Managua F.C. - Real Estelí F.C. 22.10.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Managua F.C. ve Real Estelí F.C. arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Managua F.C. ve Real Estelí F.C. arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
22/10/2025
Managua F.C.
Real Estelí F.C.
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.10.2025 19:40
Maç incelemesi
Nikaragua kategori var olan yaklaşan Premier Lig turnuvası, Managua F.C. ve Real Estelí F.C. arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 22.10 tarihinde, 22:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Managua F.C. hem de Real Estelí F.C. için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 50 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 10.08.25 tarihinde, 1:0 nihai skorla gerçekleşti. Managua F.C. takımı, 10 maçta galip geldi, bu arada Real Estelí F.C. takımı, 26 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 14 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 52-76 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Managua F.C. inceleme
Mevcut Premier Lig sezonu boyunca, Managua F.C. takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 7 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 7 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 2. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Managua F.C., 21 gol attı ve maç başına 9 gol yedi, +12 gol farkı oldu. Managua F.C. kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 30 gol atar. Managua F.C. takımın kendi sahasındaki 6 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 60%'ini oluşmaktadır. . Managua F.C. takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 30 dakika lazım.
Real Estelí F.C. inceleme
Mevcut Premier Lig sezonunda, Real Estelí F.C. 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 5 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 15 gol attı ve 12 gol yedi, bu da +3'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Real Estelí F.C. sıralamalarda 3. konumunda. Ortalama olarak, Real Estelí F.C. deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 33.3 golü. Real Estelí F.C.'in deplasman maçlarında, her iki takım da 8 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 80%'ini oluşturuyor. Real Estelí F.C. oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 33.3 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Real Esteli | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 7 | 5 | 1 | 21 | 11 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2. Managua | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 8 | 2 | 3 | 24 | 11 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
MLS+
Toronto+-Orlando +
Toronto+-Nashville +
Toronto+-Cincinnati +
Cincinnati +-Orlando +
Cincinnati +-Nashville +
Nashville +-Orlando +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Managua F.C. ve Real Estelí F.C.’in ilk golü attığı, Premier Lig’ta 2025/2026 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Managua F.C. maçlar ve Real Estelí F.C. maçlar turnuva içinde Premier Lig
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Managua F.C. ve Real Estelí F.C. için Premier Lig turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Managua F.C. 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 son maçların Managua F.C. 'si Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Managua F.C. 'si galibiyetle sonuçlandı
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Real Estelí F.C. 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların Real Estelí F.C. 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Managua F.C. 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Managua F.C. 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Managua F.C. 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Managua F.C. 'si Premier Lig yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Real Estelí F.C. 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Real Estelí F.C. 'si Premier Lig onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Real Estelí F.C. 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 10 son maçların Managua F.C. 'si Premier Lig berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 10 son maçların Real Estelí F.C. 'si Premier Lig berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Managua F.C. 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların Premier Lig Managua F.C. 'si berabere sonuçlanmadı
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Real Estelí F.C. 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların Premier Lig Real Estelí F.C. 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Managua F.C. 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların Premier Lig Managua F.C. 'si kaybetmedi
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Real Estelí F.C. 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 23.10.2025 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!