Maccabi Herzliya F.C. U19 - Hapoel Herzliya U19 08.02.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Maccabi Herzliya F.C. U19 ve Hapoel Herzliya U19 arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Maccabi Herzliya F.C. U19 ve Hapoel Herzliya U19 arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - 12 olacaktır.
08/02/2025
Maccabi Herzliya F.C. U19
Hapoel Herzliya U19
Bet:Çift şans - 12
Bahis parası koyMaç incelemesi
İsrail kategori var olan yaklaşan İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 turnuvası, Maccabi Herzliya F.C. U19 ve Hapoel Herzliya U19 arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 08.02 tarihinde, 04:20'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Maccabi Herzliya F.C. U19 hem de Hapoel Herzliya U19 için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Maccabi Herzliya F.C. U19 inceleme
Mevcut İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 sezonu boyunca, Maccabi Herzliya F.C. U19 takımı 5 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 2 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Maccabi Herzliya F.C. U19, 3 gol attı ve maç başına 1 gol yedi, +2 gol farkı oldu. Maccabi Herzliya F.C. U19 kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 71.8 gol atar. Maccabi Herzliya F.C. U19 takımın kendi sahasındaki 1 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 33%'ini oluşmaktadır. . Maccabi Herzliya F.C. U19 takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 71.8 dakika lazım.
Hapoel Herzliya U19 inceleme
Mevcut İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 sezonunda, Hapoel Herzliya U19 6 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 1'ini kazandı ve toplamda 1 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 5 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 7 gol attı ve 12 gol yedi, bu da -5'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Hapoel Herzliya U19 deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 24.8 golü. Hapoel Herzliya U19'in deplasman maçlarında, her iki takım da 2 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 40%'ini oluşturuyor. Hapoel Herzliya U19 oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 24.8 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
USL Lig 2
Sunflower State FC-Des Moines Menace
Memphis FC-Mississippi Brilla
Şili Kupası
Club Deportivo Universidad Católica-Everton de Viña del Mar
USL Lig 2
Fort Worth Vaqueros-McKinney Chupacabras FC
Colorado Storm-Colorado International Soccer Academy
Snohomish United-Tacoma Stars
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Bahis ipuçları
10 / 10 of last matches Maccabi Herzliya F.C. U19 in all competitions had less than 3 goals
5 / 5 of last matches Maccabi Herzliya F.C. U19 in İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 had less than 3 goals
7 / 9 of last matches Hapoel Herzliya U19 in all competitions had less than 3 goals
4 / 6 of last matches Hapoel Herzliya U19 in İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
7 / 10 of last matches Maccabi Herzliya F.C. U19 in all competitions had less than 2 goals
4 / 5 of last matches Maccabi Herzliya F.C. U19 in İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 had less than 2 goals
7 / 9 of last matches Hapoel Herzliya U19 in all competitions had less than 2 goals
4 / 6 of last matches Hapoel Herzliya U19 in İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Maccabi Herzliya F.C. U19 'si kaybetmedi
4 / 5 son maçların İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 Maccabi Herzliya F.C. U19 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - 1X
8 / 10 of last matches Maccabi Herzliya F.C. U19 in all competitions scored at least 1 goal
5 / 5 of last matches Maccabi Herzliya F.C. U19 in İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 scored at least 1 goal
5 / 9 of last matches Hapoel Herzliya U19 in all competitions scored at least 1 goal
2 / 6 of last matches Hapoel Herzliya U19 in İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Maccabi Herzliya F.C. U19 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 5 son maçların Maccabi Herzliya F.C. U19 'si İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 9 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Hapoel Herzliya U19 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 6 son maçların Hapoel Herzliya U19 'si İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Maccabi Herzliya F.C. U19 'sinde en az bir takım gol atamadı
3 / 5 son maçların Maccabi Herzliya F.C. U19 'sinde İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 en az bir takım gol atamadı
5 / 9 tüm müsabakalarda son maçların Hapoel Herzliya U19 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 6 son maçların Hapoel Herzliya U19 'sinde İsrail Şampiyonası. 2.Bölüm U19 en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!