FC Minsk (Bayanlar) - Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) 13.04.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm FC Minsk (Bayanlar) ve Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. FC Minsk (Bayanlar) ve Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - 1X olacaktır.
13/04/2025
FC Minsk (Bayanlar)
Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 13.04.2025 19:42
Maç incelemesi
Beyaz Rusya kategori var olan yaklaşan Belarus Şampiyonası. Bayanlar turnuvası, FC Minsk (Bayanlar) ve Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 13.04 tarihinde, 10:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem FC Minsk (Bayanlar) hem de Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 14 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 06.03.25 tarihinde, 1:0 nihai skorla gerçekleşti. FC Minsk (Bayanlar) takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) takımı, 9 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 4 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 9-23 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
FC Minsk (Bayanlar) inceleme
Mevcut Belarus Şampiyonası. Bayanlar sezonu boyunca, FC Minsk (Bayanlar) takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 7 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 6 galibiyet vardı. Ortalama olarak, FC Minsk (Bayanlar), 38 gol attı ve maç başına 2 gol yedi, +36 gol farkı oldu. FC Minsk (Bayanlar) kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 20.8 gol atar. FC Minsk (Bayanlar) takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 20.8 dakika lazım.
Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) inceleme
Mevcut Belarus Şampiyonası. Bayanlar sezonunda, Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 4'ini kazandı ve toplamda 7 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 15 gol attı ve 3 gol yedi, bu da +12'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 31.1 golü. Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar)'in deplasman maçlarında, her iki takım da 2 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 33%'ini oluşturuyor. Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 31.1 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Virsliga
FK Jelgava-Grobina
Auda-Riga FC
U19 Avrupa Şampiyonası
İtalya U19-Sırbistan U19
Kulüp Hazırlık Maçları
U Craiova 1948-Polissya Zhytomyr
Crvena Zvezda-ŠK Slovan Bratislava
Ykkonen
VJS Vantaa-Tampereen Pallo-Veikot
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına FC Minsk (Bayanlar) ve Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) için Belarus Şampiyonası. Bayanlar turnuvasında sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
8 / 10 of last matches in all competitions FC Minsk (Bayanlar) played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in Belarus Şampiyonası. Bayanlar FC Minsk (Bayanlar) played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Belarus Şampiyonası. Bayanlar Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların FC Minsk (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 son maçların FC Minsk (Bayanlar) 'si Belarus Şampiyonası. Bayanlar onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların FC Minsk (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı
1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) 'si Belarus Şampiyonası. Bayanlar yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki FC Minsk (Bayanlar) 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 son maçın FC Minsk (Bayanlar) 'si Belarus Şampiyonası. Bayanlar 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı FC Minsk (Bayanlar) için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
3 / 10 son maçın Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) 'si Belarus Şampiyonası. Bayanlar 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların FC Minsk (Bayanlar) 'si Belarus Şampiyonası. Bayanlar berabere bitti
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
2 / 10 son maçların Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) 'si Belarus Şampiyonası. Bayanlar berabere bitti
2 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FC Minsk (Bayanlar) 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların FC Minsk (Bayanlar) 'si Belarus Şampiyonası. Bayanlar yenilgiyle sonuçlandı
9 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
7 / 10 son maçların Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) 'si Belarus Şampiyonası. Bayanlar onun galibiyetiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FC Minsk (Bayanlar) 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların Belarus Şampiyonası. Bayanlar FC Minsk (Bayanlar) 'si berabere sonuçlanmadı
7 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
10 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) 'si berabere kalmadı
8 / 10 son maçların Belarus Şampiyonası. Bayanlar Dynamo-BGUFK Minsk (Bayanlar) 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 13.04.2025 19:42
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!