Persebaya 1927 - Persita Tangerang 12.08.2023 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Persebaya 1927 ve Persita Tangerang arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Persebaya 1927 ve Persita Tangerang arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
12/08/2023
Persebaya 1927
Persita Tangerang
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.08.2023 19:40
Maç incelemesi
Endonezya kategori var olan yaklaşan Liga 1 turnuvası, Persebaya 1927 ve Persita Tangerang arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 12.08 tarihinde, 04:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Persebaya 1927 hem de Persita Tangerang için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 4 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 18.01.23 tarihinde, 0:5 nihai skorla gerçekleşti. Persebaya 1927 takımı, 3 maçta galip geldi, bu arada Persita Tangerang takımı, 0 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 12-1 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Persebaya 1927 inceleme
Mevcut Liga 1 sezonu boyunca, Persebaya 1927 takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 4 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 3 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 15. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Persebaya 1927, 13 gol attı ve maç başına 11 gol yedi, +2 gol farkı oldu. Persebaya 1927 kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 37.5 gol atar. Persebaya 1927 takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . Persebaya 1927 takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 37.5 dakika lazım.
Persita Tangerang inceleme
Mevcut Liga 1 sezonunda, Persita Tangerang 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 2'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 5 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 10 gol attı ve 13 gol yedi, bu da -3'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Persita Tangerang sıralamalarda 10. konumunda. Ortalama olarak, Persita Tangerang deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 39.1 golü. Persita Tangerang'in deplasman maçlarında, her iki takım da 7 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 70%'ini oluşturuyor. Persita Tangerang oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 39.1 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. Persita Tangerang | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 6 | 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. Persebaya 1927 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 11 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Persebaya 1927 ve Persita Tangerang için Liga 1 turnuvasında 2023/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
4 / 10 of last matches in all competitions Persebaya 1927 played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Liga 1 Persebaya 1927 played with a score of 0:0
3 / 4 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
9 / 10 of last matches in all competitions Persita Tangerang played with a score of 0:0
9 / 10 of last matches in Liga 1 Persita Tangerang played with a score of 0:0
Mərc:Toplam - Altında (0.5)
5 / 10 of last matches Persebaya 1927 in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Persebaya 1927 in Liga 1 had less than 2 goals
1 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches Persita Tangerang in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Persita Tangerang in Liga 1 had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Persebaya 1927 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maçların Persebaya 1927 'si Liga 1 yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Persita Tangerang 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Persita Tangerang 'si Liga 1 onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Persebaya 1927 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Persebaya 1927 'si Liga 1 onun galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 4 Takımlar arasındaki son maçların Persebaya 1927 'si galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Persita Tangerang 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Persita Tangerang 'si Liga 1 yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Persebaya 1927 'si berabere kalmadı
7 / 10 son maçların Liga 1 Persebaya 1927 'si berabere sonuçlanmadı
3 / 4 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
9 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Persita Tangerang 'si berabere kalmadı
9 / 10 son maçların Liga 1 Persita Tangerang 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
8 / 10 of last matches Persebaya 1927 in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Persebaya 1927 in Liga 1 had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Persita Tangerang in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Persita Tangerang in Liga 1 had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 12.08.2023 19:40
Persebaya Surabaya geçen sezon Persita Tangerang karşısında her iki maçıda kazandı (2-0 evinde; 5-0 deplasmanda).
Persebaya Surabaya son oynadığı 5 karşılaşmada galibiyet yüzü görmedi.
Persebaya Surabaya 4in evinde maç kazanamadı.
Persebaya Surabaya bu sezon Liga 1 'de evinde oynadığı 3 maçın 0 tanesinde gol atamadı.
Persita Tangerang bu sezon Liga 1 'de oynadığı 3 deplasman maçının 1 tanesinde gol atamadı.
Persebaya Surabaya bu sezon evinde oynadığı maçlarda: 0-2-1.
Bundan bir sene önce Persebaya Surabaya, 7 puanla 12. sıradaydı. Şu anda ise 5 puanla 16. sırada.
Persebaya Surabaya son 8 maçın hepsinde gol yedi.
Persebaya Surabaya ilk yarıda 25% kazanır, Persita Tangerang 13% kazanır.
Persebaya Surabaya ilk yarıda 25% kazanır, Persita Tangerang 13% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Persebaya Surabaya.
Son karşılaşmalarında Persebaya Surabaya,5 gol farkla kazandı.
Persebaya Surabaya evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 55%.
Persita Tangerang deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 42%.
Persebaya Surabaya evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 30%.
Persita Tangerang deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 18%.
Persita Tangerang son zamanlardaki Liga 1 performansı Persebaya Surabaya daha iyi.
Persita Tangerang son 5 maçtaki performansı Persebaya Surabaya daha iyi.
Persebaya Surabaya, Persita Tangerang ’ye karşı son 4 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 4 maçta,Persebaya Surabaya 3 kere,Persita Tangerang 0 kere kazandı,1 maç berabere bitti.
Persebaya Surabaya,Liga 1 Persita Tangerang ’ye karşı son 4 maçını kaybetti.
Persita Tangerang,Liga 1 Persebaya Surabaya ’ye karşı son 4 maçını kazandı.
Persebaya Surabaya,Persita Tangerang karşısında 3,Persita Tangerang,Persebaya Surabaya karşısında 0.25 gol atıyor(genel olarak).
Persebaya Surabaya ve Persita Tangerang arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 3.25.
Persebaya Surabaya ve Persita Tangerang arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 1.25.
İki takım da Liga 1 'da son maçlarını kazanamadı.
İki takım da son maçlarını kaybetti.
Persebaya Surabaya evinde 1.6 gol ve Persita Tangerang deplasmanda 1.16 gol atıyor(genel ortalama).
Persita Tangerang üstüste 2 maçtır gol atamıyor.
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!