Nordic United - Falkenbergs FF 17.05.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Nordic United ve Falkenbergs FF arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Nordic United ve Falkenbergs FF arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
17/05/2026
Nordic United
Falkenbergs FF
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.05.2026 19:41
Maç incelemesi
İsveç kategori var olan yaklaşan Superettan turnuvası, Nordic United ve Falkenbergs FF arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 17.05 tarihinde, 09:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Nordic United hem de Falkenbergs FF için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Nordic United inceleme
Mevcut Superettan sezonu boyunca, Nordic United takımı 8 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 3 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 1. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Nordic United, 9 gol attı ve maç başına 4 gol yedi, +5 gol farkı oldu. Nordic United kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 21.1 gol atar. Nordic United takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 100%'ini oluşmaktadır. . Nordic United takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 21.1 dakika lazım.
Falkenbergs FF inceleme
Mevcut Superettan sezonunda, Falkenbergs FF 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 16 gol attı ve 16 gol yedi, bu da 0'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Falkenbergs FF sıralamalarda 3. konumunda. Ortalama olarak, Falkenbergs FF deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 28.3 golü. Falkenbergs FF'in deplasman maçlarında, her iki takım da 8 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 80%'ini oluşturuyor. Falkenbergs FF oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 28.3 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Nordic United | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | 12 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3. Falkenbergs | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | 9 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
MLS+
D.C.United +-Minnesota +
Crew +-Minnesota +
D.C.United +-Crew +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
Dallas +-Crew +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Nordic United ve Falkenbergs FF’in ilk golü attığı, Superettan’ta 2026/2026 sezonunda
Goller Zaman
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Nordic United maçlar ve Falkenbergs FF maçlar turnuva içinde Superettan
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Nordic United ve Falkenbergs FF için Superettan turnuvasında 2026/2026 sezonunda
Bahis ipuçları
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Nordic United 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 8 son maçların Nordic United 'si Superettan yenilgiyle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Falkenbergs FF 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların Superettan Falkenbergs FF 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
6 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Nordic United 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 8 son maçların Nordic United 'si Superettan onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Falkenbergs FF 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların Falkenbergs FF 'si Superettan yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Nordic United 'si berabere kalmadı
6 / 8 son maçların Superettan Nordic United 'si berabere sonuçlanmadı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Falkenbergs FF 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların Superettan Falkenbergs FF 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Nordic United 'sinde en az bir takım gol atamadı
1 / 8 son maçların Nordic United 'sinde Superettan en az bir takım gol atamadı
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Falkenbergs FF 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 10 son maçların Falkenbergs FF 'sinde Superettan en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Nordic United 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Falkenbergs FF 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maç yüzdesi içinde Falkenbergs FF ve Superettan 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Nordic United 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 8 son maçların Nordic United 'si Superettan yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Falkenbergs FF 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Falkenbergs FF 'si Superettan onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.05.2026 19:41
Nordic United FC Superettan'de son oynadığı 3 karşılaşmaların tümünü kazanmayı başardı.
Superettan ligi'nde, Nordic United FC kendi sahasında 3 maçta galip geldi
Bunu biliyor musunuz? Nordic United FC 16-30 dakikaları arasında 29% ortalama ile ligde en iyi performansı sergilemekte.
Nordic United FC 3 maçtır üstüste kazanıyor.
Nordic United FC evinde 8 maçtır kazanıyor.
Nordic United FC evinde oynadığı son 20 maçta hiç mağlubiyet almadı.
Falkenbergs FF son 8 maçta yenilmedi.
Nordic United FC bu sezon Superettan 'de evinde oynadığı 3 maçın 0 tanesinde gol atamadı.
Falkenbergs FF bu sezon Superettan 'de oynadığı 3 deplasman maçının 0 tanesinde gol atamadı.
Nordic United FC bu sezon evinde oynadığı maçlarda: 3-0-0.
Falkenbergs FF bu sezon deplasmanda oynadığı maçlarda: 1-2-0.
Bundan bir sene önce Falkenbergs FF, 8 puanla 9. sıradaydı. Şu anda ise 12 puanla 2. sırada.
Nordic United FC 23 maçtır en az bir gol attı.
Falkenbergs FF 11 maçtır en az bir gol attı.
Nordic United FC ilk yarıda 38% kazanır, Falkenbergs FF 38% kazanır.
Nordic United FC ilk yarıda 38% kazanır, Falkenbergs FF 38% kazanır.
Nordic United FC evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 92%.
Falkenbergs FF deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 62%.
Nordic United FC evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 66%.
Falkenbergs FF deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Nordic United FC son zamanlardaki Superettan performansı Falkenbergs FF daha iyi.
Nordic United FC son 5 maçtaki performansı Falkenbergs FF daha iyi.
Nordic United FC evinde 3 gol ve Falkenbergs FF deplasmanda 1.53 gol atıyor(genel ortalama).
Nordic United FC son 4 maçta yenilmedi.
İki takım da Superettan 'da son maçlarını kazanamadı.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!