Port FC - Ratchaburi F.C. 25.12.2023 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Port FC ve Ratchaburi F.C. arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Port FC ve Ratchaburi F.C. arasındaki maçın olası sonucunun - Her iki takım gol atacak - Hayır olacaktır.
25/12/2023
Port FC
Ratchaburi F.C.
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.12.2023 18:40
Maç incelemesi
Tayland kategori var olan yaklaşan Thai League 1 turnuvası, Port FC ve Ratchaburi F.C. arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 25.12 tarihinde, 07:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Port FC hem de Ratchaburi F.C. için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 18 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 09.04.23 tarihinde, 1:0 nihai skorla gerçekleşti. Port FC takımı, 8 maçta galip geldi, bu arada Ratchaburi F.C. takımı, 4 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 6 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 25-18 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Port FC inceleme
Mevcut Thai League 1 sezonu boyunca, Port FC takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 5 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 1 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 8 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 3. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Port FC, 27 gol attı ve maç başına 12 gol yedi, +15 gol farkı oldu. Port FC kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 22.7 gol atar. Port FC takımın kendi sahasındaki 7 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 70%'ini oluşmaktadır. . Port FC takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 22.7 dakika lazım.
Ratchaburi F.C. inceleme
Mevcut Thai League 1 sezonunda, Ratchaburi F.C. 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 0'ini kazandı ve toplamda 3 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 4 kayıp elde etti. 3 berabere. Takım 8 gol attı ve 19 gol yedi, bu da -11'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, Ratchaburi F.C. sıralamalarda 10. konumunda. Ortalama olarak, Ratchaburi F.C. deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 33.3 golü. Ratchaburi F.C.'in deplasman maçlarında, her iki takım da 6 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. Ratchaburi F.C. oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 33.3 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Port | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 8 | 2 | 4 | 36 | 20 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Ratchaburi | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 4 | 4 | 6 | 22 | 17 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Dünya Kupası
Brezilya-Japonya
Premier Lig
Havnar Bóltfelag-Skála ÍF
B68 Toftir-AB Argir
Vikingur Gota-NSÍ Runavík
Qadsia SC-Al Kuwait SC
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Maç Sonucu
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Atılan Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Gol İlk Gol
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Zaman
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Goller Handikap
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Yenen Goller
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Port FC ve Ratchaburi F.C. için Thai League 1 turnuvasında 2023/2024 sezonunda
Tablo, takımların son 10 maçına dayanarak, turnuvadan bağımsız olarak derlenmiştir
Bahis ipuçları
4 / 10 of last matches Port FC in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Port FC in Thai League 1 had less than 2 goals
8 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
6 / 10 of last matches Ratchaburi F.C. in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Ratchaburi F.C. in Thai League 1 had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Port FC 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 son maçların Port FC 'si Thai League 1 onun galibiyetiyle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Port FC 'si galibiyetle sonuçlandı
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Ratchaburi F.C. 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 son maçların Ratchaburi F.C. 'si Thai League 1 yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
6 / 10 of last matches Port FC in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Port FC in Thai League 1 had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Ratchaburi F.C. in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Ratchaburi F.C. in Thai League 1 had less than 3 goals
Mərc:Toplam - Altında (2.5)
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Port FC 'si kaybetmedi
6 / 10 son maçların Thai League 1 Port FC 'si kaybetmedi
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Ratchaburi F.C. 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Port FC 'si 1. sette galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 son maçın Port FC 'si Thai League 1 1 sette galibiyetiyle sonuçlandı
3 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Port FC için 1. yarıda galibiyet yüzdesi ile sona erdi
1 / 10 son maçın Ratchaburi F.C. 'si Thai League 1 1 sette yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 1 yarı - K1
3 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Port FC 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Port FC 2. yarıda galibiyet yüzdesi ile sonuçlandı
2 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Ratchaburi F.C. 'si 2. sette yenilgiyle sonuçlandı
3 / 10 son maç yüzdesi içinde Ratchaburi F.C. ve Thai League 1 2. yarıda yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 2 yarı - K1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 25.12.2023 18:40
Port FC ile Ratchaburi FC arasındaki Port FC 'in evindeki maçlarda en çok alınan skor 1-0.3 maç bu skorla bitti.
Her iki takımın kendi aralarında oynadığı toplam 8 maçta, Port FC kendi sahasında 5 maç kazandı, 2 maç beraberlik ile sonuçlandı, Ratchaburi FC ise 1 galibiyet alabildi. Takımların gol averajlarına bakıldığında 12-7 ile Port FC takımının üstünlüğü görülmektedir.
En son 16 karşılaşması sırasında Port FC 7 kere kazandı,6 beraberlik ve 3 Ratchaburi FC galibiyeti oluştu.Averaj Port FC lehine 23-16 kadar.
Ratchaburi FC, Port FC deplasmanında en son galibiyetini 2015 yılında almıştı.
Geçen sezonun maçları: 1-0 (Port FC ev sahibi) ; 1-1 (Ratchaburi FC ev sahibi).
Bunu biliyor musunuz? Port FC, 46-60 dakikaları arasında yüzde 22% gol ortalaması na sahip.
Bunu biliyor musunuz? Ratchaburi FC, 76-90 dakikaları arasında yüzde 32% gol ortalaması na sahip.
Ratchaburi FC son 13 deplasman maçında hiç kazanmadı.
Port FC kendi sahasında Ratchaburi FC ile oynadığı son 6 karşılaşmanın hiçbirinde mağlup olmadı.
Port FC bu sezon Thai League 1 'de evinde oynadığı 7 maçın 1 tanesinde gol atamadı.
Ratchaburi FC bu sezon Thai League 1 'de oynadığı 8 deplasman maçının 3 tanesinde gol atamadı.
Port FC bu sezon evinde oynadığı maçlarda: 5-0-2.
Ratchaburi FC bu sezon deplasmanda oynadığı maçlarda: 0-4-4.
Port FC ilk yarıda 40% kazanır, Ratchaburi FC 29% kazanır.
Port FC ilk yarıda 40% kazanır, Ratchaburi FC 29% kazanır.
Son karşılaşmalarının kazananı Port FC.
Son karşılaşmalarında Port FC,1 gol farkla kazandı.
Port FC evinde 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 77%.
Ratchaburi FC deplasmanda 1-0 öne geçtiği zaman kazandığı maçların yüzdesi 14%.
Port FC evinde 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 60%.
Ratchaburi FC deplasmanda 1-0 geriye düştüğü zaman kazandığı maçların yüzdesi 0%.
Port FC son zamanlardaki Thai League 1 performansı Ratchaburi FC daha iyi.
Port FC son 5 maçtaki performansı Ratchaburi FC daha iyi.
Port FC, Ratchaburi FC ’ye karşı son 5 maçını kazandı(tüm turnuvalarda).
Son 5 maçta,Port FC 2 kere,Ratchaburi FC 1 kere kazandı,2 maç berabere bitti.
Port FC,Thai League 1 Ratchaburi FC ’ye karşı son 5 maçını kaybetti.
Ratchaburi FC,Thai League 1 Port FC ’ye karşı son 5 maçını kazandı.
Port FC,Ratchaburi FC karşısında 1,Ratchaburi FC,Port FC karşısında 0.8 gol atıyor(genel olarak).
Port FC ve Ratchaburi FC arasındaki maçlarda ortalama gol sayısı 1.8.
Port FC ve Ratchaburi FC arasındaki maçların ilk yarılarında atılan ortalama gol sayısı 0.8.
Port FC evinde 2.5 gol ve Ratchaburi FC deplasmanda 0.67 gol atıyor(genel ortalama).
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!