Marília Atlético Clube - Uniao Sao Joao 08.02.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Marília Atlético Clube ve Uniao Sao Joao arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Marília Atlético Clube ve Uniao Sao Joao arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
08/02/2025
Marília Atlético Clube
Uniao Sao Joao
Bet:Toplam - Altında (2.5)
Bahis parası koyMaç incelemesi
Brezilya kategori var olan yaklaşan Paulista,Serie A3 turnuvası, Marília Atlético Clube ve Uniao Sao Joao arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 08.02 tarihinde, 17:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Marília Atlético Clube hem de Uniao Sao Joao için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 1 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 27.01.24 tarihinde, 0:0 nihai skorla gerçekleşti. Marília Atlético Clube takımı, 0 maçta galip geldi, bu arada Uniao Sao Joao takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 0-0 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Marília Atlético Clube inceleme
Mevcut Paulista,Serie A3 sezonu boyunca, Marília Atlético Clube takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 6 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 1. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Marília Atlético Clube, 13 gol attı ve maç başına 5 gol yedi, +8 gol farkı oldu. Marília Atlético Clube kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 50 gol atar. Marília Atlético Clube takımın kendi sahasındaki 4 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 40%'ini oluşmaktadır. . Marília Atlético Clube takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 50 dakika lazım.
Uniao Sao Joao inceleme
Mevcut Paulista,Serie A3 sezonunda, Uniao Sao Joao 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 5 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 3 berabere. Takım 14 gol attı ve 8 gol yedi, bu da +6'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Uniao Sao Joao sıralamalarda 6. konumunda. Ortalama olarak, Uniao Sao Joao deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 36.8 golü. Uniao Sao Joao'in deplasman maçlarında, her iki takım da 5 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 56%'ini oluşturuyor. Uniao Sao Joao oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 36.8 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Marília Atletico Clube | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 4 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Uniao Sao Joao | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Myanmar Şampiyonası. Bayanlar
Yangon United (Bayanlar)-Thitsar Arman (Bayanlar)
Vietnam Şampiyonası. Bayanlar
Hanoi F.C. (Bayanlar)-Ho Chi Minh City F.C. (Bayanlar)
Çin Süper Ligi, Kadınlar
Guangdong Haiyin (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (Bayanlar)
Guangdong Province (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Tercera Division, Reserves
Club Atlético River Plate II-Juventud de Las Piedras II
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Marília Atlético Clube ve Uniao Sao Joao’in ilk golü attığı, Paulista,Serie A3’ta 2025/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Marília Atlético Clube maçlar ve Uniao Sao Joao maçlar turnuva içinde Paulista,Serie A3
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Marília Atlético Clube ve Uniao Sao Joao için Paulista,Serie A3 turnuvasında 2025/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
9 / 10 of last matches Marília Atlético Clube in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Marília Atlético Clube in Paulista,Serie A3 scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Uniao Sao Joao in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches Uniao Sao Joao in Paulista,Serie A3 scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
6 / 10 of last matches Marília Atlético Clube in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Marília Atlético Clube in Paulista,Serie A3 had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches Uniao Sao Joao in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Uniao Sao Joao in Paulista,Serie A3 had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Marília Atlético Clube 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların Paulista,Serie A3 Marília Atlético Clube 'si berabere sonuçlanmadı
4 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Uniao Sao Joao 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların Paulista,Serie A3 Uniao Sao Joao 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Marília Atlético Clube 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Marília Atlético Clube 'si Paulista,Serie A3 yenilgiyle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Uniao Sao Joao 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların Paulista,Serie A3 Uniao Sao Joao 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Marília Atlético Clube 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların Paulista,Serie A3 Marília Atlético Clube 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - 1X
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların Marília Atlético Clube 'si Paulista,Serie A3 berabere bitti
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların Uniao Sao Joao 'si Paulista,Serie A3 berabere bitti
1 / 1 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!