Northwest Nazarene University - Western Oregon University 19.10.2023 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Northwest Nazarene University ve Western Oregon University arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Northwest Nazarene University ve Western Oregon University arasındaki maçın olası sonucunun - Çift şans - 1X olacaktır.
19/10/2023
Northwest Nazarene University
Western Oregon University
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 19.10.2023 19:40
Maç incelemesi
ABD kategori var olan yaklaşan NCAA Division I Ulusal Şampiyonası turnuvası, Northwest Nazarene University ve Western Oregon University arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 19.10 tarihinde, 15:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Northwest Nazarene University hem de Western Oregon University için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 2 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 05.10.23 tarihinde, 4:3 nihai skorla gerçekleşti. Northwest Nazarene University takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada Western Oregon University takımı, 1 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 5-5 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Northwest Nazarene University inceleme
Mevcut NCAA Division I Ulusal Şampiyonası sezonu boyunca, Northwest Nazarene University takımı 8 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 2 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Northwest Nazarene University, 5 gol attı ve maç başına 4 gol yedi, +1 gol farkı oldu. Northwest Nazarene University kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 60 gol atar. Northwest Nazarene University takımın kendi sahasındaki 1 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 17%'ini oluşmaktadır. . Northwest Nazarene University takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 60 dakika lazım.
Western Oregon University inceleme
Mevcut NCAA Division I Ulusal Şampiyonası sezonunda, Western Oregon University 6 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 0 gol attı ve 3 gol yedi, bu da -3'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Western Oregon University deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 60 golü. Western Oregon University oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 60 dakikası gerekir.
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Bahis ipuçları
3 / 8 of last matches in all competitions Northwest Nazarene University played with a score of 0:0
3 / 8 of last matches in NCAA Division I Ulusal Şampiyonası Northwest Nazarene University played with a score of 0:0
2 / 6 of last matches in all competitions Western Oregon University played with a score of 0:0
2 / 6 of last matches in NCAA Division I Ulusal Şampiyonası Western Oregon University played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
2 / 8 tüm turnuvalardaki son maçların Northwest Nazarene University 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 8 son maçların Northwest Nazarene University 'si NCAA Division I Ulusal Şampiyonası onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Northwest Nazarene University 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 6 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Western Oregon University 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 6 son maçların Western Oregon University 'si NCAA Division I Ulusal Şampiyonası yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
1 / 8 Tüm turnuvalardaki son maçların Northwest Nazarene University 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Northwest Nazarene University 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
2 / 6 Tüm turnuvalardaki son maçların Western Oregon University 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
2 / 6 son maç yüzdesi içinde Western Oregon University ve NCAA Division I Ulusal Şampiyonası 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
1 / 8 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Northwest Nazarene University 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 8 son maçın Northwest Nazarene University 'si NCAA Division I Ulusal Şampiyonası 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 6 son maçın Western Oregon University 'si NCAA Division I Ulusal Şampiyonası 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
3 / 8 tüm müsabakalarda son maçların Northwest Nazarene University 'sinde en az bir takım gol atamadı
3 / 8 son maçların Northwest Nazarene University 'sinde NCAA Division I Ulusal Şampiyonası en az bir takım gol atamadı
2 / 6 tüm müsabakalarda son maçların Western Oregon University 'sinde en az bir takım gol atamadı
2 / 6 son maçların Western Oregon University 'sinde NCAA Division I Ulusal Şampiyonası en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
5 / 8 tüm müsabakalardaki son maçların Northwest Nazarene University 'si berabere kalmadı
5 / 8 son maçların NCAA Division I Ulusal Şampiyonası Northwest Nazarene University 'si berabere sonuçlanmadı
2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
5 / 6 tüm müsabakalardaki son maçların Western Oregon University 'si berabere kalmadı
5 / 6 son maçların NCAA Division I Ulusal Şampiyonası Western Oregon University 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 19.10.2023 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!