Loudoun United - Orange County Blues 15.07.2023 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Loudoun United ve Orange County Blues arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Loudoun United ve Orange County Blues arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
15/07/2023
Loudoun United
Orange County Blues
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 15.07.2023 19:41
Maç incelemesi
ABD kategori var olan yaklaşan USL Şampiyonası turnuvası, Loudoun United ve Orange County Blues arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 15.07 tarihinde, 19:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Loudoun United hem de Orange County Blues için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 1 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 25.06.22 tarihinde, 3:1 nihai skorla gerçekleşti. Loudoun United takımı, 0 maçta galip geldi, bu arada Orange County Blues takımı, 1 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 1-3 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Loudoun United inceleme
Mevcut USL Şampiyonası sezonu boyunca, Loudoun United takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 7 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Loudoun United, 15 gol attı ve maç başına 14 gol yedi, +1 gol farkı oldu. Loudoun United kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 30.8 gol atar. Loudoun United takımın kendi sahasındaki 6 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 60%'ini oluşmaktadır. . Loudoun United takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 30.8 dakika lazım.
Orange County Blues inceleme
Mevcut USL Şampiyonası sezonunda, Orange County Blues 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 2'ini kazandı ve toplamda 5 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 8 gol attı ve 16 gol yedi, bu da -8'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Orange County Blues deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 37.5 golü. Orange County Blues'in deplasman maçlarında, her iki takım da 3 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 30%'ini oluşturuyor. Orange County Blues oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 37.5 dakikası gerekir.
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Loudoun United ve Orange County Blues için USL Şampiyonası turnuvasında 2023/2023 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Loudoun United 'si yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 son maçların Loudoun United 'si USL Şampiyonası yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Orange County Blues 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Orange County Blues 'si USL Şampiyonası onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Orange County Blues 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
10 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Loudoun United 'si berabere kalmadı
10 / 10 son maçların USL Şampiyonası Loudoun United 'si berabere sonuçlanmadı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Orange County Blues 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların USL Şampiyonası Orange County Blues 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Loudoun United 'si yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 son maçların Loudoun United 'si USL Şampiyonası yenilgiyle sonuçlandı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların Loudoun United 'si galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Orange County Blues 'si kaybetmedi
6 / 10 son maçların USL Şampiyonası Orange County Blues 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Loudoun United 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Loudoun United 'si USL Şampiyonası onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Orange County Blues 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Orange County Blues 'si USL Şampiyonası yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
3 / 10 son maçın Loudoun United 'si USL Şampiyonası 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Orange County Blues 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçın Orange County Blues 'si USL Şampiyonası 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Loudoun United 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 son maçın Loudoun United 'si USL Şampiyonası 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 1 takımlar arasındaki son maçların sayısı Loudoun United için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
1 / 10 son maçın Orange County Blues 'si USL Şampiyonası 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 15.07.2023 19:41
Orange County SC USL Şampiyonası'de son oynadığı 3 karşılaşmaların tümünü kazanmayı başardı.
Orange County SC 3 maçtır üstüste kazanıyor.
Loudoun United Fc bu sezon USL Şampiyonası 'de evinde oynadığı 10 maçın 2 tanesinde gol atamadı.
Orange County SC bu sezon USL Şampiyonası 'de oynadığı 9 deplasman maçının 5 tanesinde gol atamadı.
Loudoun United Fc son 16 maçın hepsinde gol yedi.
Loudoun United Fc ilk yarıda 24% kazanır, Orange County SC 27% kazanır.
Loudoun United Fc ilk yarıda 24% kazanır, Orange County SC 27% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Orange County SC.
Son karşılaşmalarında Orange County SC,2 gol farkla kazandı.
Loudoun United Fc evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 63%.
Orange County SC deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 50%.
Loudoun United Fc evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 20%.
Orange County SC deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 8%.
Orange County SC son zamanlardaki USL Şampiyonası performansı Loudoun United Fc daha iyi.
Orange County SC son 5 maçtaki performansı Loudoun United Fc daha iyi.
Loudoun United Fc evinde 1.62 gol ve Orange County SC deplasmanda 1 gol atıyor(genel ortalama).
İki takım da USL Şampiyonası 'da son maçlarını kazanamadı.
İki takım da son maçlarını kaybetti.
İki takım da son karşılaşmalarında gol atamadı.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!