Puerto Golfito - AD Cofutpa 18.09.2023 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Puerto Golfito ve AD Cofutpa arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Puerto Golfito ve AD Cofutpa arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
18/09/2023
Puerto Golfito
AD Cofutpa
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.09.2023 19:40
Maç incelemesi
Kosta Rika kategori var olan yaklaşan Liga de Ascenso, Açıkış turnuvası, Puerto Golfito ve AD Cofutpa arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 18.09 tarihinde, 15:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Puerto Golfito hem de AD Cofutpa için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 5 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 06.08.23 tarihinde, 3:0 nihai skorla gerçekleşti. Puerto Golfito takımı, 0 maçta galip geldi, bu arada AD Cofutpa takımı, 5 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 1-15 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Puerto Golfito inceleme
Mevcut Liga de Ascenso, Açıkış sezonu boyunca, Puerto Golfito takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 0 galibiyet, 9 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 9. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Puerto Golfito, 8 gol attı ve maç başına 22 gol yedi, -14 gol farkı oldu. Puerto Golfito kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 21 gol atar. Puerto Golfito takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 71%'ini oluşmaktadır. . Puerto Golfito takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 21 dakika lazım.
AD Cofutpa inceleme
Mevcut Liga de Ascenso, Açıkış sezonunda, AD Cofutpa 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 5 mağlubiyet ve 5 kayıp elde etti. 3 berabere. Takım 9 gol attı ve 17 gol yedi, bu da -8'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, AD Cofutpa sıralamalarda 8. konumunda. Ortalama olarak, AD Cofutpa deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 34.6 golü. AD Cofutpa'in deplasman maçlarında, her iki takım da 7 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 70%'ini oluşturuyor. AD Cofutpa oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 34.6 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. AD Cofutpa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 2 | 3 | 4 | 13 | 11 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9. Puerto Golfito | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 0 | 1 | 8 | 5 | 32 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Bahis ipuçları
9 / 10 of last matches Puerto Golfito in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Puerto Golfito in Liga de Ascenso, Açıkış had less than 2 goals
5 / 5 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches AD Cofutpa in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches AD Cofutpa in Liga de Ascenso, Açıkış had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların AD Cofutpa 'si yenilgiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların AD Cofutpa 'si Liga de Ascenso, Açıkış yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Puerto Golfito 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların AD Cofutpa 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maç yüzdesi içinde AD Cofutpa ve Liga de Ascenso, Açıkış 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
2 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Puerto Golfito 'si kaybetmedi
1 / 10 son maçların Liga de Ascenso, Açıkış Puerto Golfito 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - 1X
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
1 / 10 son maçların Puerto Golfito 'si Liga de Ascenso, Açıkış berabere bitti
3 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
3 / 10 son maçların AD Cofutpa 'si Liga de Ascenso, Açıkış berabere bitti
Mərc:1x2 - X
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Puerto Golfito 'si yenilgiyle sonuçlandı
9 / 10 son maçların Puerto Golfito 'si Liga de Ascenso, Açıkış yenilgiyle sonuçlandı
1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların AD Cofutpa 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların AD Cofutpa 'si Liga de Ascenso, Açıkış onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 5 Takımlar arasındaki son maçların AD Cofutpa 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.09.2023 19:40
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!