Lucchese - USD Sestri Levante 1919 14.01.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Lucchese ve USD Sestri Levante 1919 arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Lucchese ve USD Sestri Levante 1919 arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - X2 olacaktır.
14/01/2024
Lucchese
USD Sestri Levante 1919
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 14.01.2024 18:42
Maç incelemesi
İtalya kategori var olan yaklaşan Serie C, Grup B turnuvası, Lucchese ve USD Sestri Levante 1919 arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 14.01 tarihinde, 14:45'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Lucchese hem de USD Sestri Levante 1919 için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 1 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 09.09.23 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. Lucchese takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada USD Sestri Levante 1919 takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 1-0 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Lucchese inceleme
Mevcut Serie C, Grup B sezonu boyunca, Lucchese takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 4 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 11. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Lucchese, 9 gol attı ve maç başına 8 gol yedi, +1 gol farkı oldu. Lucchese kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 52.9 gol atar. Lucchese takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 30%'ini oluşmaktadır. . Lucchese takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 52.9 dakika lazım.
USD Sestri Levante 1919 inceleme
Mevcut Serie C, Grup B sezonunda, USD Sestri Levante 1919 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 9 gol attı ve 16 gol yedi, bu da -7'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, USD Sestri Levante 1919 sıralamalarda 18. konumunda. Ortalama olarak, USD Sestri Levante 1919 deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 32.4 golü. USD Sestri Levante 1919'in deplasman maçlarında, her iki takım da 4 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 44%'ini oluşturuyor. USD Sestri Levante 1919 oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 32.4 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. AS Lucchese Libertas 1905 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 6 | 6 | 8 | 16 | 23 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18. USD Sestri Levante 1919 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | 4 | 6 | 10 | 19 | 27 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Premier Lig, Kadınlar
CA Huracan (Bayanlar)-San Lorenzo de Almagro (Bayanlar)
Arjantin Şampiyonası. Primera B. Bayanlar
Velez Sarsfield (Bayanlar)-CA Platense (Bayanlar)
Dünya Kupası
Almanya-Paraguay
2.Lig
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata FC MG-Ivinhema
USL Lig 2
Asheville City-Charlotte Independence II
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Lucchese ve USD Sestri Levante 1919 için Serie C, Grup B turnuvasında 2023/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
9 / 10 of last matches Lucchese in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Lucchese in Serie C, Grup B had less than 3 goals
8 / 10 of last matches USD Sestri Levante 1919 in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches USD Sestri Levante 1919 in Serie C, Grup B had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
9 / 10 of last matches Lucchese in all competitions had less than 2 goals
10 / 10 of last matches Lucchese in Serie C, Grup B had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches USD Sestri Levante 1919 in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches USD Sestri Levante 1919 in Serie C, Grup B had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Lucchese 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Lucchese 'si Serie C, Grup B yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların USD Sestri Levante 1919 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların USD Sestri Levante 1919 'si Serie C, Grup B onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların Lucchese 'si Serie C, Grup B berabere bitti
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 10 son maçların USD Sestri Levante 1919 'si Serie C, Grup B berabere bitti
Mərc:1x2 - X
7 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Lucchese 'sinde en az bir takım gol atamadı
8 / 10 son maçların Lucchese 'sinde Serie C, Grup B en az bir takım gol atamadı
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların USD Sestri Levante 1919 'sinde en az bir takım gol atamadı
5 / 10 son maçların USD Sestri Levante 1919 'sinde Serie C, Grup B en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
1 / 10 son maçın Lucchese 'si Serie C, Grup B 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki USD Sestri Levante 1919 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın USD Sestri Levante 1919 'si Serie C, Grup B 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 14.01.2024 18:42
Bunu biliyor musunuz? Lucchese Libertas 1905, 46-60 dakikaları arasında yüzde 25% gol ortalaması na sahip.
Bunu biliyor musunuz? Usd Sestri Levante 1919, 31-45 dakikaları arasında yüzde 37% gol ortalaması na sahip.
Usd Sestri Levante 1919 son 8 deplasman maçında hiç kazanmadı.
Lucchese Libertas 1905 bu sezon Serie C, Grup B 'de evinde oynadığı 10 maçın 3 tanesinde gol atamadı.
Usd Sestri Levante 1919 bu sezon Serie C, Grup B 'de oynadığı 9 deplasman maçının 4 tanesinde gol atamadı.
Usd Sestri Levante 1919 bu sezon deplasmanda oynadığı maçlarda: 1-3-5.
Andrea Rizzo Pinna 5 golle Lucchese Libertas 1905 takımının en golcü futbolcusu. Riccardo Forte ise Usd Sestri Levante 1919 adına 8 gol kaydetti.
Lucchese Libertas 1905 ilk yarıda 15% kazanır, Usd Sestri Levante 1919 8% kazanır.
Lucchese Libertas 1905 ilk yarıda 15% kazanır, Usd Sestri Levante 1919 8% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Lucchese Libertas 1905.
Son karşılaşmalarında Lucchese Libertas 1905,1 gol farkla kazandı.
Lucchese Libertas 1905 evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 63%.
Usd Sestri Levante 1919 deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 75%.
Lucchese Libertas 1905 evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Usd Sestri Levante 1919 deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Lucchese Libertas 1905 son zamanlardaki Serie C, Grup B performansı Usd Sestri Levante 1919 daha iyi.
Lucchese Libertas 1905 son 5 maçtaki performansı Usd Sestri Levante 1919 daha iyi.
Usd Sestri Levante 1919 üstüste 2 maçtır gol atamıyor.
İki takım da Serie C, Grup B 'da son maçlarını kazanamadı.
İki takım da son maçlarını kaybetti.
İki takım da son karşılaşmalarında gol atamadı.
Lucchese Libertas 1905 evinde 1.05 gol ve Usd Sestri Levante 1919 deplasmanda 1.83 gol atıyor(genel ortalama).
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!