Montevideo Wanderers F.C. II - Juventud de Las Piedras II 03.06.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Montevideo Wanderers F.C. II ve Juventud de Las Piedras II arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Montevideo Wanderers F.C. II ve Juventud de Las Piedras II arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
03/06/2024
Montevideo Wanderers F.C. II
Juventud de Las Piedras II
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 03.06.2024 19:40
Maç incelemesi
Uruguay kategori var olan yaklaşan Tercera Division, Reserves turnuvası, Montevideo Wanderers F.C. II ve Juventud de Las Piedras II arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 03.06 tarihinde, 14:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Montevideo Wanderers F.C. II hem de Juventud de Las Piedras II için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Montevideo Wanderers F.C. II inceleme
Mevcut Tercera Division, Reserves sezonu boyunca, Montevideo Wanderers F.C. II takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 4 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 5 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Montevideo Wanderers F.C. II, 18 gol attı ve maç başına 9 gol yedi, +9 gol farkı oldu. Montevideo Wanderers F.C. II kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 34.5 gol atar. Montevideo Wanderers F.C. II takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . Montevideo Wanderers F.C. II takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 34.5 dakika lazım.
Juventud de Las Piedras II inceleme
Mevcut Tercera Division, Reserves sezonunda, Juventud de Las Piedras II 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 1 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 6 berabere. Takım 1 gol attı ve 13 gol yedi, bu da -12'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Juventud de Las Piedras II deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 53.4 golü. Juventud de Las Piedras II'in deplasman maçlarında, her iki takım da 1 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 13%'ini oluşturuyor. Juventud de Las Piedras II oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 53.4 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Tercera Division, Reserves
Club Atlético River Plate II-Juventud de Las Piedras II
Albion Montevideo II-Colon FC II
Racing Club de Montevideo II-Progreso II
Club Atletico Boston River II-Deportivo Maldonado ІІ
Oriental II-Nacional Montevideo II
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Montevideo Wanderers F.C. II ve Juventud de Las Piedras II için Tercera Division, Reserves turnuvasında sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 10 son maçların Montevideo Wanderers F.C. II 'si Tercera Division, Reserves berabere bitti
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
5 / 10 son maçların Juventud de Las Piedras II 'si Tercera Division, Reserves berabere bitti
Mərc:1x2 - X
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Montevideo Wanderers F.C. II 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Montevideo Wanderers F.C. II 'si Tercera Division, Reserves yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Juventud de Las Piedras II 'si kaybetmedi
6 / 10 son maçların Tercera Division, Reserves Juventud de Las Piedras II 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
3 / 10 son maçın Montevideo Wanderers F.C. II 'si Tercera Division, Reserves 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Juventud de Las Piedras II 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 10 son maçın Juventud de Las Piedras II 'si Tercera Division, Reserves 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Montevideo Wanderers F.C. II 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Montevideo Wanderers F.C. II 'si Tercera Division, Reserves onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Juventud de Las Piedras II 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Juventud de Las Piedras II 'si Tercera Division, Reserves yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Montevideo Wanderers F.C. II 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Montevideo Wanderers F.C. II 'si Tercera Division, Reserves yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Juventud de Las Piedras II 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 son maçların Juventud de Las Piedras II 'si Tercera Division, Reserves onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Montevideo Wanderers F.C. II 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların Tercera Division, Reserves Montevideo Wanderers F.C. II 'si berabere sonuçlanmadı
4 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Juventud de Las Piedras II 'si berabere kalmadı
4 / 10 son maçların Tercera Division, Reserves Juventud de Las Piedras II 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 03.06.2024 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!