Kelantan The Real Warriors - Negeri Sembilan FA 01.12.2023 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Kelantan The Real Warriors ve Negeri Sembilan FA arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Kelantan The Real Warriors ve Negeri Sembilan FA arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
01/12/2023
Kelantan The Real Warriors
Negeri Sembilan FA
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 01.12.2023 18:40
Maç incelemesi
Malezya kategori var olan yaklaşan Süper Lig turnuvası, Kelantan The Real Warriors ve Negeri Sembilan FA arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 01.12 tarihinde, 09:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Kelantan The Real Warriors hem de Negeri Sembilan FA için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 7 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 20.08.23 tarihinde, 4:2 nihai skorla gerçekleşti. Kelantan The Real Warriors takımı, 2 maçta galip geldi, bu arada Negeri Sembilan FA takımı, 4 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 11-13 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Kelantan The Real Warriors inceleme
Mevcut Süper Lig sezonu boyunca, Kelantan The Real Warriors takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 3 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 12. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Kelantan The Real Warriors, 13 gol attı ve maç başına 28 gol yedi, -15 gol farkı oldu. Kelantan The Real Warriors kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 20.7 gol atar. Kelantan The Real Warriors takımın kendi sahasındaki 7 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 70%'ini oluşmaktadır. . Kelantan The Real Warriors takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 20.7 dakika lazım.
Negeri Sembilan FA inceleme
Mevcut Süper Lig sezonunda, Negeri Sembilan FA 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 1 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 6 kayıp elde etti. 3 berabere. Takım 10 gol attı ve 19 gol yedi, bu da -9'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Negeri Sembilan FA sıralamalarda 9. konumunda. Ortalama olarak, Negeri Sembilan FA deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 31 golü. Negeri Sembilan FA'in deplasman maçlarında, her iki takım da 7 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 70%'ini oluşturuyor. Negeri Sembilan FA oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 31 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. Negeri Sembilan | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | 5 | 9 | 10 | 28 | 45 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Kelantan United | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | 3 | 5 | 16 | 23 | 59 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
MLS Next Pro
Los Angeles FC 2-Houston Dynamo 2
USL Lig 2
Academica SC-Marin FC Legends
USL W Ligi
Portland Cherry Bombs FC-Bigfoot FC (Women)
Myanmar Şampiyonası. Bayanlar
Yangon United (Bayanlar)-Thitsar Arman (Bayanlar)
Vietnam Şampiyonası. Bayanlar
Hanoi F.C. (Bayanlar)-Ho Chi Minh City F.C. (Bayanlar)
Çin Süper Ligi, Kadınlar
Guangdong Haiyin (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Kelantan The Real Warriors ve Negeri Sembilan FA için Süper Lig turnuvasında 2023/2023 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Kelantan The Real Warriors 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Kelantan The Real Warriors 'si Süper Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 7 Takımlar arasındaki son maçların Kelantan The Real Warriors 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Negeri Sembilan FA 'si yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların Negeri Sembilan FA 'si Süper Lig yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Kelantan The Real Warriors 'si yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların Kelantan The Real Warriors 'si Süper Lig yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Negeri Sembilan FA 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların Negeri Sembilan FA 'si Süper Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 7 Takımlar arasındaki son maçların Negeri Sembilan FA 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Kelantan The Real Warriors 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 7 takımlar arasındaki son maçların sayısı Kelantan The Real Warriors 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Negeri Sembilan FA 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maç yüzdesi içinde Negeri Sembilan FA ve Süper Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Kelantan The Real Warriors 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların Süper Lig Kelantan The Real Warriors 'si berabere sonuçlanmadı
6 / 7 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
10 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Negeri Sembilan FA 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların Süper Lig Negeri Sembilan FA 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Kelantan The Real Warriors 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maç yüzdesi içinde Kelantan The Real Warriors ve Süper Lig 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Negeri Sembilan FA 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Negeri Sembilan FA 'si Süper Lig 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
2 / 7 takımlar arasındaki son maçların sayısı Negeri Sembilan FA 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
4 / 10 son maçın Kelantan The Real Warriors 'si Süper Lig 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Negeri Sembilan FA 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 7 takımlar arasındaki son maçların sayısı Negeri Sembilan FA için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 01.12.2023 18:40
En son 6 karşılaşma sırasında Kelantan United FC 2 kere kazandı, 1 beraberlik ve 3 Negeri Sembilan FA galibiyeti oluştu
Negeri Sembilan FA Süper Lig'de son oynadığı 5 karşılaşmaların tümünü kaybetti.
Süper Lig ligi'nde, Negeri Sembilan FA deplasmanda oynadığı son 3 karşılaşmada mağlup oldu.
Bunu biliyor musunuz? Negeri Sembilan FA, 31-45 dakikaları arasında yüzde 38% gol ortalaması na sahip.
Negeri Sembilan FA 5 maçtır üstüste kaybediyor.
Negeri Sembilan FA deplasmanda oynadığı son 4 maçta mağlup oldu.
Kelantan United FC bu sezon Süper Lig 'de evinde oynadığı 12 maçın 3 tanesinde gol atamadı.
Negeri Sembilan FA bu sezon Süper Lig 'de oynadığı 12 deplasman maçının 4 tanesinde gol atamadı.
Negeri Sembilan FA bu sezon deplasmanda oynadığı maçlarda: 1-5-6.
Negeri Sembilan FA son 8 maçın hepsinde gol yedi.
Kelantan United FC ilk yarıda 7% kazanır, Negeri Sembilan FA 26% kazanır.
Kelantan United FC ilk yarıda 7% kazanır, Negeri Sembilan FA 26% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Negeri Sembilan FA.
Son karşılaşmalarında Negeri Sembilan FA,2 gol farkla kazandı.
Kelantan United FC evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 66%.
Negeri Sembilan FA deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 33%.
Kelantan United FC evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 12%.
Negeri Sembilan FA deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Kelantan United FC son zamanlardaki Süper Lig performansı Negeri Sembilan FA daha iyi.
Kelantan United FC son 5 maçtaki performansı Negeri Sembilan FA daha iyi.
Negeri Sembilan FA üstüste 2 maçtır gol atamıyor.
Negeri Sembilan FA, Kelantan United FC ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,Kelantan United FC 1 kere,Negeri Sembilan FA 3 kere kazandı,1 maç berabere bitti.
Kelantan United FC,Negeri Sembilan FA karşısında 1.6,Negeri Sembilan FA,Kelantan United FC karşısında 2.4 gol atıyor(genel olarak).
Kelantan United FC ve Negeri Sembilan FA arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 4.
İki takım da Süper Lig 'da son maçlarını kazanamadı.
İki takım da son maçlarını kaybetti.
İki takım da son karşılaşmalarında gol atamadı.
Kelantan United FC evinde 1.15 gol ve Negeri Sembilan FA deplasmanda 0.93 gol atıyor(genel ortalama).
Kelantan United FC üstüste 2 maçtır gol atamıyor.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!