Ludogorets 1945 - Paksi SE 11.01.2026 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Ludogorets 1945 ve Paksi SE arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Ludogorets 1945 ve Paksi SE arasındaki maçın olası sonucunun - 1x2 - K1 olacaktır.
11/01/2026
Ludogorets 1945
Paksi SE
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 11.01.2026 18:42
Maç incelemesi
Dünya kategori var olan yaklaşan Kulüp Hazırlık Maçları turnuvası, Ludogorets 1945 ve Paksi SE arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 11.01 tarihinde, 09:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Ludogorets 1945 hem de Paksi SE için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Karşılaştırma istatistiği
Ludogorets 1945 inceleme
Mevcut Kulüp Hazırlık Maçları sezonu boyunca, Ludogorets 1945 takımı 7 oyunları oynadı. Kulüp, 1 galibiyet, 3 mağlubiyet ve 3 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 0 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Ludogorets 1945, 4 gol attı ve maç başına 11 gol yedi, -7 gol farkı oldu. Ludogorets 1945 kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 30.7 gol atar. Ludogorets 1945 takımın kendi sahasındaki 3 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . Ludogorets 1945 takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 30.7 dakika lazım.
Paksi SE inceleme
Mevcut Kulüp Hazırlık Maçları sezonunda, Paksi SE 8 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 6 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1 kayıp elde etti. 1 berabere. Takım 21 gol attı ve 3 gol yedi, bu da +18'lik bir gol farkına neden oldu. Ortalama olarak, Paksi SE deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 11.3 golü. Paksi SE'in deplasman maçlarında, her iki takım da 2 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 67%'ini oluşturuyor. Paksi SE oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 11.3 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Kulüp Hazırlık Maçları
Arges Pitesti-KF Vllaznia Shkoder
FK Borac Banja Luka-Akhmat
Harland & Wolff Welders F.C.-Larne
NK Brinje Grosuplje-HNK Rijeka
Soçi-SKA-Khabarovsk
PFC CSKA Moskova-FC Shinnik Yaroslavl
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Ludogorets 1945 ve Paksi SE için Kulüp Hazırlık Maçları turnuvasında 2025/2026 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Ludogorets 1945 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 7 son maçların Ludogorets 1945 'si Kulüp Hazırlık Maçları yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Paksi SE 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 8 son maçların Paksi SE 'si Kulüp Hazırlık Maçları onun galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Ludogorets 1945 'sinde en az bir takım gol atamadı
4 / 7 son maçların Ludogorets 1945 'sinde Kulüp Hazırlık Maçları en az bir takım gol atamadı
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların Paksi SE 'sinde en az bir takım gol atamadı
3 / 8 son maçların Paksi SE 'sinde Kulüp Hazırlık Maçları en az bir takım gol atamadı
Mərc:Her iki takım gol atacak - Hayır
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Ludogorets 1945 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
4 / 7 son maç yüzdesi içinde Ludogorets 1945 ve Kulüp Hazırlık Maçları 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Paksi SE 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 8 son maçın Paksi SE 'si Kulüp Hazırlık Maçları 2. yarıda galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Ludogorets 1945 'si yenilgiyle sonuçlandı
3 / 7 son maçların Ludogorets 1945 'si Kulüp Hazırlık Maçları yenilgiyle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Paksi SE 'si kaybetmedi
6 / 8 son maçların Kulüp Hazırlık Maçları Paksi SE 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
3 / 7 son maçın Ludogorets 1945 'si Kulüp Hazırlık Maçları 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Paksi SE 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 8 son maçın Paksi SE 'si Kulüp Hazırlık Maçları 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K2
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 7 son maçların Ludogorets 1945 'si Kulüp Hazırlık Maçları berabere bitti
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 8 son maçların Paksi SE 'si Kulüp Hazırlık Maçları berabere bitti
Mərc:1x2 - X
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 11.01.2026 18:42
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!