Ligler
Oran Formatı
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Olimpija Ljubljana U19 - NK Bravo U19 26.04.2025 tahminler

Maç tahminleri

Mevcut tüm Olimpija Ljubljana U19 ve NK Bravo U19 arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Olimpija Ljubljana U19 ve NK Bravo U19 arasındaki maçın olası sonucunun - 1x2 - K2 olacaktır.

26/04/2025

Olimpija Ljubljana U19

07:00

NK Bravo U19

Bet:1x2 - K2

Oranlar:1.96

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 26.04.2025 19:41

Maç incelemesi

Slovenya kategori var olan yaklaşan Slovenya şampiyonası Youth Ligi turnuvası, Olimpija Ljubljana U19 ve NK Bravo U19 arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 26.04 tarihinde, 07:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Olimpija Ljubljana U19 hem de NK Bravo U19 için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.

Kafa kafaya ve önceki sonuçlar

Toplamda, takımlar arasında 4 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 23.10.24 tarihinde, 0:1 nihai skorla gerçekleşti. Olimpija Ljubljana U19 takımı, 3 maçta galip geldi, bu arada NK Bravo U19 takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 4-0 gol farkı var.

Eşzamanlı

Kazanır
Berabere
Kazanır
3
2
0

Karşılaştırma istatistiği

10
Maçlar
10
4
Kazanır
7
1
Berabere
2
5
Yenilgi
1
14
Atılan goller
23
16
Kabul etti
9
-2
Gol Farkı
+14
7
Maç gol ortalaması
6
1.4
Maç başına atılan goller
2.3
1.6
Maç başına atılan goller
0.9
3
İki takım da gol attı
3.2
31.2'
Dakika/Gol sayısı
29.1'

Olimpija Ljubljana U19 inceleme

Mevcut Slovenya şampiyonası Youth Ligi sezonu boyunca, Olimpija Ljubljana U19 takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 6 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Olimpija Ljubljana U19, 16 gol attı ve maç başına 10 gol yedi, +6 gol farkı oldu. Olimpija Ljubljana U19 kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 36.3 gol atar. Olimpija Ljubljana U19 takımın kendi sahasındaki 6 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 60%'ini oluşmaktadır. . Olimpija Ljubljana U19 takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 36.3 dakika lazım.

NK Bravo U19 inceleme

Mevcut Slovenya şampiyonası Youth Ligi sezonunda, NK Bravo U19 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 7'ini kazandı ve toplamda 7 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 27 gol attı ve 12 gol yedi, bu da +15'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, NK Bravo U19 deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 24.1 golü. NK Bravo U19'in deplasman maçlarında, her iki takım da 8 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 80%'ini oluşturuyor. NK Bravo U19 oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 24.1 dakikası gerekir.

Kim kazanır?

Olimpija Ljubljana U19
OLI - %
NK Bravo U19
NK - %
berabere - %

Her iki takım gol atar mı?

Evet - 50%
Hayır - 50%

İlk kim gol atacak?

Olimpija Ljubljana U19
OLI - 33%
NK Bravo U19
NK - 33%
Gol yok - 34%

Maç öncesi istatistikleri

10
Maçlar
10
4
Kazanır
7
1
Berabere
2
5
Yenilgi
1
14
Atılan goller
23
16
Kabul etti
9
-2
Gol Farkı
+14
7
Maç gol ortalaması
6
1.4
Maç başına atılan goller
2.3
1.6
Maç başına atılan goller
0.9
3
İki takım da gol attı
3.2
31.2'
Dakika/Gol sayısı
29.1'

Bahis ipuçları

Olimpija Ljubljana U19

4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Olimpija Ljubljana U19 'sinde en az bir takım gol atamadı

Olimpija Ljubljana U19

4 / 10 son maçların Olimpija Ljubljana U19 'sinde Slovenya şampiyonası Youth Ligi en az bir takım gol atamadı

Olimpija Ljubljana U19 NK Bravo U19

4 / 4 Takımlar arasındaki son maçların sinde takımlardan en az biri gol atamadı

NK Bravo U19

4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların NK Bravo U19 'sinde en az bir takım gol atamadı

NK Bravo U19

4 / 10 son maçların NK Bravo U19 'sinde Slovenya şampiyonası Youth Ligi en az bir takım gol atamadı

Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır

Olimpija Ljubljana U19

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Olimpija Ljubljana U19 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Olimpija Ljubljana U19

4 / 10 son maçların Olimpija Ljubljana U19 'si Slovenya şampiyonası Youth Ligi onun galibiyetiyle sonuçlandı

Olimpija Ljubljana U19

3 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Olimpija Ljubljana U19 'si galibiyetle sonuçlandı

NK Bravo U19

1 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların NK Bravo U19 'si yenilgiyle sonuçlandı

NK Bravo U19

1 / 10 son maçların NK Bravo U19 'si Slovenya şampiyonası Youth Ligi yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - K1

Olimpija Ljubljana U19

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Olimpija Ljubljana U19 'si yenilgiyle sonuçlandı

Olimpija Ljubljana U19

5 / 10 son maçların Olimpija Ljubljana U19 'si Slovenya şampiyonası Youth Ligi yenilgiyle sonuçlandı

NK Bravo U19

9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların NK Bravo U19 'si kaybetmedi

NK Bravo U19

9 / 10 son maçların Slovenya şampiyonası Youth Ligi NK Bravo U19 'si kaybetmedi

Mərc:Çift şans - X2

Olimpija Ljubljana U19

3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Olimpija Ljubljana U19 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı

Olimpija Ljubljana U19

3 / 10 son maçın Olimpija Ljubljana U19 'si Slovenya şampiyonası Youth Ligi 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı

Olimpija Ljubljana U19

1 / 4 takımlar arasındaki son maçların sayısı Olimpija Ljubljana U19 için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi

NK Bravo U19

3 / 10 son maçın NK Bravo U19 'si Slovenya şampiyonası Youth Ligi 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı

Mərc:1x2 - 1 yarı - K1

Olimpija Ljubljana U19

1 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

Olimpija Ljubljana U19

1 / 10 son maçların Olimpija Ljubljana U19 'si Slovenya şampiyonası Youth Ligi berabere bitti

Olimpija Ljubljana U19 NK Bravo U19

1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı

NK Bravo U19

3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti

NK Bravo U19

3 / 10 son maçların NK Bravo U19 'si Slovenya şampiyonası Youth Ligi berabere bitti

Olimpija Ljubljana U19 NK Bravo U19

1 / 4 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı

Mərc:1x2 - X

Olimpija Ljubljana U19

3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Olimpija Ljubljana U19 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Olimpija Ljubljana U19

1 / 4 takımlar arasındaki son maçların sayısı Olimpija Ljubljana U19 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı

Mərc:1x2 - 2 yarı - K1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 26.04.2025 19:41

Sohbet

Mesaj yoxdur

Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!