Racing Club Pergamino - Villa Sanguinetti 30.11.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Racing Club Pergamino ve Villa Sanguinetti arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Racing Club Pergamino ve Villa Sanguinetti arasındaki maçın olası sonucunun - Toplam - Altında (2.5) olacaktır.
30/11/2024
Racing Club Pergamino
Villa Sanguinetti
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 30.11.2024 18:44
Maç incelemesi
Arjantin kategori var olan yaklaşan Arjantin Şampiyonası. Bölgesel Liga turnuvası, Racing Club Pergamino ve Villa Sanguinetti arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 30.11 tarihinde, 16:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Racing Club Pergamino hem de Villa Sanguinetti için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 2 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 25.11.24 tarihinde, 1:1 nihai skorla gerçekleşti. Racing Club Pergamino takımı, 0 maçta galip geldi, bu arada Villa Sanguinetti takımı, 1 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 1 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 1-2 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Racing Club Pergamino inceleme
Mevcut Arjantin Şampiyonası. Bölgesel Liga sezonu boyunca, Racing Club Pergamino takımı 7 oyunları oynadı. Kulüp, 2 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 4 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Ortalama olarak, Racing Club Pergamino, 2 gol attı ve maç başına 1 gol yedi, +1 gol farkı oldu. Racing Club Pergamino kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 95.3 gol atar. Racing Club Pergamino takımın kendi sahasındaki 1 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 33%'ini oluşmaktadır. . Racing Club Pergamino takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 95.3 dakika lazım.
Villa Sanguinetti inceleme
Mevcut Arjantin Şampiyonası. Bölgesel Liga sezonunda, Villa Sanguinetti 4 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 2 galibiyet, 0 mağlubiyet ve 0 kayıp elde etti. 2 berabere. Takım 0 gol attı ve 0 gol yedi, bu da 0'lik bir gol farkına neden oldu. Villa Sanguinetti oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 0 dakikası gerekir.
Diğer tahminler
Myanmar Şampiyonası. Bayanlar
Yangon United (Bayanlar)-Thitsar Arman (Bayanlar)
Vietnam Şampiyonası. Bayanlar
Hanoi F.C. (Bayanlar)-Ho Chi Minh City F.C. (Bayanlar)
Çin Süper Ligi, Kadınlar
Guangdong Haiyin (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (Bayanlar)
Guangdong Province (Bayanlar)-Wuhan Jiangda (Bayanlar)
Tercera Division, Reserves
Club Atlético River Plate II-Juventud de Las Piedras II
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Bahis ipuçları
4 / 7 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 7 son maçların Racing Club Pergamino 'si Arjantin Şampiyonası. Bölgesel Liga berabere bitti
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
2 / 4 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
2 / 4 son maçların Villa Sanguinetti 'si Arjantin Şampiyonası. Bölgesel Liga berabere bitti
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların berabere sonuçlandı
Mərc:1x2 - X
1 / 7 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Racing Club Pergamino 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 7 son maçların Racing Club Pergamino 'si Arjantin Şampiyonası. Bölgesel Liga yenilgiyle sonuçlandı
2 / 4 tüm turnuvalardaki son maçların Villa Sanguinetti 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
2 / 4 son maçların Villa Sanguinetti 'si Arjantin Şampiyonası. Bölgesel Liga onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Villa Sanguinetti 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
1 / 7 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Racing Club Pergamino 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 7 son maçların Racing Club Pergamino 'si Arjantin Şampiyonası. Bölgesel Liga yenilgiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Racing Club Pergamino 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 4 tüm müsabakalardaki son maçların Villa Sanguinetti 'si kaybetmedi
4 / 4 son maçların Arjantin Şampiyonası. Bölgesel Liga Villa Sanguinetti 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
6 / 7 tüm müsabakalardaki son maçların Racing Club Pergamino 'si kaybetmedi
6 / 7 son maçların Arjantin Şampiyonası. Bölgesel Liga Racing Club Pergamino 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - 1X
1 / 7 Tüm turnuvalardaki son maçların Racing Club Pergamino 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Racing Club Pergamino 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
3 / 4 Tüm turnuvalardaki son maçların Villa Sanguinetti 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 4 son maç yüzdesi içinde Villa Sanguinetti ve Arjantin Şampiyonası. Bölgesel Liga 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
1 / 7 Tüm turnuvalardaki son maçların Racing Club Pergamino 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
1 / 7 son maç yüzdesi içinde Racing Club Pergamino ve Arjantin Şampiyonası. Bölgesel Liga 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 30.11.2024 18:44
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!