Rayados de Monterrey - FC Juarez 18.09.2024 tahminler
Maç tahminleri
Mevcut tüm Rayados de Monterrey ve FC Juarez arasındaki maçların verilerini topladık ve analizlerine göre her iki takım da sahada maçı kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacak. Ama yine de, tamamen faydalı olabilecek bir bahis bulduk. Rayados de Monterrey ve FC Juarez arasındaki maçın olası sonucunun - 1x2 - K2 olacaktır.
18/09/2024
Rayados de Monterrey
FC Juarez
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.09.2024 19:41
Maç incelemesi
Meksika kategori var olan yaklaşan U23 Liga MX turnuvası, Rayados de Monterrey ve FC Juarez arasında planlanmış bir maç içerir. Oyun, 18.09 tarihinde, 11:00'de başlayacak. Spor bahisi oynayanlar, kapsamlı bir takım istatistikleri analizine ve oynanacak maç tahminlerine dayalı olarak hem Rayados de Monterrey hem de FC Juarez için ayrıntılı bahis ipuçlarını inceleyebilir.
Kafa kafaya ve önceki sonuçlar
Toplamda, takımlar arasında 2 oyunları oynandı. En son karşılaşma, 23.02.24 tarihinde, 3:0 nihai skorla gerçekleşti. Rayados de Monterrey takımı, 1 maçta galip geldi, bu arada FC Juarez takımı, 1 maçta galip geldi. Ayrıca, takımların berabere kaldığı ve 0 maç beraberlikle sonuçlandı. Bu nedenle, bu istatistiklere göre iki takım arasında 1-3 gol farkı var.
Karşılaştırma istatistiği
Rayados de Monterrey inceleme
Mevcut U23 Liga MX sezonu boyunca, Rayados de Monterrey takımı 10 oyunları oynadı. Kulüp, 0 galibiyet, 6 mağlubiyet ve 4 beraberlikleri kaydetti ve ev sahibi kulüp olarak 1 galibiyet vardı. Bu WDL istatistikleri, takımı sıralamalarda 18. konumuna getirdi. Ortalama olarak, Rayados de Monterrey, 11 gol attı ve maç başına 15 gol yedi, -4 gol farkı oldu. Rayados de Monterrey kendi evinde oynarken, genellikle maç başına ortalama 35.8 gol atar. Rayados de Monterrey takımın kendi sahasındaki 5 maçlarında her iki takım da gol atıyordu ve bu, kendi saha maçlarının 50%'ini oluşmaktadır. . Rayados de Monterrey takımı, kendi stadyumunda gol atması için ortalama 35.8 dakika lazım.
FC Juarez inceleme
Mevcut U23 Liga MX sezonunda, FC Juarez 10 oyunları oynadı. Kulüp deplasman maçlarının 3'ini kazandı ve toplamda 4 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 kayıp elde etti. 4 berabere. Takım 9 gol attı ve 13 gol yedi, bu da -4'lik bir gol farkına neden oldu. Şu anda, FC Juarez sıralamalarda 3. konumunda. Ortalama olarak, FC Juarez deplasman maçlarında her iki takım tarafından atılan yaklaşık 43.6 golü. FC Juarez'in deplasman maçlarında, her iki takım da 6 maçlarında gol attı ve bu, deplasman maçlarının 60%'ini oluşturuyor. FC Juarez oyunculara deplasman maçlarında bir gol atmak için yaklaşık 43.6 dakikası gerekir.
Puan Durumu
| Takım | O | K | Ç | Y | S | YG | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. FC Juarez U23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 4 | 3 | 0 | 24 | 13 | 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18. Rayados de Monterrey U23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | 0 | 2 | 6 | 8 | 21 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
ABD NPSL
Gios Lions SC-Michigan Rangers FC
Şili Kupası
Audax Italiano-C.D. Palestino
USL Lig 2
Inter Gainesville KF-Brooke House FC
MLS+
Rowdies +-Tulsa +
Indy +-Louisville +
Indy +-Rowdies +
Kim kazanır?
Her iki takım gol atar mı?
İlk kim gol atacak?
Maç öncesi istatistikleri
Atılan Goller
Gol İlk Gol
Maçların yüzdesine dair istatistikler, Rayados de Monterrey ve FC Juarez’in ilk golü attığı, U23 Liga MX’ta 2024/2025 sezonunda
Goller Handikap
Yenen Goller
İstatistikler Rayados de Monterrey maçlar ve FC Juarez maçlar turnuva içinde U23 Liga MX
Kartlar İstatistik
Toplam kartlar maç başına Rayados de Monterrey ve FC Juarez için U23 Liga MX turnuvasında 2024/2025 sezonunda
Bahis ipuçları
10 / 10 of last matches Rayados de Monterrey in all competitions had less than 2 goals
10 / 10 of last matches Rayados de Monterrey in U23 Liga MX had less than 2 goals
2 / 2 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches FC Juarez in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches FC Juarez in U23 Liga MX had less than 2 goals
Mərc:Toplam - Altında (1.5)
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 10 son maçların Rayados de Monterrey 'si U23 Liga MX berabere bitti
4 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
4 / 10 son maçların FC Juarez 'si U23 Liga MX berabere bitti
Mərc:1x2 - X
6 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Rayados de Monterrey 'si yenilgiyle sonuçlandı
6 / 10 son maçların Rayados de Monterrey 'si U23 Liga MX yenilgiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Rayados de Monterrey 'si galibiyetle sonuçlandı
8 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FC Juarez 'si kaybetmedi
8 / 10 son maçların U23 Liga MX FC Juarez 'si kaybetmedi
Mərc:Çift şans - X2
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Rayados de Monterrey 'si galibiyetle sonuçlandı
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların FC Juarez 'si yenilgiyle sonuçlandı
2 / 10 son maçların FC Juarez 'si U23 Liga MX yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Rayados de Monterrey 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların U23 Liga MX Rayados de Monterrey 'si berabere sonuçlanmadı
2 / 2 Takımlar arasındaki son maçların galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların FC Juarez 'si berabere kalmadı
6 / 10 son maçların U23 Liga MX FC Juarez 'si berabere sonuçlanmadı
Mərc:Çift şans - 12
4 / 10 tüm müsabakalardaki son maçların Rayados de Monterrey 'si kaybetmedi
4 / 10 son maçların U23 Liga MX Rayados de Monterrey 'si kaybetmedi
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların FC Juarez 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Çift şans - 1X
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 18.09.2024 19:41
Sohbet
Mesaj yoxdur
Canlı Nəticə Çatında sohbet ilk başlayan siz olun!