KSS Kotwica Kornik - LKS Goluchow 04.06.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm KSS Kotwica Kornik ve LKS Goluchow arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. KSS Kotwica Kornik ve LKS Goluchow arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
04/06/2026
KSS Kotwica Kornik
LKS Goluchow
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 04.06.2026 19:41
Maç incelemesi
Polonya kategori var olan yaklaşan Polonya Şampiyonası. 4.Lig turnuvası, KSS Kotwica Kornik ve LKS Goluchow arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 04.06 tarihinde, 07:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem KSS Kotwica Kornik hem de LKS Goluchow için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 2 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 06.04.24 tarihinde, 5:3 nihai skorla gerçekleşti. KSS Kotwica Kornik takımı, 2 maçta galip geldi, bu arada LKS Goluchow takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 8-3 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
KSS Kotwica Kornik inceleme
Mevcut Polonya Şampiyonası. 4.Lig sezonu boyunca, KSS Kotwica Kornik takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 9 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 6 galibiyet vardı. Ortalama olarak, KSS Kotwica Kornik, 22 gol attı ve maç başına 3 gol yedi, +19 gol farkı oldu. KSS Kotwica Kornik kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 26 gol atar. KSS Kotwica Kornik takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 43%'ini oluşmaktadır. . KSS Kotwica Kornik takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 26 dakika lazım.
LKS Goluchow inceleme
Mevcut Polonya Şampiyonası. 4.Lig sezonunda, LKS Goluchow 7 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 5 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 8 gol attı ve 4 gol yedi, bu da +4'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, LKS Goluchow deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 31.9 golü. LKS Goluchow'in deplasman maçlarında, her iki takım da 3 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. LKS Goluchow oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 31.9 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Vietnam Şampiyonası U21
Tay Nguyen Gia Lai U21-SHB Da Nang F.C. U21
MLS+
Toronto+-Orlando +
Toronto+-Nashville +
Toronto+-Cincinnati +
Cincinnati +-Orlando +
Cincinnati +-Nashville +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Bahis ipuçları
9 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların KSS Kotwica Kornik 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
9 / 10 son maçların KSS Kotwica Kornik 'si Polonya Şampiyonası. 4.Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 7 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların LKS Goluchow 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 7 son maçların LKS Goluchow 'si Polonya Şampiyonası. 4.Lig yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
6 / 10 of last matches KSS Kotwica Kornik in all competitions scored at least 3 goals
6 / 10 of last matches KSS Kotwica Kornik in Polonya Şampiyonası. 4.Lig had at least 3 goals
1 / 7 of last matches LKS Goluchow in all competitions scored at least 3 goals
1 / 7 of last matches LKS Goluchow in Polonya Şampiyonası. 4.Lig had at least 3 goals
Mərc:Toplam - Fazla (2.5)
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların KSS Kotwica Kornik 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların Polonya Şampiyonası. 4.Lig KSS Kotwica Kornik 'si berabere sonuçlanmadı
5 / 7 tüm müsabakalardaki son maçların LKS Goluchow 'si berabere kalmadı
5 / 7 son maçların Polonya Şampiyonası. 4.Lig LKS Goluchow 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki KSS Kotwica Kornik 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçın KSS Kotwica Kornik 'si Polonya Şampiyonası. 4.Lig 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların KSS Kotwica Kornik 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların KSS Kotwica Kornik 'si kaybetmedi
9 / 10 son maçların Polonya Şampiyonası. 4.Lig KSS Kotwica Kornik 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - 1X
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 04.06.2026 19:41
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!