NK GOŠK Gabela - Tuzla City 28.10.2025 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm NK GOŠK Gabela ve Tuzla City arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. NK GOŠK Gabela ve Tuzla City arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
28/10/2025
NK GOŠK Gabela
Tuzla City
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 29.10.2025 19:41
Maç incelemesi
Bosna Hersek kategori var olan yaklaşan Bosna-Hersek Kupası turnuvası, NK GOŠK Gabela ve Tuzla City arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 28.10 tarihinde, 13:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem NK GOŠK Gabela hem de Tuzla City için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 10 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 19.04.24 tarihinde, 1:0 nihai skorla gerçekleşti. NK GOŠK Gabela takımı, 3 maçta galip geldi, bu arada Tuzla City takımı, 6 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 13-21 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
NK GOŠK Gabela inceleme
Mevcut Bosna-Hersek Kupası sezonu boyunca, NK GOŠK Gabela takımı 2 oyunları oynadı. Kulüp, 0 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 0 galibiyet vardı. Ortalama olarak, NK GOŠK Gabela, 0 gol attı ve maç başına 0 gol yedi, 0 gol farkı oldu. NK GOŠK Gabela takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 0 dakika lazım.
Tuzla City inceleme
Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 0 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 0 kayıp elde etti. 0 berabere. Takım 0 gol attı ve 0 gol yedi, bu da 0'lik bir gol farkına neden oldu. Tuzla City oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 0 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Kulüp Hazırlık Maçları
FK Shkëndija-Zorya Luhansk
Arjantin Şampiyonası. Primera C Metropolitana. Rezerv Ligi
CA Lugano II-Club Defensores de Cambaceres II
Juventud Unida de San Miguel II-Deportivo Español II
Kulüp Hazırlık Maçları
FC Aarau-FC St. Gallen II
Virsliga
FK Rīgas Futbola skola-BFC Daugavpils
II Lyga
Panevezys II-Vilnius FA
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına NK GOŠK Gabela ve Tuzla City için Bosna-Hersek Kupası turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
1 / 2 son maçların NK GOŠK Gabela 'si Bosna-Hersek Kupası yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Tuzla City 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Tuzla City 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
1 / 2 son maçların NK GOŠK Gabela 'si Bosna-Hersek Kupası yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların NK GOŠK Gabela 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - X2
2 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Tuzla City için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
1 / 2 son maçların NK GOŠK Gabela 'si Bosna-Hersek Kupası berabere bitti
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
1 / 2 son maçların Bosna-Hersek Kupası NK GOŠK Gabela 'si berabere sonuçlanmadı
9 / 10 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 12
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 29.10.2025 19:41
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 5 maçta, NK Gosk Gabela kendi sahasında 2 maç kazandı, 0 maç beraberlik ile sonuçlandı, FK Tuzla City ise 3 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 12-7 ile FK Tuzla City takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 9 karşılaşması sırasında NK Gosk Gabela 2 kere kazandı,1 beraberlik ve 6 FK Tuzla City galibiyeti oluştu.Averaj FK Tuzla City lehine 20-10 kadar.
FK Tuzla City 4 maçtır üstüste kaybediyor.
FK Tuzla City son 18 maçın hepsinde gol yedi.
NK Gosk Gabela ilk yarıda 2% kazanır, FK Tuzla City 0% kazanır.
NK Gosk Gabela ilk yarıda 2% kazanır, FK Tuzla City 0% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı NK Gosk Gabela.
Son karşılaşmalarında NK Gosk Gabela,1 gol farkla kazandı.
NK Gosk Gabela evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
FK Tuzla City deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 33%.
NK Gosk Gabela evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 9%.
FK Tuzla City deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 33%.
FK Tuzla City son 5 maçtaki performansı NK Gosk Gabela daha iyi.
FK Tuzla City, NK Gosk Gabela ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,NK Gosk Gabela 1 kere,FK Tuzla City 3 kere kazandı,1 maç berabere bitti.
NK Gosk Gabela,FK Tuzla City karşısında 0.8,FK Tuzla City,NK Gosk Gabela karşısında 2.2 gol atıyor(genel olarak).
NK Gosk Gabela ve FK Tuzla City arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 3.
NK Gosk Gabela ve FK Tuzla City arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.
İki takım da son maçlarını kaybetti.
NK Gosk Gabela evinde 1 gol ve FK Tuzla City deplasmanda 0.75 gol atıyor(genel ortalama).
NK Gosk Gabela son 5 maçtaki performansı FK Tuzla City daha iyi.
FK Tuzla City deplasmanda oynadığı son 3 maçta mağlup oldu.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!