lig turnuvası, Karacabey Belediyespor ve Karaman Belediyespor arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 09.11 tarihinde, 06:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Karacabey Belediyespor hem de Karaman Belediyespor için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Karacabey Belediyespor inceleme
Mevcut 2. Lig sezonu boyunca, Karacabey Belediyespor takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 6 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 6. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Karacabey Belediyespor, 19 gol attı ve maç başına 14 gol yedi, +5 gol farkı oldu. Karacabey Belediyespor kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 27.3 gol atar. Karacabey Belediyespor takımın kendi sahasındaki 7 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 70%'ini oluşmaktadır. . Karacabey Belediyespor takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 27.3 dakika lazım.
Karaman Belediyespor inceleme
Mevcut 2. Lig sezonunda, Karaman Belediyespor 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 2'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 12 gol attı ve 28 gol yedi, bu da -16'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Karaman Belediyespor sıralamalarda 10. konumunda. Ortalama olarak, Karaman Belediyespor deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 22.5 golü. Karaman Belediyespor'in deplasman maçlarında, her iki takım da 5 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 50%'ini oluşturuyor. Karaman Belediyespor oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 22.5 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Karacabey Belediyespor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 16 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Karaman Belediyespor | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 11 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Las Vegas +-Memphis +
Detroit +-Memphis +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Memphis +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Karacabey Belediyespor ve Karaman Belediyespor’in ilk golü attığı, 2. Lig’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Karacabey Belediyespor maçlar ve Karaman Belediyespor maçlar turnuva içinde 2. Lig
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Karacabey Belediyespor ve Karaman Belediyespor için 2. Lig turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Karacabey Belediyespor 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Karacabey Belediyespor 'si 2. Lig yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Karaman Belediyespor 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Karaman Belediyespor 'si 2. Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Karacabey Belediyespor 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maç yüzdesi içinde Karacabey Belediyespor ve 2. Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Karaman Belediyespor 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Karaman Belediyespor 'si 2. Lig 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Karacabey Belediyespor 'sinde en az bir takım gol atamadı
3 / 10 son maçların Karacabey Belediyespor 'sinde 2. Lig en az bir takım gol atamadı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Karaman Belediyespor 'sinde en az bir takım gol atamadı
6 / 10 son maçların Karaman Belediyespor 'sinde 2. Lig en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
10 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Karacabey Belediyespor 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların 2. Lig Karacabey Belediyespor 'si berabere sonuçlanmadı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Karaman Belediyespor 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların 2. Lig Karaman Belediyespor 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Karacabey Belediyespor 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 son maçın Karacabey Belediyespor 'si 2. Lig 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçın Karaman Belediyespor 'si 2. Lig 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Karacabey Belediyespor 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Karacabey Belediyespor 'si 2. Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Karaman Belediyespor 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Karaman Belediyespor 'si 2. Lig yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 09.11.2024 18:41
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!