MFK Ružomberok - FK Dukla Banská Bystrica 28.07.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm MFK Ružomberok ve FK Dukla Banská Bystrica arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. MFK Ružomberok ve FK Dukla Banská Bystrica arasındaki maçın olası sonucunun - 1x2 - K1 olacaktır.
28/07/2024
MFK Ružomberok
FK Dukla Banská Bystrica
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 28.07.2024 19:40
Maç incelemesi
Slovakya kategori var olan yaklaşan Superliga turnuvası, MFK Ružomberok ve FK Dukla Banská Bystrica arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 28.07 tarihinde, 12:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem MFK Ružomberok hem de FK Dukla Banská Bystrica için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 49 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 10.12.23 tarihinde, 2:1 nihai skorla gerçekleşti. MFK Ružomberok takımı, 24 maçta galip geldi, bu arada FK Dukla Banská Bystrica takımı, 10 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 15 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 63-42 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
MFK Ružomberok inceleme
Mevcut Superliga sezonu boyunca, MFK Ružomberok takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 3 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 4 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 6 galibiyet vardı. Ortalama olarak, MFK Ružomberok, 13 gol attı ve maç başına 10 gol yedi, +3 gol farkı oldu. MFK Ružomberok kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 38.9 gol atar. MFK Ružomberok takımın kendi sahasındaki 6 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 60%'ini oluşmaktadır. . MFK Ružomberok takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 38.9 dakika lazım.
FK Dukla Banská Bystrica inceleme
Mevcut Superliga sezonunda, FK Dukla Banská Bystrica 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 5'ini kazandı ve toplamda 5 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 12 gol attı ve 11 gol yedi, bu da +1'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, FK Dukla Banská Bystrica deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 39.1 golü. FK Dukla Banská Bystrica'in deplasman maçlarında, her iki takım da 3 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 30%'ini oluşturuyor. FK Dukla Banská Bystrica oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 39.1 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
MLS+
D.C.United +-Minnesota +
Crew +-Minnesota +
D.C.United +-Crew +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
Dallas +-Crew +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına MFK Ružomberok ve FK Dukla Banská Bystrica için Superliga turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 10 son maçların MFK Ružomberok 'si Superliga berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların FK Dukla Banská Bystrica 'si Superliga berabere bitti
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların MFK Ružomberok 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların MFK Ružomberok 'si Superliga yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların FK Dukla Banská Bystrica 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların FK Dukla Banská Bystrica 'si Superliga onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 Takımlar arasındaki son maçların FK Dukla Banská Bystrica 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 son maçın MFK Ružomberok 'si Superliga 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki FK Dukla Banská Bystrica 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 10 son maçın FK Dukla Banská Bystrica 'si Superliga 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı FK Dukla Banská Bystrica için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların MFK Ružomberok 'sinde en az bir takım gol atamadı
5 / 10 son maçların MFK Ružomberok 'sinde Superliga en az bir takım gol atamadı
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların FK Dukla Banská Bystrica 'sinde en az bir takım gol atamadı
6 / 10 son maçların FK Dukla Banská Bystrica 'sinde Superliga en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların MFK Ružomberok 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı MFK Ružomberok 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların FK Dukla Banská Bystrica 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maç yüzdesi içinde FK Dukla Banská Bystrica ve Superliga 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların MFK Ružomberok 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maç yüzdesi içinde MFK Ružomberok ve Superliga 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
1 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların FK Dukla Banská Bystrica 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın FK Dukla Banská Bystrica 'si Superliga 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı FK Dukla Banská Bystrica 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 28.07.2024 19:40
MFK Ruzomberok ile MFK Dukla Banska Bystrica arasındaki maçlarda en çok alınan skor 2-0.9 maç bu skorla bitti
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 28 maçta, MFK Ruzomberok kendi sahasında 17 maç kazandı, 9 maç beraberlik ile sonuçlandı, MFK Dukla Banska Bystrica ise 2 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 38-17 ile MFK Ruzomberok takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 49 karşılaşması sırasında MFK Ruzomberok 24 kere kazandı,15 beraberlik ve 10 MFK Dukla Banska Bystrica galibiyeti oluştu.Averaj MFK Ruzomberok lehine 63-42 kadar.
Geçen sezonun maçları: 2-1 (MFK Ruzomberok ev sahibi) ; 1-1 (MFK Dukla Banska Bystrica ev sahibi).
MFK Ruzomberok evinde oynadığı son 6 maçta hiç mağlubiyet almadı.
MFK Dukla Banska Bystrica son oynadığı 8 karşılaşmada galibiyet yüzü görmedi.
MFK Dukla Banska Bystrica deplasmanda oynadığı son 4 maçta mağlup oldu.
MFK Ruzomberok kendi sahasında MFK Dukla Banska Bystrica ile oynadığı son 3 karşılaşmanın hiçbirinde mağlup olmadı.
MFK Ruzomberok son 8 maçın hepsinde gol yedi.
MFK Dukla Banska Bystrica son 10 maçın hepsinde gol yedi.
MFK Ruzomberok ilk yarıda 43% kazanır, MFK Dukla Banska Bystrica 40% kazanır.
MFK Ruzomberok ilk yarıda 43% kazanır, MFK Dukla Banska Bystrica 40% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı MFK Ruzomberok.
Son karşılaşmalarında MFK Ruzomberok,1 gol farkla kazandı.
MFK Ruzomberok evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 78%.
MFK Dukla Banska Bystrica deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 66%.
MFK Ruzomberok evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 40%.
MFK Dukla Banska Bystrica deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 20%.
MFK Dukla Banska Bystrica son zamanlardaki Superliga performansı MFK Ruzomberok daha iyi.
MFK Ruzomberok son 5 maçtaki performansı MFK Dukla Banska Bystrica daha iyi.
MFK Ruzomberok, MFK Dukla Banska Bystrica ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,MFK Ruzomberok 3 kere,MFK Dukla Banska Bystrica 0 kere kazandı,2 maç berabere bitti.
MFK Ruzomberok,Superliga MFK Dukla Banska Bystrica ’ye karşı son 5 maçını kaybetti.
MFK Dukla Banska Bystrica,Superliga MFK Ruzomberok ’ye karşı son 5 maçını kazandı.
MFK Ruzomberok,MFK Dukla Banska Bystrica karşısında 1.8,MFK Dukla Banska Bystrica,MFK Ruzomberok karşısında 1 gol atıyor(genel olarak).
MFK Ruzomberok ve MFK Dukla Banska Bystrica arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 2.8.
MFK Ruzomberok ve MFK Dukla Banska Bystrica arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.
İki takım da son maçlarını kaybetti.
İki takım da son karşılaşmalarında gol atamadı.
MFK Ruzomberok evinde 1.5 gol ve MFK Dukla Banska Bystrica deplasmanda 1.65 gol atıyor(genel ortalama).
MFK Ruzomberok üstüste 2 maçtır gol atamıyor.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!