NK Jedinstvo Bihać - NK Stupcanica Olovo 02.11.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm NK Jedinstvo Bihać ve NK Stupcanica Olovo arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. NK Jedinstvo Bihać ve NK Stupcanica Olovo arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - 12 olacaktır.
02/11/2024
NK Jedinstvo Bihać
NK Stupcanica Olovo
Bet:Çift şans - 12
Bahis parası koyMaç incelemesi
Bosna Hersek kategori var olan yaklaşan Prva League - Fed BiH turnuvası, NK Jedinstvo Bihać ve NK Stupcanica Olovo arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 02.11 tarihinde, 08:30'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem NK Jedinstvo Bihać hem de NK Stupcanica Olovo için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 4 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 21.04.24 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. NK Jedinstvo Bihać takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada NK Stupcanica Olovo takımı, 3 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 1-8 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
NK Jedinstvo Bihać inceleme
Mevcut Prva League - Fed BiH sezonu boyunca, NK Jedinstvo Bihać takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 5 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 14. konumuna getirdi. Ortalama olarak, NK Jedinstvo Bihać, 17 gol attı ve maç başına 12 gol yedi, +5 gol farkı oldu. NK Jedinstvo Bihać kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 31 gol atar. NK Jedinstvo Bihać takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . NK Jedinstvo Bihać takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 31 dakika lazım.
NK Stupcanica Olovo inceleme
Mevcut Prva League - Fed BiH sezonunda, NK Stupcanica Olovo 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 4'ini kazandı ve toplamda 6 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 10 gol attı ve 7 gol yedi, bu da +3'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, NK Stupcanica Olovo sıralamalarda 1. konumunda. Ortalama olarak, NK Stupcanica Olovo deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 52.9 golü. NK Stupcanica Olovo'in deplasman maçlarında, her iki takım da 3 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 30%'ini oluşturuyor. NK Stupcanica Olovo oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 52.9 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. NK Stupcanica Olovo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 6 | 2 | 2 | 19 | 6 | 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. NK Jedinstvo Bihać | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | 20 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
MLS+
Detroit +-Las Vegas +
Las Vegas +-Memphis +
Detroit +-Memphis +
Chivas +-Las Vegas +
Chivas +-Detroit +
Chivas +-Memphis +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, NK Jedinstvo Bihać ve NK Stupcanica Olovo’in ilk golü attığı, Prva League - Fed BiH’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler NK Jedinstvo Bihać maçlar ve NK Stupcanica Olovo maçlar turnuva içinde Prva League - Fed BiH
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına NK Jedinstvo Bihać ve NK Stupcanica Olovo için Prva League - Fed BiH turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
9 / 10 of last matches NK Jedinstvo Bihać in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches NK Jedinstvo Bihać in Prva League - Fed BiH had less than 3 goals
7 / 10 of last matches NK Stupcanica Olovo in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches NK Stupcanica Olovo in Prva League - Fed BiH had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların NK Jedinstvo Bihać 'si yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların NK Jedinstvo Bihać 'si Prva League - Fed BiH yenilgiyle sonuçlandı
3 / 4 Takımlar arasındaki son maçların NK Jedinstvo Bihać 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların NK Stupcanica Olovo 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların Prva League - Fed BiH NK Stupcanica Olovo 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
6 / 10 of last matches NK Jedinstvo Bihać in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches NK Jedinstvo Bihać in Prva League - Fed BiH scored at least 1 goal
1 / 4 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
8 / 10 of last matches NK Stupcanica Olovo in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches NK Stupcanica Olovo in Prva League - Fed BiH scored at least 1 goal
Mərc:Toplam - Fazla (0.5)
7 / 10 of last matches NK Jedinstvo Bihać in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches NK Jedinstvo Bihać in Prva League - Fed BiH had less than 2 goals
4 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
6 / 10 of last matches NK Stupcanica Olovo in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches NK Stupcanica Olovo in Prva League - Fed BiH had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
5 / 10 tüm müsabakalarda son maçların NK Jedinstvo Bihać 'sinde en az bir takım gol atamadı
5 / 10 son maçların NK Jedinstvo Bihać 'sinde Prva League - Fed BiH en az bir takım gol atamadı
4 / 4 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maçların NK Stupcanica Olovo 'sinde en az bir takım gol atamadı
7 / 10 son maçların NK Stupcanica Olovo 'sinde Prva League - Fed BiH en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
5 / 10 of last matches in all competitions NK Jedinstvo Bihać played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Prva League - Fed BiH NK Jedinstvo Bihać played with a score of 0:0
4 / 4 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions NK Stupcanica Olovo played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Prva League - Fed BiH NK Stupcanica Olovo played with a score of 0:0
Mərc:İlk golu vuran - X
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!