Modern Sport - ENPPI Club 20.08.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Modern Sport ve ENPPI Club arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Modern Sport ve ENPPI Club arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
20/08/2024
Modern Sport
ENPPI Club
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.08.2024 19:40
Maç incelemesi
Mısır kategori var olan yaklaşan Mısır Kupası turnuvası, Modern Sport ve ENPPI Club arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 20.08 tarihinde, 14:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Modern Sport hem de ENPPI Club için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 7 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 16.05.24 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. Modern Sport takımı, 4 maçta galip geldi, bu arada ENPPI Club takımı, 3 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 9-7 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Modern Sport inceleme
Mevcut Mısır Kupası sezonu boyunca, Modern Sport takımı 1 oyunları oynadı. Kulüp, 1 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 0 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Modern Sport, 3 gol attı ve maç başına 0 gol yedi, +3 gol farkı oldu. Modern Sport kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 30 gol atar. Modern Sport takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 30 dakika lazım.
ENPPI Club inceleme
Mevcut Mısır Kupası sezonunda, ENPPI Club 2 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 1 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 0 gol attı ve 3 gol yedi, bu da -3'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, ENPPI Club deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 30 golü. ENPPI Club oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 30 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Premiyer Lig
Azam FC-Dodoma
Namungo-Mtibwa Sugar FC
Mashujaa FC-Tanzania Prisons
Mbeya City FC-TRA United
Coastal Union FC-Pamba SC
Fountain Gate FC-Singida Black Stars
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Modern Sport ve ENPPI Club için Mısır Kupası turnuvasında 2024/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 7 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 7 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Modern Sport 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 1 son maçların Modern Sport 'si Mısır Kupası onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 7 Takımlar arasındaki son maçların Modern Sport 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların ENPPI Club 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 2 son maçların ENPPI Club 'si Mısır Kupası yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Modern Sport 'sinde en az bir takım gol atamadı
1 / 1 son maçların Modern Sport 'sinde Mısır Kupası en az bir takım gol atamadı
3 / 7 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların ENPPI Club 'sinde en az bir takım gol atamadı
2 / 2 son maçların ENPPI Club 'sinde Mısır Kupası en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Modern Sport 'si berabere kalmadı
1 / 1 son maçların Mısır Kupası Modern Sport 'si berabere sonuçlanmadı
6 / 7 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların ENPPI Club 'si berabere kalmadı
2 / 2 son maçların Mısır Kupası ENPPI Club 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Modern Sport 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların ENPPI Club 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 2 son maçların ENPPI Club 'si Mısır Kupası onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 7 Takımlar arasındaki son maçların ENPPI Club 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Modern Sport 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 7 Takımlar arasındaki son maçların Modern Sport 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların ENPPI Club 'si kaybetmedi
1 / 2 son maçların Mısır Kupası ENPPI Club 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.08.2024 19:40
En son 7 karşılaşması sırasında Future FC 4 kere kazandı,1 beraberlik ve 2 Enppi Club galibiyeti oluştu.Averaj Future FC lehine 9-7 kadar.
Enppi Club son oynadığı 8 karşılaşmada galibiyet yüzü görmedi.
Enppi Club son 7 deplasman maçında hiç kazanmadı.
Future FC 8 maçtır en az bir gol attı.
Future FC ilk yarıda 27% kazanır, Enppi Club 16% kazanır.
Future FC ilk yarıda 27% kazanır, Enppi Club 16% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Future FC.
Son karşılaşmalarında Future FC,1 gol farkla kazandı.
Future FC evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 61%.
Enppi Club deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 100%.
Future FC evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 28%.
Enppi Club deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 10%.
Future FC son 5 maçtaki performansı Enppi Club daha iyi.
Son 5 maçta,Future FC 3 kere,Enppi Club 2 kere kazandı,0 maç berabere bitti.
Future FC,Enppi Club karşısında 1.2,Enppi Club,Future FC karşısında 0.8 gol atıyor(genel olarak).
Future FC ve Enppi Club arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 2.
Future FC evinde 1.29 gol ve Enppi Club deplasmanda 1 gol atıyor(genel ortalama).
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!